Şimdi Ara

Burak' çılar Nerede? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
4.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Sen bana bir iyilik yapsanda Burak Sevenler Kulübü açsan, ben bloklama işine oradan devam etsem? Bu konu karıştı zor oluyor. Hem görürüz kac kişi seviyor.

Forumda onlarca konu mevcut zaten. Arama kabiliyetin yok mu?

Daha fazla mesaj atıp konuyu üstlere taşıma moralin bozulmasın
  • Yetersiz 1 sezon daha bunun ipiyle kuyuya inilmez...
  • exclusive kullanıcısına yanıt
    Ne bozulacak moralim, sadece bu konuda bana yazıyorsun, bu konuda ve diger konularda da qrala sallıyorlar savunsana onlara karşıda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi de hala cevap veriyo gereksiz.
  • Bu taraftar umutu gördü o yüzden burak iyidir

Yoksa defansı komple orta sahadan oluşan, üstelik 17 yaşında çocuktan oluşan bursaya karşı gol atması kıstas değildir
    Adam ilk golde bursa 8 kişi savunma yaparken boş kaldı ötesini siz düşünün
    Bu oyunundan tatmin olan varsa gs.li olduğunun tekrardan farkına varsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesalius

Bu taraftar umutu gördü o yüzden burak iyidir

Yoksa defansı komple orta sahadan oluşan, üstelik 17 yaşında çocuktan oluşan bursaya karşı gol atması kıstas değildir
    Adam ilk golde bursa 8 kişi savunma yaparken boş kaldı ötesini siz düşünün
    Bu oyunundan tatmin olan varsa gs.li olduğunun tekrardan farkına varsın

Hocam Galatasaray taraftarı 3'e ayrılır:

Takımla hiç alakası olmayanlar. ( Bunlar maç izlemez, 1-0 biten maçlarda foruma gelip Galatasaray çok iyi oynuyor diye konuşurlar)

Türkiye başarılarını yeterli görenler ( Aziz yıldırım kafası deriz biz buna)

Sadece CL başarısını düşünenler. ( Bunlar takım 4 maç üst üste kazansa da bir eksiklik olduğunu izah ederler yukarıdaki 2 grup tarafından taşlanırlar)

Bu gruplar transferde de farklı düşünürler. 1. ve 2. grup taktik, transfer gibi mevzulardan uzaktırlar şampiyon olunca takımın mükemmel top oynadığını düşünüp bu takımdan kimse gitmesin takım süper derler. Topçu kötü oynuyorsa da; ' O yıllardır bu takımda yavvvvv' gibi beyinsizce cevaplar verirler.

Sonra CL başlar bunlar sanır ki karşıdaki Bursaspor. İstikrarlı bir şekilde 4 seansları başlayınca bu zihniyet forumda şu tarz konular açar:

Hamza hoca gitmeli.
    Burak'ın zamanı dolmadı mı sizce ?
    İnşallah 3. olup UEFA ya gideriz.

O zaman herkes 3. grup gibi düşünmeye başlar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Defalarca kere yazdım bu adam beceriksiz diye ama kral kral diye diye adamı başımıza futbolcu yaptınız. Neyseki bu işkenceye Hamza bugün son verdi. Bırakın artık bu kazmayı savunmayı.

sarhoş kafa ile bursada harttrick yapana KRAL denir :)
    yok yok
    sadece KRALar kupa finallerinde hartrick yapar!
  • Karşısında stoper olmayınca 3 de atar 5 de . Yanlış anlamayın iyi bir oyuncu ama abartmayın
  • Altyapıdan çıkan futbolcu sayımız ülke olarak yetersizken,24-25 yaşındaki adamların genç sayıldığı ülkede yerine daha iyi bir forvetimizin olmadığını düşünürsek burak en iyi tercih bu bariz belli.
    Şu an bir forvet alınırsa 4-4-2 ye mi döneceğiz o bile belli değil.Bence forvetten önce defansı ciddi anlamda toparlayacak,güven sağlayacak birine ihtiyaç çok var.
    Yabancı kuralı gelişiyle alternatif ucuz oyuncu alınabilir fakat onlarında şampiyonlar liginde ne gibi verim vereceği düşündürücü.
    Eğer hedef şampiyonlar ligiyse -ki bizce öyle- transfer yapılacaksa erkenden yapılmalı ve yaz kampında takıma bir sistem oturtulmalı ancak öyle başarı gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aslan Terbiyelisi

Yalnız ilk golü muhteşemdi.

Dün değil 3 , 10 gol dahi atsa kazmadır Burak.

Bunu aklınıza kazıyın. Burak sırtımızda ki yüklerden en büyüğüdür.

Eşeğe altın semer de vursan eşek eşektir.

gol attığında sevinçten kendinden geçiyon ama?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

Sen bana bir iyilik yapsanda Burak Sevenler Kulübü açsan, ben bloklama işine oradan devam etsem? Bu konu karıştı zor oluyor. Hem görürüz kac kişi seviyor.

Forumda onlarca konu mevcut zaten. Arama kabiliyetin yok mu?

Yeni konu açta şimdi tabela taraftarıda ortaya çıkar. Hazır 3 gol atmışken değerlendirelim firsatı.

sırf insanlar burakı beğeniyor, seviyor diye adam mı blokluyorsun?
  • benim açımdan hala çok yetersiz, yabancı santrafor şart. tabi Burak'dan kaliteli olması şartıyla.
  • 2014-2015 ziraat türkiye Kupası Galatasaray a KRAL BURAK YILMAZın adeta bir armağanıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.