Şimdi Ara

PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
5
Favori
6.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar an itibariyle PeaceHD tarafından dolandırıldığımı belirtmek isterim. daha önceki 1 alışverişimiz sorunsuz tamamlanmıştı fakat dün arkadaşın hesabına 100 tl yatırdım ve awp man o war mw + vulkan ft konusunda anlaştık. Dünden beri beni sürekli olarak oyaladı elimde detaylı ss ler mevcut ve buraya atacağım. Belki 20 kere 5 dk sonra itemin hazır dedi ve süre geçtiğinde yeni bet yaptım yaa bi 1-2 saat daha beklermisin gibisinden muhabbet döndü. en son bugün saat 2 de vereceğini söylemiş olmasına rağmen saat 6,30 a kadar beni defalarca oyaladı ve en son şikayet edeeğimi belirttiğimde engelledi. Kesinlikle bu arkadaştan herhangi bir şekilde alışveriş yapmayın. Ben giden 100 liranın derdinde değilim adam gibi başta paranı çaldım deseydi buraya konu bile açmazdım ama benim 2 günümü çalmayacaktı. Dikkatli olun. Fazla kalabalık yapmamak için son konuşmaları attım. isterseniz konuşmanın tamamınıda atabilirim.

Hırsızım steam linki:http://steamcommunity.com/profiles/76561198165175691 reportlayın ki başkalarını dolandıramasın şerefsiz.

Buda nicki : PeaceHD_FB.COM/1553495878247428

Veledin yeni hesabı dikkat edin :http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=1671245

EDIT: Ayri ayri weaver277 arkadasimla suc duyurusunda bulunduk. resmide konuya eklenmistir. umarim bu butun foruma veya aklinda bole bir dusunce olanlara ders olur.

PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 18 Mayıs 2015; 23:46:53 >

• Şüpheliydi zaten middleman istiyorum diyordu sonra vazgeçtim ben kendim referans kasmak istiyorum diyordu...
  • Adı barış urandı hakan bilmemne olarak değiştirmiş şuanda :D
  • ben de ilanına middleman olabilirim yazmıştım sonra ayıp olmasın diye düzeltme yaptım, mesaj attım bi de kusra bakma seni güvenilmez göstermek istemedim diye. o da sorun değil bana da güvenilmesini istiyorum o yüzden aracı istemiyorum falan demişti. vay be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 2 Mayıs 2015; 21:34:55 >
  • Yazık olmuş geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

ben de ilanına middleman olabilirim yazmıştım, sonra ayıp olmasın diye düzelttim, mesaj attım bi de kusra bakma diye. o da sorun değil bana da güvenilmesini istiyorum falan demişti. vay be.

valla adam benim gibi kaç kişiyi dolandırmış haddi hesabı yok :D en az 5 tane mesaj geldi özelden. Barış uran dı adı hakan diye değiştirmiş. Steamdende engelledi hemen. Tek bir isteğim var size steam profilini atacağım. Scammer olarak reportlayın.

PeaceHD_FB.COM/1553495878247428 bu steam nicki.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198165175691 buda linki.

• up
  • Öncelikle geçmiş olsun hocam.

Fakat kendi ilan konusunda bir resim gördüm de, bu kısmı anlayamadım. Takas gerçekleşmiş görünüyor attığı resme göre. Fake bir hesapla mı takasladı, bu resimdeki siz değil misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raimai -- 2 Mayıs 2015; 19:15:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raimai

Öncelikle geçmiş olsun hocam.

Fakat kendi ilan konusunda bir resim gördüm de, bu kısmı anlayamadım. Takas gerçekleşmiş görünüyor attığı resme göre. Fake bir hesapla mı takasladı, bu resimdeki siz değil misiniz?

hayır o benim. elemanın taktik sağlam bu ilk alışverişimiz değil. daha önce alışveriş yapmıştık onun resimleri o. Sonra yine 100 tl den vulkan + man o war konusunda anlaştık fakat fiyatları arttıgı için itemleri vermek istemediğini söyledi 130 tl ederinde item vereceğini söyledi fakat vermedi. Sadece beni değil kaç kişiyi dolandırmış. ilk başta veriyor itemi yazdırıyor konusuna güven topluyor sonradan soyuyor milleti. Buyrun buda bana pm atan dolandırılan arkadaşların ss i .

• Anladım hocam, çok geçmiş olsun tekrardan.

Forumda kara liste konusu mevcuttu, isterseniz kanıtlarla birlikte bu kişinin id'sini de oraya ekletmeyi deneyin. Eğer uygun bulunursa eklenir zaten. Başkalarının canı yanmasın.
  • İlginç. Şanslıyım bugün de bana mesaj attı 100 Liraya FN Vulkan satıyorum diye. Geçen gün Ejder katili satmıştım o adama.
  • up
  • okuyor ama cevap vermiyor :)

benim burdaki tek amacım başkaları madur olmasın gıcık oldum şerefsize paradan ziyade 2 günümü heba etti. Dikkatli olun benden giden gitti sizden gitmesin.
  • Simdi yine bisey dicem uzaklastirma alicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucuz yırtmışım. arkadaştan alışveriş yapacaktım bet için ama bir arkadaşım oyunu bıraktı 1-2 skinini bana verdi dolayısıyla satın almadım bir şey. geçmiş olsun sizlere.
  • Aynı kısı benıde dolandırdı 200tlm gıttı aksam konusunu acacagım

• Diğer konuda ss gördüm. Şimdi an itibariyle itemlarını aldın mı yoksa almadın mı?
  • Adam forumdaki ismini bile değiştirmiş.
  • Arkadaş buraya benim yazdığım yoruma yanıt vermiş.

http://forum.donanimhaber.com/m_105155255/f_//tm.htm#105155255

Eğer gerçekten bir dolandırma söz konusu ise buraya yazılanları yapın lütfen. Hakkınızı ayarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Diğer konuda ss gördüm. Şimdi an itibariyle itemlarını aldın mı yoksa almadın mı?

ben adamdan ayni itemleri bi daha almistim onceden. ona guvenip 2. leri istesim. attigim ss leri okursaniz cok net anlasilir durum. durduk yere niye adama saldirayim. adqm beni saatlerce oyaladi o aradada yazmasin foruma millet uyanmasin diye dolandirabildigini dolandirmis. o ss lerin post tarihiyle su fise bakarsaniz adamdan 2 kere alisveris yapmak istedigimi anlarsiniz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.