Şimdi Ara

Bilgisayarların internetten ne kadar veri indirdiklerini bilmek istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar wireless ağıma bağlı birkaç bilgisayar mevcut. Bu bilgisayarlar modeme sadece wireless ile bağlanıyorlar. sadece 1 tanesi kablo ile bağlanıyor. Her bilgisayarın internetten ne kadar download yaptığını gösteren bir program var mıdır? Tabi bu verileri sadece ben kendi makinemde görmek istiyorum.Teşekkürler..

• kendi makinenize netlimiter yükleyin daha sonra netlimiter ın stat sekmesinden her günün ayrı ayrı ne kadar download ve upload miktarını görebilirsiniz
  • ben diğer makinelerinde ne kadar download yaptığını kendi makinemde görmek istiyorum. Yani her makine için ayrı ayrı görmek istiyorum. Onu hangi programla öğrenebilirim.
  • bilen yok mu arkadaşlar?
  • onların bilgisayarına program yüklemeden bunu yapamazsanız,bazı modemler de bu görünüyor;ama programla olması için onlarınkine de mutlaka kurmanız gerekir bu iş içinde netlimiter 2.0 işe yarayabilir denemek lazım çünkü ağdan çalışıyor
  • bende soracaktım bu soruyu
    varsa bilen cevaplarsa memnun olurum
  • bir bilen?
  • yukarıda söyledim ya
  • senin dediğin bunun programla olmayacağı yönünde yada her bilgisayara yüklemek gerektiği yönünde. Ama modem her makineye bir ip ataması yapıyor. Her makinede bu ip ye göre veri indiriyor. Mutlaka modem ile irtibata geçen bir program vardır diye düşünüyorum. Bu programın ismini bilen vatandaş arıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahcan

senin dediğin bunun programla olmayacağı yönünde yada her bilgisayara yüklemek gerektiği yönünde. Ama modem her makineye bir ip ataması yapıyor. Her makinede bu ip ye göre veri indiriyor. Mutlaka modem ile irtibata geçen bir program vardır diye düşünüyorum. Bu programın ismini bilen vatandaş arıyorum..

hadi bakalım varsa ben de öğrenmiş olurum
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.