Şimdi Ara

E3 2015 Özel: Need for Speed'i Denedik!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
2.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E3 2015 fuarında deneme şansına eriştiğimiz Need for Speed hakkındaki dinamikleri ve oyunun genel yapısını bu videomuzda ele alıyoruz.

• Sabırsızlıkla bekliyorum oyunun çıkışını ayrıca yemişim fiziğini modellemesini eski undergraund 2 de falan fizik mi vardıda aylarca hatta senelerce severek deli gibi oynadık çok gerçekçilik arayan varsa gitsin forza yada gt serisinden oyunları oynasın. Biran önce çıksında ford mustang dizeyim bir tane şöyle :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tam DLC cenneti olabilecek bir oyun. İki egzoz iyi vinly koy pakete sat 5 dolara.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • gayet umut verici duruyor umarım güzel bir oyun olur

• Sistem gereksinimleri ile ilgili bir bilgi var mı?

Diğer bir konu çarpma olayına olan eleştiriniz... Size katılıyorum. Ağır bir NFSU1 oyuncusuyum, U1de trafikteki araçlara çarptığımız zaman genelde direkt restart race yapardık. Aracı toplayana kadar ecel terleri dökerdik, rakibin tozunu yutardık. Umarım bunda da yine aynı bizi zorlayan trafiği geri getirirler.Madem gerçekçi bir oyun istiyoruz, çevredeki araçlara çarpmaktan korkar duruma gelmeyiz.
  • Oyun cidden güzel gözüküyor pek fiziğin de de değilim ama şu dönerken ki kamera açısı sabitmiş değiştire biliyormuyuz cidden oyun hakkında tek canımı sıkan o .

• quote:

Orijinalden alıntı: by_monster23

Oyun cidden güzel gözüküyor pek fiziğin de de değilim ama şu dönerken ki kamera açısı sabitmiş değiştire biliyormuyuz cidden oyun hakkında tek canımı sıkan o .

Değiştirebiliyoruz. NFS facebook sayfasından cevaplamıştı bu soruyu.
  • Kişileştirme genişse güzel bir oyun olur.Ama EA olunca işin içinde Dlc nin suyunu çıkaracaklar yine
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Video da bi nokta dikkatimi çekti, yarışa katılmadan köşeyi dönmeden önce solda 2 araba yanyana duruyor, acaba o arabalar diğer NPC yarışçılar mı yoksa diğer online oyuncular mı kafamı karıştırıyor.

• o nasıl bır vıraj almadır donusler cok kotu olmus araba donmuyor sankı kayıyor hıc begenmedım

• quote:

Orjinalden alıntı: Muten Roshi

Sistem gereksinimleri ile ilgili bir bilgi var mı?

Diğer bir konu çarpma olayına olan eleştiriniz... Size katılıyorum. Ağır bir NFSU1 oyuncusuyum, <u>U1</u>de trafikteki araçlara çarptığımız zaman genelde direkt restart race yapardık. Aracı toplayana kadar ecel terleri dökerdik, rakibin tozunu yutardık. Umarım bunda da yine aynı bizi zorlayan trafiği geri getirirler.Madem gerçekçi bir oyun istiyoruz, çevredeki araçlara çarpmaktan korkar duruma gelmeyiz.

Hocam bende çok oynadım ama 0 kazayla oynuyordum çünkü trafik akışı standartdı bir süre sonra arabaların nereden çıkacağını çözmüştüm.

• Sadece bana mi öyle geliyor yoksa dönüşlerde kamera açilari rahatsiz edecek sekilde fazla mi yanlara kayiyor..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Talha abi ve Ersin abi inceleme için teşekkürler böyle anlatmanız iyi olmuş oynanış videosunu her gördüğümde içim kıpır kıpır oluyor. İlk oyun hayatına atılımım NFS Underground ile olduğu için NFS serisi benim için her zaman ayrı bir yerdedir. Bu oyunu da sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada Talha abi çok büyük bir yanlış anlaşılma var ortada oyun NFS Underground rebootu değil toptan seriyi reboot etmişler yani önceki oyunlarla bir alakası yok her ne kadar Underground havası olsa da oyunda.

• yine de denemeden birşey diyemem açıkçası. hele oyun bi çıksın da

• silverygt kullanıcısına yanıt
    Öyle gelmiyor, öyle zaten.
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Şu güzelim oyunu hiç etmezler insallah böyle abuk subuk şeylerle..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel inceleme olmuş tebrikler..

bu arada kimse simulation beklemesin. yakınından dahi geçmemesi gerekiyor. geçmişte bir iki kere simulation yapması hata olmuştu bence. simulation isteyen "city car driving" oynasın

• Mobilde niye hata veriyor bu videolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverygt

Sadece bana mi öyle geliyor yoksa dönüşlerde kamera açilari rahatsiz edecek sekilde fazla mi yanlara kayiyor..

aynen izlerken bile gözlerim ağrıdı. yol zaten zor gözüküyo bide böyle açıyla oynamak baya zor olur gibi.

• O keskin dönüşlerde el freni çekip döndüğümüzde, dönüş şekline göre ekranında o yöne dönmesi hiç güzel olmamış, hatta çok kötü olmuş öyle yapacaklar ise hiç yapmasınlar daha iyi.

Araç kişiselleştirmesi ise çok çok güzel olmuş, kolay ama detaylı olmuş.

Balon patlayacak gibime geliyor ama umarım yanılırım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.