Şimdi Ara

Rexona Men Extra Cool Roll On 50 ml. 5.99 tl. hediyeli kargo ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.253
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Rexona Men Extra Cool Roll On 50 ml sepete atınca hediye olarak Rexona Sprey Deodorant Cotton Mini 35 Ml sepete ekleniyor. 5.99 tl. ücretsiz kargo

http://www.hepsiburada.com/liste/rexona-men-extra-cool-roll-on-50-ml/productDetails.aspx?productId=sgdeorex1963&categoryId=26012112&site=old

edit.. rexona ürünlerinin hepsinde kargo bedava ve hediyeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonnick -- 23 Mayıs 2015; 23:21:58 >

• Pahalı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dove siparişlerini gönderemediler daha, hb bu tarz kampanya yaptığında bocalıyor.
    hayırlısı.
  • Roll on iz bırakıyor nedense hangi markayı kullandıysam ama rexona sprey deoları çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldım bir tane deo kadınlar için galiba ama
  • Teşekkürler aldim 2 adet.. Evdekiler bitmek üzereydi.

• Roll-on deolar kıyafetlerin koltuk altındaa iz bırakıyor, hatta rengini alıyor.

Bir sürü t-shirt attım o yüzden bedava verseler hatta üzerine para verseler kullanmam.
  • İz sorunu olanlar için nivea tavsiye ederim,şimdiye kadar sorun yaşamadım.

• Geçenki gibi 2 tane ekleyip 2 hediye alıp siparişin 1ini iptal edince 2 hediye kalmıyor bilginize :D Ben de geçtim bir tane sipariş evde stok oldu resmen 1 tane hiç kullanmadığım var xtra cool olanından
  • Roll on lar iz bırakıyo diyorsunuzda spreylerde hiç kalıcı olmuyor roll on lar baya kalıcı. Spreyleri nasıl sıkıyorsunuz? Yakındanmı çokmu az mı sıkıyorsunuz?

• market fiyatı bu zaten sıcak degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

İz sorunu olanlar için nivea tavsiye ederim,şimdiye kadar sorun yaşamadım.

White and black mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Roll on iz bırakıyor nedense hangi markayı kullandıysam ama rexona sprey deoları çok iyi

Çok kullandım bu ürünleri ama gömlekteki lekesi keşke kullanmasam da ter koksam dedirtecek cinstendi.Ayrıca gün içinde etkisi de zayıflayabiliyor ama artık bunu kullanıyorum tavsiye ederim bunun benzeri rexona da var ama onu denemedim deneyen varsa yorum yaparsa sevinirim.
    http://www.nivea.com.tr/Urunler/Deodorant/black-and-white/black-and-white-power-stick

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kml_77 -- 24 Mayıs 2015; 2:42:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Roll on lar iz bırakıyo diyorsunuzda spreylerde hiç kalıcı olmuyor roll on lar baya kalıcı. Spreyleri nasıl sıkıyorsunuz? Yakındanmı çokmu az mı sıkıyorsunuz?

Adidas vb spreyler üçkağıtta rexona ve nivea spreyler iyi kalıcı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

İz sorunu olanlar için nivea tavsiye ederim,şimdiye kadar sorun yaşamadım.

White and black mi?

Evet hocam onlar,ben dry impact olanı kullanıyorum

• Berbat kokuyor bu, bayık bişey, tavsiye etmem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.