Şimdi Ara

Burak' çılar Nerede? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
4.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

3 sene diyorum, adam sakatlıktan yeni çıktı diyorsun. Attığı gole değil kaçırdıklarına bakarım ben. Ayrıca takımda daha iyisi var demiyorum ki. Elimizdeki en iyisi ama yetersiz diyorum. Körü körüne savunmaya gerek yok.

Attigi degil kacirdiklarina bakarim diyen adam bize tabelaci diyor. Hic bir spor dalini takip etme lutfen. Batak oyna sen bu kafayla kiraathanede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YA ŞU SÖVDÜĞÜNÜZ BURAK TAKIMDA OLMASA DEĞİL 2.LİK İLK 5'E ZOR GİRERDİNİZ. ALTERNATİFİ UMUT OLAN ADAMA HALA LAF YAPIYORSUNUZ. BİAT EDECEKSİNİZ.  Burak' çılar Nerede?
     Burak' çılar Nerede?

• quote:

3 sene diyorum, adam sakatlıktan yeni çıktı diyorsun. Attığı gole değil kaçırdıklarına bakarım ben. Ayrıca takımda daha iyisi var demiyorum ki. Elimizdeki en iyisi ama yetersiz diyorum. Körü körüne savunmaya gerek yok.

çok merak ediyorum..sneijder hakkında ne düşünüyorsun ? paylaşırsan sevinirim
  • quote:

Defalarca kere yazdım bu adam beceriksiz diye ama kral kral diye diye adamı başımıza futbolcu yaptınız. Neyseki bu işkenceye Hamza bugün son verdi. Bırakın artık bu kazmayı savunmayı.

Kardeş bir maç kötü veya iyi olabilir adam.Kaç sezondur leblebi gibi gol atıyor.Bence iyi futbolcu.

Beğenmiyorsanız Emenike ile başa baş değişelim,anlarsınız o zaman Burak'ın kıymetini
  • Yabancı sınırıda kalkmışken bu adamı artık takımda görmek istemiyorum,
    afrikadan getireceğin bir zenci burağın selçuğun yaptığını 4 te 1 fiyatına yapar.
  • AthabaskA kullanıcısına yanıt
    Galatasaray' a gelmiş geçmiş en yetenekli isimler sıralaması yapılsa ilk 5 e girer.
  • Evet cok kaciriyor Burak, AMA bunun sebebi ligde onun Kadar pozisyona giren baska forvet olmamasi.

O Kadar cok pozisyon kovaliyorki, yarisini kacirsa bile gol krali oluyor.

E o zaman kacirmasinda bi sikinti yok.

• Yabancı sınırı vardı adamı göndersek ne olacaktı haliyle kalmak zorunda kaldı yoksa kimse üst düzey futbolcu diye sevmiyordur diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaunees

Takımın en fazla maaş alan oyuncularından. Bala attığı gollerle kral diyonuz adama. Forvet dediğin Shalke-R.Madrid maçını izlenler görmüştür , Huntelaar gibi olur.

Geçen sezon başında Lazio alıyordu adamların verilmiş sadakası varmış.

7.5mn'a gidiyordu ne güzel 😭

lazio taraftarları hala baskanı tehdit ediyor burak alınmadığı için neyin derdindesin
  • Burak'a saydırdığım çok oldu. Ancak şurada kalmış şampiyonluğa 6 hafta, sahiplenin şu adamları. Senin yedek kulübende Diego Costa var da hoca mı oynatmıyor ?
  • Bu söylediğine itirazım yok, stadta yuhalayalımda demiyorum. Ama doğruyu yanlışı ayırt edelimde en azından seneye de bundan kurtulalım.
  • Bu takıma zaten elit bir forvet lazım, ona katılıyorum. Ancak bu tartışmalar için erken, sezon bitsin ondan sonra konuşulur. Bakıyorum her yerde adama saydırıyorlar, çıksın Umut oynasın o zaman hepten kafayı yiyelim.
  • Doğrudur Umut' tan daha iyi. :)
  • quote:

Galatasaray' a gelmiş geçmiş en yetenekli isimler sıralaması yapılsa ilk 5 e girer.

yeteneği boşver..performans ve katkı olarak...ona burak a olduğun kadar acımasız değilsin gördüğüm kadarıyla.

burağa giydirenlerin yüzde 99 u sneijder hayranı...tesadüf mü hayır ? burak ın gösterdiği aynı performans, birebir aynısı bir yabancı tarafından gösterilse bu eleştirileri alırmıydı? hayır...

yabancı hayranı ergen ve ergen ruhlular burak ı eleştiriyor..çok net

ha aldığı para fazla..onu da aysal a soracaksın kardeş..sen eminim aysal hayranısındır da...toz kondurmazsın şimdi ona:)

hemen belirtelim beğendiğimiz burak hamzadan sonraki burak..prandelli döneminde herkes dökülüyordu. o zaman biz de eleştirdik. ama şu an ki burak a laf söylemeyin kardeşim ayıptır. burak kötü oynadığında bile koşuyor basıyor..yılmadan birşey yapmaya çalışıyor.

hakan şükür de çok gol kaçırırdı.. ama o her zaman kraldı..

• quote:

Umut müstahak ne demek ya. Bu burak iyi demek mi? Rica ediyorum saçmalamayın. Burak Galatasaray'da oynayacak bir forvet değildir. Bunu ben 3 yıldır söylüyorum. Ha bizim takımda Burak tan daha iyisi de yok o ayrı. Bu demekki yıl sonunda en az 2 forvet almliyiz. Burak efendi de kulübeye geçecek.

3 yıl değil 5 yılda konuşsan bizim bu sıradan Başarıları kabul eden, büyük düşünemeyen taraftar kitlesi anlamaz.
    Her zaman muhalefet olur onun için sen hiç yorulma bekle... gerçek bir golcü geldiğinde Burak'ı o zaman anlayacaklar.....

• FullHD kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle :(
  • Şu konuda Burak'ı savunanları tek tek bloklamak lazım aslında.Futboldan gram anlayan adam Burak'ı savunamaz çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Umut müstahak ne demek ya. Bu burak iyi demek mi? Rica ediyorum saçmalamayın. Burak Galatasaray'da oynayacak bir forvet değildir. Bunu ben 3 yıldır söylüyorum. Ha bizim takımda Burak tan daha iyisi de yok o ayrı. Bu demekki yıl sonunda en az 2 forvet almliyiz. Burak efendi de kulübeye geçecek.

3 yıl değil 5 yılda konuşsan bizim bu sıradan Başarıları kabul eden, büyük düşünemeyen taraftar kitlesi anlamaz.
    Her zaman muhalefet olur onun için sen hiç yorulma bekle... gerçek bir golcü geldiğinde Burak'ı o zaman anlayacaklar.....

seneye büyük paralarla transfer yapamayacaksın ne umuyorsunuz bilmiyorum ama burak bu takımın forvetidir artık kabullenin bunu tabii ki alternatifi umut olmamalı mutlaka o bölgeye transfer yapılmalı o transfer beklediğiniz gibi Drogba gibi bir isim olamayacak ne yazık ki biz de isteriz bir huntelaar gibi forvetimiz olsun ama para yok o yüzden de elimizdekinin değerini biliyoruz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.