Şimdi Ara

90-91-92-93 lüler gelin bakayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
10
Favori
10.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne iş yapıyorsunuz? Doğum tarihinizle beraber bir yazıverin. Ben 92 liyim uni 3 teyim ama bu uninin 3 senesi daha gorunuyor. Toplam 6 yıl, hayata çok mu geç atılacağım sizce? Önerileriniz?

toplam 7 yıl oldu okul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mimar SaNAN -- 21 Mayıs 2017; 2:57:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 seneden kaybediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

2 seneden kaybediyorum.

Yaşın daha büyükse de olur ama küçüksen olmaz.

• 95 liyim üni 3 e geçtik knk
  • 93 lüyüm hala üni 3. Bizim elemanlar bitirdiler okulları. Biraz koyuyor insana böyle durumda da gerekeni yapıp tadını çıkaracaksın, elbet bitecek
  • biraz hızlanırsan iyi olur geç kalmışın tabi. ben 91 liyim askere gittim ve bir işte çalışıyorum.

edit: altımdaki bence bayağı bir hızlı gitmiş , ben o kadar hızlı gitmeni tavsiye etmem :)neyse, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANVVS-2 -- 12 Temmuz 2015; 8:59:55 >
  • 92 liyim evliyim 45 gunluk bir kizim var bi devlet kurumunda kadrolu memur olarak çalışıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

92 liyim evliyim 45 gunluk bir kizim var bi devlet kurumunda kadrolu memur olarak çalışıyorum

Oha ciddimisin hocam

92liyim, uni son sinif. Staj yapiyorum ve stajdan sonrada bu firmada devam edecegim, mutluyum. Ygs - Lys dalgasina tekrar girdim 1 sene kaybim var.

• quote:

92 liyim evliyim 45 gunluk bir kizim var bi devlet kurumunda kadrolu memur olarak çalışıyorum

Maşaallah, Allah analı babalı büyütsün. Vay be.

• quote:

hayalim fdgshfjgdf
  • 92 liyim bir cacık olmadı benden.
  • 93'lüyüm bok gibi bir firmada çalışıyorum.
  • 95 eylül doğumluyum memurum

• 1989 luyum zaaaaa iksde

• quote:

Orijinalden alıntı: nlztrk93

93'lüyüm bok gibi bir firmada çalışıyorum.

88 liyim benden de bi cacık olmadı sorun yok

• 93 lüyüm lanet olsun ki açık öğretimden liseyi bitiremedim daha. Arkasından üniv. var birde.
  • 93 luyum unı 3 sınıf aynı zamanda calısıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 93 lu youtuber

• Kimlik 94 orjinal 95 liyim (peder bey askerlik ve emekliliği düşünerek böyle bir şey yapmış.) üni 3 deyim. Hayalim; üniversiteyi bitirip kpss ile atanıp askere gitmek, gelince de evlenip takımı kurmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8CA3A7969 -- 12 Temmuz 2015; 10:14:25 >
  • 91liyim 1 aydır özel bi elektronik labaratuarında mühendisim ama seninki de geç değil gönlünü ferah tut, 25-30 yaşlarında 1.sınıf olan tanıdıklarım var çünkü kimseyi takma etme, tek sıkıntı şu olabilir, staj döneminde senden küçük mühendislerin teknikerlerin emirleri altında stajını görüceksin bu biraz insana koyabilir staj dediğinde zaten 30-40 günlük bişey göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor rahat ol..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 12 Temmuz 2015; 10:29:38 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.