Şimdi Ara

Burak' çılar Nerede?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
4.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Defalarca kere yazdım bu adam beceriksiz diye ama kral kral diye diye adamı başımıza futbolcu yaptınız. Neyseki bu işkenceye Hamza bugün son verdi. Bırakın artık bu kazmayı savunmayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şaka herhalde bu konu?Sahadaki 11'den son çıkacak 3 isim Sneijder,Burak,Muslera.
  • Burdayız ? Adam 2 aydır sakat geldiği gibi 3 gol 3 asist beklemiyordun heralde.
  • geleneksel yenilince her futbolcuya sallama konusuna hoşgeldiniz.
  • AHA GENE KLASİK DÖNGÜ. BİR QRAL BİR KAZMA...
  •  Burak' çılar Nerede?
  • Burdayız. Alternatifi Umut'ken ''BOROKÇOLOR NORDO'' falan diyip kafa ütülemeyin.
  • Bu akşam ben Burak Yılmaz diye birini sahada göremedim. Bunun çok farklı nedenleri olabilir ama bugün izlediğim Burak Yılmaz değildi , başka biriydi.
    Maça çıkmadan önce bi şeyler de yaşamış olabilir, aklı sahada değildi Burak ın. Eleştirin de öldürmeyin adamı bi maçta gösteridği kötü performans için.

Oyundan alındıktan sonra bile hala küfür eden taraftar demeye dilim varmıyor o insanları Allah nasıl biliyosa öyle yapsın, bi insanın üzerine bu kadar gidilmez, bi insanın kutsal değerlerine bu kadar belaltı vurulmaz.
  • ben Varım Kardeş buyur ?

• Buradalar henüz. Haftaya da kaçırırsa 2013 -2015 yılları arasında olduğu gibi yok olucaklar tekrar.
  • Buradayım.Hala da destekliyorum.Geçen haftalarda atarken kral demesini biliyorsunuz şimdi bir kere direğe attı diye hemen silmek niye?

İnsandır hata yapar ne olacak yani?Attıklarının yerine say.3 hafta önce geriden gelipte kazandığımız maçta gol atınca bunları diye biliyor muydun?

Bak bende Prandelli döneminde desteklemiyordum çünkü gerçekten berbat oynuyordu fakat adam şuan gayet iyi.Emenike mi oynasın isterdiniz?
  • Burak su anda elestirilecek son isimdir. Hem gayet iyi oynuyor hem de alternatifsiz. Umut ve Pandev'in hali ortada. Ikisini ust uste koysan Burak'in sag bacagi etmiyor. Galatasaray kalan haftalarda birseyle yapacaksa Burak ve Sneijder ile yapacak. Maalesef butun hucum gucumuz bu iki oyuncunun ayagina bakiyor.
  • Sakatlığı tam olarak atlatamadı herh birde trabzon seyircisi baskı altına aldı herh. Sahada ruh gibiydi. Ama kaçırdığı golün savunulacak tarafı yok

• boş kaleye atama sonra qral diye gez ortalıkta.

• Burak topcu falan değil boşuna savunmayın. Ne doğru dürüst top kontrolünü becerir, Ne son vuruşları adam akıllı yapabilir. Ne de o boyuna rağmen hava toplarını arkadaşlarına indirip pozisyon sağlayabilir. Burak; Şenol Hoca gibi bir futbol dehasının alternatifsizlik neticesinde, uzun topla defansın arkasına koşu yaptırmak suretiyle geliştirdiği hucüm taktiğinin piyonudur sadece. Öyle Galatasaray gibi Fb gibi takımların topçusu asla olamaz.
  • Burak önüne top atarsın o da vuru gol olursa olu cinsinde bir topçu.. Gerçek anlamda bir santrafor hiç bir zaman olmadı.. Takımı rakip kaleye yerleştiren ve rakip üstüne cullandıran bir santraforda olmadı..
  • Size UMUT müstehak.
  • Umut müstahak ne demek ya. Bu burak iyi demek mi? Rica ediyorum saçmalamayın. Burak Galatasaray'da oynayacak bir forvet değildir. Bunu ben 3 yıldır söylüyorum. Ha bizim takımda Burak tan daha iyisi de yok o ayrı. Bu demekki yıl sonunda en az 2 forvet almliyiz. Burak efendi de kulübeye geçecek.

• Bu takimda Burak ve Selcuk olmasin 4 ila 8 ci sirada gezer bu takim burada bu artisce hareketler nedir ya.
    Takimi sanki görende Sneijder tasiyor sanicak 2 adam Gs icin hersey disarida zaten bu yorumlari 10 16 yas arasi ciddiye alir az biraz anlayan yanindan kovar Forumlarda sallamak kolay.
    Cikar bakalim Galatasaray takimindan 2 tane oyuncuyu sonra ne olucak görürsünüz klasik 96 sonrasi taraftar grubu.
    Takimda kral ve yildiz adayiniz her ne hikmetse frikik, uzaktan sut, top calma, pozisyon yaratma vs vs ortada yok suclular hazir
  • xakah74 X kullanıcısına yanıt
    Hahaha adam sneijder ile kıyaslamış :) Azıcık futboldan anlayan birisi onun kazma olduğunu görebilir. Burak hangi özelliklere sahip yazar mısın?

Hava topu hakimiyeti yok
    Adam eksiltme yok
    Ayağında top saklama yok
    Pres yok
    Bitiricilik yok
    Top kontrol yok
    Teknik zaten yok

Hızlanma var sadece o da diğer ozellikleri olmadığı için bir işe yaramıyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.