Şimdi Ara

Damacana Su 8 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
13.362
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sumatic diye su doldurma ünitesi açılmış damacana su 8 tl 5 litre su 2 tl.
    Bugün denedim suyun tadı gayet iyiydi rahat içilir damacana fiyata 30 lira olduğu yerde çok iyi fırsat bence.

Damacana Su 8 TL

Damacana Su 8 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hendrickk -- 11 Mart 2023; 18:19:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hendrickk

Hocam siz eve aldığınız dacanalar nasıl doldurulduğunu veya hangi koşullarda saklandığını biliyor musunuz ?

Elle dolduruluyor deyin de biraz güleyim. Seri üretim damacanalar el değmeden yıkanır, sterilize edilir, doldurulur ve mühürlenir. Bunun makinaları mevcut. Burada benim bahsettiğim bireysel olarak gidip musluk gibi doldurmak. Herkesin damacanası hijyeniktir diyemezsiniz. Burada hastalık bulaşma olasılığı bile var. Tavsiye etmiyorum bu şekilde uygulamayı. En azından dediğim kısmı düzeltilene kadar.

Bu sistemler güzel düşünüluyor ama şöyle bir sıkıntısı var. Doldurma ağzı hijyenik değil. Doldurma ağzının her doldurma öncesi yıkanıp temizlenmesi gibi bir fonksiyon eklenirse gayet iyi. Her gelen bidonunun içine sokuyor o doldurma borusunu ve artık hijyen denen bir şey kalmıyor maalesef. Yoksa çok iyi bir sistem.

Bu hijyeniklik peşindeki arkadaş su istasyonu galiba ..Şaka bir yana gayet güzel bir uygulama umarım yaygınlasır ..Fahiş fiyata geliyor damacana su İstanbul da .Sirmakes ten aldığım su bulanık ve çiş gibi kokuyordu (kimbilir ne kadar mikroorganizmalar vardı ah tahlil ettirecektik ki nasıl akıl edemedim hiç açmadan kapağını tahlile ) bayiyi cagirip itiraz ettim sonrasında bedava damacanalar sular vs ama icemedik uzun süre marketten aldım suyu ,şimdi yine damacanaya döndüm (ugrasamadım ) 46 lira bir damacana su ..yani bu damacalarin hijyenik ortamda sterilize edildiği yıkandığı vs bu ülkede yalan ..vatandaş su içiyor sonra içine turşu mu kuruyor ne yapıyor belli değil ..fakrikada iki fiş fiş bir kurla yallah ..sonrasında güneş altında bayide olumsuz şartta bekleyen sular .birde burada gelip makinadan dolan su hijyenik değil demek o kadar komik ki ..trajikomik ..
  • Harika, kendini kanıtlayıp ispatlarsa hem bu iş yürür hemde vatandaş bayram eder.
  • Mekan neresi hocam
  • Bu sistemler güzel düşünüluyor ama şöyle bir sıkıntısı var. Doldurma ağzı hijyenik değil. Doldurma ağzının her doldurma öncesi yıkanıp temizlenmesi gibi bir fonksiyon eklenirse gayet iyi. Her gelen bidonunun içine sokuyor o doldurma borusunu ve artık hijyen denen bir şey kalmıyor maalesef. Yoksa çok iyi bir sistem.

• spintirea kullanıcısına yanıt
    Hocam siz eve aldığınız dacanalar nasıl doldurulduğunu veya hangi koşullarda saklandığını biliyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendrickk

Elle dolduruluyor deyin de biraz güleyim. Seri üretim damacanalar el değmeden yıkanır, sterilize edilir, doldurulur ve mühürlenir. Bunun makinaları mevcut. Burada benim bahsettiğim bireysel olarak gidip musluk gibi doldurmak. Herkesin damacanası hijyeniktir diyemezsiniz. Burada hastalık bulaşma olasılığı bile var. Tavsiye etmiyorum bu şekilde uygulamayı. En azından dediğim kısmı düzeltilene kadar.

• Konum?
    Bilmiyorum soruyorum size ne kadar güvenilir diye
  • hendrickk H kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi denetleniyorsa güvenilir. En azından bilindik markalardan almak lazım diye düşünüyorum. Damacana var 45₺ damacana var 20₺. Şimdi gidip 20₺ alırsanız hijyen beklenmez.
    Ben Abant, Fuska, Hayat su alıyorum. Tavsiye ederim.
  • Çorumda var bunlardan başka hangi illerde var bilmiyorum
  • Muhtemelen 30 liradan, nakliyeyi ve işçiliği düşünce, 10 lira kalır. Bu arkadaşımız da 8 liraya yapmış.

Açıkçası ben bel fıtığı olmak istemem.

• Sanırım Çorum'da arkadaşlar

Damacana Su 8 TL

Damacana Su 8 TLsumatic
    Ana Sayfa | sumatic
    https://www.sumaticgroup.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 11 Mart 2023; 18:41:29 >
    Evine su getiren firmada senden aldığı damacanayı hangi şartlarda temizliyor peki ?
  • hendrickk H kullanıcısına yanıt
    Evinden alan firma da dediğim şekilde temizliyor. Temizlik için el değmez, robot yapar. Siz hiç su üretim tesisi görmediniz belli ki. Böyle soracağınıza gidin birini gezin.
  • 40₺ bile olsa kapıma kadar getirilen damacana suyu bırakıp bu zahmete girmem…
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    Bu zaten tuzu kurular için değil
  • Bunun Ayçiçek yağı alabileceğimiz otomatları olsa daha iyi olurdu sanki. Piyasada 200 TL'ye dayanan yağı, böyle makinelerde çok daha uyguna almak iyi olurdu. :)
  • glory34 kullanıcısına yanıt

Rusya’ da marketlerde bunun bira versiyonu var ve gayet kullanışlı…

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    14 Mayıs sonrası bir girişimci onu da Türkiye'ye getirebilir. Gerçi bizdeki "Rakımatic" olur belki... :)
  • Çenesuyunda oturuyorum, daha çnce görmeyenler için söylüyorum; petrol gibi su satışı olduğunu düşünün, aynı pompalar şeklinde arabayla yanaşıyorsunuz falan, yarın sabah fotoğraf atarım :)

Edit: Google dan bulduklarımı atayım :)

Damacana Su 8 TL Damacana Su 8 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 11 Mart 2023; 20:40:41 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.