Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekirdağ Buhari otomotiv: dizel otomatik icon donanım, 19 jant, sunroof 101900 TL ye veriyor.
    Üstelik kasko ile trafik sigortası dahil.

Fiyat için ne dersiniz? Bölgesel bir bayi indirimi mi yoksa genel mi arkadaşlar?
  • Son günlerde oldukça sık gördüğüm bir araç, QQ ile aynı altyapı olsa da QQ e göre daha heybetli duruyor yada göz yanılgısı bilemiyorum ama hoş araç olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asandra

80.000 ~82.000 yine iyi 85 gibime geliyor

85den başlarsa, macera paketiydi, Musonuydu, metalik rengiydi 90 olur.
    O paralara da Tucson 1.6 T-GDI DCT 4X2 alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

quote:

Orijinalden alıntı: asandra

80.000 ~82.000 yine iyi 85 gibime geliyor

85den başlarsa, macera paketiydi, Musonuydu, metalik rengiydi 90 olur.
    O paralara da Tucson 1.6 T-GDI DCT 4X2 alırım.

Tabi tercih meselesi ben de olsam o paralara yine kadjar alırdım mesela. Kadjar dururken Tucson a dudak Bükerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: alkanerkn

Günaydın
    Tekirdağ Buhari otomotiv: dizel otomatik icon donanım, 19 jant, sunroof 101900 TL ye veriyor.
    Üstelik kasko ile trafik sigortası dahil.

Fiyat için ne dersiniz? Bölgesel bir bayi indirimi mi yoksa genel mi arkadaşlar?

Nerdeyse oyak kampanyasına yakın fiyat kaçırma alacaksan.

• İcon pakette arabayi calistirdigimda telefon Bluetooth ile bağlandıktan sonra SMS cihazinizdan etkinleştirin ikazı aliyorum. Rahatsız edici sürekli ok tuşuna basmak gerekiyor var mı çözümü?

• Arkadaşlar Orjinal servis ürünü Renault Kadjar Yan Basamak Tk. 739,15 TL almak isteyenlere duyulur.(serviste 2000)
    http://urun.n11.com/oto-basamak/renault-kadjar-yan-basamak-tk-P112166068

• Orjinal değil o sitedeki. Orjina şekli böyle ;
    Bu mesaja eklenen görseller:

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Hyundai Tucson konusuna bi göz atayım dedim;

Bu anahtarsız giriş ama anahtarlı çıkış sistemi benim de canımı sıkıyor. Bu korelileti anlamakta güçlük çekiyorum. Neden kilitlemez ki aracı. Aslında açmıyor da. Aynalar açılıyor ama illa kola dokunacaksın. Kilitlerken de öyle.Arkadaşım 2015 Megan aldı yaklaşınca açılıyor. Uzaklaşınca kendiliğinden kitliyor. Çok kıskandım.

Aynı araçta 4 cam düğmesi otomatik açmalı bizde sadece şöför tarafı.

Park sensörünü her araç çalıştığında devreye sokmak zorunda kalmak delilik.

Bunlar zor ya da maliyeti olan işler değil ki. Mevcut donanımla zaten çözülebilecek şeyler çoğu. Neden kullanıcıya böyle eziyetler layık görmüş Hyundai belli değil.

Sanki bu sorunlardan kadjarla ilgili yakınanlar da vardı

Biraz daha göz attığımda trim sesinden yakinanlar gördüm.
    Biraz daha göz attım hafif gazlamalarda 12 13 litre gibi rakamları görenleri gördüm
    Dct şanzıman arızaları hakkında yakınmalar okudum

Hala neden Kadjar diyen arkadaslara bilgilendirme babinda paylaşmak istedim sizlerle

• dedalus4040 kullanıcısına yanıt
    O gördüklerini nerede ne zaman gördün onu da yazsaydın da daha verimli bilgilendirseydin bence. Özellikle hafif gazla 12-13 litre görenleri merak ettim ben şahsen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CinliUV

bugun 2015 EDC icon + panaromik + 19 jant siparisimi verdim, pazartesi veya sali elime gececek. izlenimlerimi aktaririm. sifir arac alirken dikkat edilecek noktalar hakkinda bilgi veren olursa da sevinirim.. mesela hali paspas yokmus sadece kaucuk paspaslar varmis aracin uzerinde. Hali paspasi nasil alabilirim ? baska neler isteyebilirim ?

Aracın normalde halı paspas ile verilmesi gerekiyor. Teslim fişine kesinlikle yazın bunu. Kauçuk paspas hediye edilen bir şey zaten. Halı paspasınızı mutlaka isteyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frank pais

O gördüklerini nerede ne zaman gördün onu da yazsaydın da daha verimli bilgilendirseydin bence. Özellikle hafif gazla 12-13 litre görenleri merak ettim ben şahsen.

herhalde rüyasında görmüştür
  • 2 aydir 1.5 dci Manuel touch paket Kadjar kullaniyorum 4 bin km oldu aracim.merak edilen hususlari cevaplayabilirim.

• Kadjar ile ilgili cok sayida sikayet okudum ama kullanıcılarının yorumu nedir acaba ?

Trim sesleri, vites kenari oynamalar, yan aynalarda sarsinti, hoparlörden gelen sesler vs ... Arabasının videosunu ceken bile var.

2016 modellerde problemler çözülmüş müdür acaba ?

Yoksa kadjar almasak mi ?

• quote:

Tucson için dedi sanırım.

• texaas16 T kullanıcısına yanıt
    Ben 1.5 dci icon manuel e yazıldım. Otomatik almadığınıza hiç pişman oldunuz mu? Arada bir kafama takılıyor otomatik mi alsaydım acaba

• arkadaslar yan basamak sordum iki yere 550 tl montaj dahil dediler.. aluminyum olani guzel duruyor.. baska fiyat alan var mi ? orjinal bayi de 1000 tl istiyorlar.. sanirim fazla fark yoktur.. 500tl fazla vermeye degmez.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-reno-kadjar-aksesuarlari-kadjar-yan-basamak-elegant-297660339/detay

ayrica surekli Cin'e gidip geliyorum orada inanilmaz aksesuarlar var ozellikle su on panjur.. kesin alicam.. benim zevkim mi kotu yoksa gercekten guzel mi duruyor ???

• quote:

Tucson ana konuya girerseniz son birkaç sayfayi okursanız görürsünüz
    Tucson için dedim 12 13 lt yi yanlış anlaşılmasın

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106030662&p=183

Link burada arkadaşlar girip son birkaç sayfayi okursanız görürsünüz merak etmeyin rüyamda görmüyorum araştırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedalus4040 -- 10 Mayıs 2016; 11:14:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CinliUV

arkadaslar yan basamak sordum iki yere 550 tl montaj dahil dediler.. aluminyum olani guzel duruyor.. baska fiyat alan var mi ? orjinal bayi de 1000 tl istiyorlar.. sanirim fazla fark yoktur.. 500tl fazla vermeye degmez.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-reno-kadjar-aksesuarlari-kadjar-yan-basamak-elegant-297660339/detay

ayrica surekli Cin'e gidip geliyorum orada inanilmaz aksesuarlar var ozellikle su on panjur.. kesin alicam.. benim zevkim mi kotu yoksa gercekten guzel mi duruyor ???

Şahsen benim hoşuma gitti araca çok ayrı bir hava katmış

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.