Şimdi Ara

Mount&Blade 2: Bannerlord'un İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Türk oyun sektörünün gözbebeği konumunda yer alan TaleWorlds uzun süredir Mount & Blade 2 üzerinde çalışmasına rağmen oyun hakkında teknoloji demosu dışında pek detay paylaşmamıştı. Oyuna ait ilk oynanış videosu ise söz verildiği gibi Gamescom fuarında geldi.

Mount& Blade 2'nin bu ilk oynanış videosuna baktığımızda oyunun ana dinamikleri üzerine yoğunlaşıldığını görüyoruz. Henüz yapım aşamasında olan oyunun videosu değişen hava şartları özelliği ile açılışını yapıyor. Daha sonra ise oyunda yer alacak olan bir masa üstü oyununa yer verilmiş. 

Oynanış kısımları ise açılışını kuşatma anlarıyla gerçekleştiriyor. Burada mancınık, koçbaşı gibi özellikle kuşatma anlarında sık sık kullanacağımız silahların tanıtımı yapılmış. Silahlar üzerinde yapacağımız craft sistemi ve oynadığımız oyunu tekrar izleyebileceğimiz replay özelliği de bu videonun dikkat çeken noktaları arasında yer alıyor.

Serinin izinden giden oynanışıyla gene keyifli anlar yaşatacağa benzeyen Mount & Blade 2: Bannerlord'un oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi ise henüz belli değil.

• Muazzam.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tek kelime ile harika olmuş. TaleWorlds'den zaten bir şüphem yoktu umarım bu cevherlerini Mount and Blade serisinin dışına da taşırlar bir gün.
  • İşte oyun budur

• Öteki videoya yazdığımı aynen yazıyorum.

Önceki oyunun üstüne katmak dedikleri bu olsa gerek. Gerçekten muhteşem görünüyor. Total War misali kapıyı kırma olayı ve de mancınığın gelmesi, grafikler ve atmosfer harika. Animasyonlar hakkında pek bir şey diyemesem de tekrar sistemi de güzel olmuş. Witcher misali ek oyun koyulması da ayrı bir şey tabi. Gerçekten beklediğimize değecek bir oyun geliyor. Şimdiden heyecanlandım.

• İlk oyunun üstüne yeni içerikler ekleyerek devam etme girişimleri çok hoşuma gitti. Çıkışını dört gözle bekliyorum.

• Ps4 için gelir umarım.

• Her gördüğümde bu oyuna gülüyorum arkadaş sen hack n slash oyunu yapıyorum diye çıkıyorsun kaçıncı oyun bu hala dövüş animasyonları oturmadı Birbirlerine kılıç sallıyacaklarına havayı dövüyorlar gine birde kötü animasyonlar belli olmasın diye tanıtım videosunun nerdeyse 1 dk sında masa oyunun gösterdi adamlar ya en çok ona güldüm
    Şimdi bazı arkadaşlar çıkıp ama bu firma Türk destek vermeliyiz diyecek niye destek vereyim o Türk olduğunu belli ediyormu oyunu orta çağda geçiyor bir tane hadi Türk krallığını geçtim Türk'e benzer bir topluluk varmı?Hadi onu yapmadın bari Türkçe dil desteği koy bu kadar mı zor sonra birde biz Türk firması destekleyelim he olur sen bizi yoksay biz seni destekleyelim
    Şimdi tabi karşılaştırılmaz ama bir cd projekt e bakın adamların yaptığı 3 oyunda bu mount and blade ile karşılaştırılmayacak kadar güzel ve şimdiden efsane olmuş oyunlar birde sözde aynı oyun türündeler Cd projektte bağımsız bir firma ilk oyunlarını yaptıklarında hiç kimse onlarıda bilmiyordu ama şimdi adı dev oyun firmaları ile birlikte anılıyor ilk oyun çıkalı 8 yıl olmuş 8 hala düzeltilemedi Bu oyunun satmasının tek sebebi karşısında ona benzer oyun olmamasıydı şimdi gine bağımsız bir firmanın oyunu geliyor ondan umudum var bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WHITE_Wolf -- 5 Ağustos 2015; 17:41:07 >

• İnşallah PS4 e de gelir

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SentnieL

Her gördüğümde bu oyuna gülüyorum arkadaş sen hack n slash oyunu yapıyorum diye çıkıyorsun kaçıncı oyun bu hala dövüş animasyonları oturmadı Birbirlerine kılıç sallıyacaklarına havayı dövüyorlar gine birde kötü animasyonlar belli olmasın diye tanıtım videosunun nerdeyse 1 dk sında masa oyunun gösterdi adamlar ya en çok ona güldüm
    Şimdi bazı arkadaşlar çıkıp ama bu firma Türk destek vermeliyiz diyecek niye destek vereyim o Türk olduğunu belli ediyormu oyunu orta çağda geçiyor bir tane hadi Türk krallığını geçtim Türk'e benzer bir topluluk varmı?Hadi onu yapmadın bari Türkçe dil desteği koy bu kadar mı zor sonra birde biz Türk firması destekleyelim he olur sen bizi yoksay biz seni destekleyelim
    Şimdi tabi karşılaştırılmaz ama bir cd projekt e bakın adamların yaptığı 3 oyunda bu mount and blade ile karşılaştırılmayacak kadar güzel ve şimdiden efsane olmuş oyunlar birde sözde aynı oyun türündeler Cd projektte bağımsız bir firma ilk oyunlarını yaptıklarında hiç kimse onlarıda bilmiyordu ama şimdi adı dev oyun firmaları ile birlikte anılıyor Burdaki ayrım ne çok basit biri para kazanmayı 1.planda tutarak yapıyor oyunu diğeri ilk önceliği kendininde oynamak isteyeceği bir oyun yapmak çünki kendide oyuncu

Warband'ı adam gibi oynamadığın çok belli. Combat konusunda Mount & Blade kadar yetenek ve deneyim gerektiren, vuruş hissi bir o kadar iyi ve tatmin edici olan başka bir oyun yoktur. Belki Souls serileri, ki onların da animasyonları kalastır. Daha güzel gözüksün diye oynayışı değiştirip büyük risk alacaklarına zaten iyi olanı muhafaza etmeleri isabet olmuş.

CD Project'e bağımsız demen de komik olmuş ayrıca. Stüdyo açmadan önce Polonya'nın en büyük dağıtımcı firmasıydılar. Adamları Türkiye'deki bir firmayla karşılaştıracak olsan bu Taleworlds değil olsa olsa Aral olur.

• işte bu mancınıkkkk !!!!!!!!!!!!!
  • Gerçekten kendini çok geliştirmiş bir oyun ama diğer rakipleride güzel geliyor umarım ykaın zamanda çıkar...
  • Mükemmel!!! Pre-order simulator diyebiliriz herhalde??

• Zırhlar da çok iyi duruyor.2016'da çıksa bari
  • Aaah ah..
    3-5 baş sığırımız olaydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Gerçekten kendini çok geliştirmiş bir oyun ama diğer rakipleride güzel geliyor umarım ykaın zamanda çıkar...

rakibi yokki bu oyunun o yüzden hala mount and blade warband da 200kişilik serverler var

• quote:

Orjinalden alıntı: kiralik kettle

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: SentnieL

Her gördüğümde bu oyuna gülüyorum arkadaş sen hack n slash oyunu yapıyorum diye çıkıyorsun kaçıncı oyun bu hala dövüş animasyonları oturmadı Birbirlerine kılıç sallıyacaklarına havayı dövüyorlar gine birde kötü animasyonlar belli olmasın diye tanıtım videosunun nerdeyse 1 dk sında masa oyunun gösterdi adamlar ya en çok ona güldüm
    Şimdi tabi karşılaştırılmaz ama bir cd projekt e bakın adamların yaptığı 3 oyunda bu mount and blade ile karşılaştırılmayacak kadar güzel ve şimdiden efsane olmuş oyunlar birde sözde aynı oyun türündeler Cd projektte bağımsız bir firma ilk oyunlarını yaptıklarında hiç kimse onlarıda bilmiyordu ama şimdi adı dev oyun firmaları ile birlikte anılıyor Burdaki ayrım ne çok basit biri para kazanmayı 1.planda tutarak yapıyor oyunu diğeri ilk önceliği kendininde oynamak isteyeceği bir oyun yapmak çünki kendide oyuncu</blockquote>

Warband'ı adam gibi oynamadığın çok belli. Combat konusunda Mount & Blade kadar yetenek ve deneyim gerektiren, vuruş hissi bir o kadar iyi ve tatmin edici olan başka bir oyun yoktur. Belki Souls serileri, ki onların da animasyonları kalastır. Daha güzel gözüksün diye oynayışı değiştirip büyük risk alacaklarına zaten iyi olanı muhafaza etmeleri isabet olmuş.

CD Project'e bağımsız demen de komik olmuş ayrıca. Stüdyo açmadan önce Polonya'nın en büyük dağıtımcı firmasıydılar. Adamları Türkiye'deki bir firmayla karşılaştıracak olsan bu Taleworlds değil olsa olsa Aral olur.

Bağımsız demek ne demek oyun dünyasında büyük dağıtımcıların olmaması demek arkanda ea ubisoft activision gibi
    Birde hala dövüş sistemini savunuyorsunuz o zaman örnek videolar atalım herkes karar versin Bu warband combat videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=L9jHcZjWw9U
    Bu witcher 2 combat videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=NWIYZ2RAPmw
    witcher 2 deki sistemin yarısı kadar akıcı ve düzgün olsa gine laf etmeyeceğim ama o bile yok oyunda Ayrıca kütük gibi animasyonlar var dark soulstakilerle karşılaştırmak bile yanlış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WHITE_Wolf -- 5 Ağustos 2015; 17:56:58 >

• quote:

Şimdi tabi karşılaştırılmaz ama bir cd projekt e bakın adamların yaptığı 3 oyunda bu mount and blade ile karşılaştırılmayacak kadar güzel ve şimdiden efsane olmuş oyunlar birde sözde aynı oyun türündeler Cd projektte bağımsız bir firma ilk oyunlarını yaptıklarında hiç kimse onlarıda bilmiyordu ama şimdi adı dev oyun firmaları ile birlikte anılıyor ilk oyun çıkalı 8 yıl olmuş 8 hala düzeltilemedi Bu oyunun satmasının tek sebebi karşısında ona benzer oyun olmamasıydı şimdi gine bağımsız bir firmanın oyunu geliyor ondan umudum var bakalım

TaleWorlds şu anda CDProjekt'in ilk oyunu ve ikinci oyunu arasında sahip olduğu deneyime ve ekipmana sahip o yüzden The Witcher 3 gibi oyun beklemek haksızlık olur yapımcıya. Ayrıca sen ilk The Witcher oyununun savaş sistemini bilir misin? Fazlasını demiyorum anlayan anlamıştır demek istediğimi. Animasyonlar konusunda tamam nesle göre biraz zayıf olabilir fakat savaş dinamiklerinin bu açığı kapattığını düşünüyorum ki bana kalırsa gayet oturaklı bir savaş sistemi var oyunda. Ayrıca oyun Aksiyon-RPG Hack'n Slash olmasını gerektiren bir dinamik yok.

• quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: kiralik kettle

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: SentnieL

Şimdi tabi karşılaştırılmaz ama bir cd projekt e bakın adamların yaptığı 3 oyunda bu mount and blade ile karşılaştırılmayacak kadar güzel ve şimdiden efsane olmuş oyunlar birde sözde aynı oyun türündeler Cd projektte bağımsız bir firma ilk oyunlarını yaptıklarında hiç kimse onlarıda bilmiyordu ama şimdi adı dev oyun firmaları ile birlikte anılıyor Burdaki ayrım ne çok basit biri para kazanmayı 1.planda tutarak yapıyor oyunu diğeri ilk önceliği kendininde oynamak isteyeceği bir oyun yapmak çünki kendide oyuncu</blockquote>

CD Project'e bağımsız demen de komik olmuş ayrıca. Stüdyo açmadan önce Polonya'nın en büyük dağıtımcı firmasıydılar. Adamları Türkiye'deki bir firmayla karşılaştıracak olsan bu Taleworlds değil olsa olsa Aral olur.</blockquote>
    Bağımsız demek ne demek oyun dünyasında büyük dağıtımcıların olmaması demek arkanda ea ubisoft activision gibi
    Birde hala dövüş sistemini savunuyorsunuz o zaman örnek videolar atalım herkes karar versin Bu warband combat videosu
    <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=108797286&url=https://www.youtube.com/watch?v=L9jHcZjWw9U" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=L9jHcZjWw9U">https://www.youtube.com/watch?v=L9jHcZjWw9U</a>
    Bu witcher 2 combat videosu
    <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=108797286&url=https://www.youtube.com/watch?v=NWIYZ2RAPmw" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=NWIYZ2RAPmw">https://www.youtube.com/watch?v=NWIYZ2RAPmw</a>
    witcher 2 deki sistemin yarısı kadar akıcı ve düzgün olsa gine laf etmeyeceğim ama o bile yok oyunda Ayrıca kütük gibi animasyonlar var dark soulstakilerle karşılaştırmak bile yanlış

Oyun bir Türk firmasının oyunu olduğunu belli bile etmiyor beni desteklemeyen firmayı desteklemem diyorsun da adamlar türkçe desteği koydu zaten bundan haberin yok sanırım. türkiyeye özel fiyatla satılıyor oyun. oyunu oynamadığın belli, türkleri andıran bi devlet falan yok demişsin. Kergitler sana amerikalıları mı andırıyor? Bence de oyun çoğu yönüyle harika. Fakat şu animasyonlar konusunda haklısın, zamanla gelişeceğini düşünüyorum, yalnız bir tek o yüzden de bu kadar yerden yere vurman saçma.

• sayın sentinel ilk oyununda zaten türkçe dil desteği ve türklere benzeyen kergit krallığı mevcut. Bannerlord içinde olmayacağınıda şimdiden söyleyemeyiz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.