Şimdi Ara

Arcanum - Fallout 1 Türkçe Çeviri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler, bayanlar hepinizin bildiği gibi Arcanum ve Fallout serisi gibi şaheserler Rpg dünyasını süslüyor. Fakat biraz nostalji yapıp bu oyunları (Fallout 1-2 ve Arcanum of Steamworks and Magick Obscura) hatırlayacak olursak eminim birçoğumuzun aklına ingilizce bilmediğinden senaryoyu anlayamamasına rağmen oynamaya çabaladığı saatler gelecektir. İngilizce bildiğimden ben senaryoyu anlayarak oynamıştım ve bu oyunlar bittiğinde "bir dostunu kaybetme sendromuna" girebilmiştim. Şimdi isterim ki bu oyun dilimize çevrilsin ve İngilizce bilmeyen arkadaşlarda rahatça senaryoyu anlayıp saatlerce bir yere takılıp kalmaktan kurtulsunlar. Ben ve bir grup arkadaşım bu eserleri dilimize kazandırmaya gönüllüyüz. Bu işe bir yerden başlamalıyız, bu yüzden eğer siz de bu oyunların dilimize çevrilmesini istiyorsanız lütfen yorum atın. Ayrıca bir isteğim de oyunları tekrar oynayacak sürem olmadığından ingilizce metinleri çıkaramayacak olmam. Bana metinleri atarsanız, ben ve arkadaşlarım Türkçe'ye çevirir ve gerek oyuna entegre eder gerek ise bu işle ilgilenenlere metinleri yollarız..

Yorumlarınızda hangi oyundan (Fallout 1 ya da Arcanum) başlamamı istiyorsanız, belirtirseniz sevinirim, isteğe göre başlayacağım. İlginiz için teşekkür ederim...

• bence fallout 1 i çevirin hatta baldurs gate 2 yi çevirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

bence fallout 1 i çevirin hatta baldurs gate 2 yi çevirin
    İyi günler hocam forumda fallout 1 ile 2 yi çeviren arkadaşlar vardı onlarla irtibata geçebilirseniz yamalar daha hızlı bir şekilde çıkmış olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitrixxx

İyi günler hocam forumda fallout 1 ile 2 yi çeviren arkadaşlar vardı onlarla irtibata geçebilirseniz yamalar daha hızlı bir şekilde çıkmış olur
    http://forum.donanimhaber.com/m_40571670/tm.htm
  • evet bencede Fallout 1 e bir el atsan iyi olur..yardımın dokunur hem diğer oynlar için ön ayak olur..kolay gelsin
    @dimitrixxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grandekin@ks -- 31 Ocak 2015; 19:19:16 >
  • dimitrixxx kullanıcısına yanıt
    Saol dostum haberdar ettiğin iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rorke

Saol dostum haberdar ettiğin iyi oldu.
    Fallout 1'i halihazırda çevirmekte olan bir grupla çalışmaya başlamış bulunmaktayım, ilginiz için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rorke

Fallout 1'i halihazırda çevirmekte olan bir grupla çalışmaya başlamış bulunmaktayım, ilginiz için teşekkürler...

Alıntıları Göster
    Ne demek kardeşim inşallah en kısa zamanda yamayı bitirirsiniz de biz de böyle klasik bir oyunu anlayıp oynarız şimdiden Allah kolaylık versin başarılarınızın devamını dilerim

Bu arada darısı çıkacak olan Pillars Of Eternity ye

• quote:

Orijinalden alıntı: dimitrixxx

Ne demek kardeşim inşallah en kısa zamanda yamayı bitirirsiniz de biz de böyle klasik bir oyunu anlayıp oynarız şimdiden Allah kolaylık versin başarılarınızın devamını dilerim

Bu arada darısı çıkacak olan Pillars Of Eternity ye
    ARCANUM a başlasaydınız keşke
  • Var mı Arcanum çevirisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SneakWalker

Var mı Arcanum çevirisi?
    arcanum çevirisi olsa müthiş olur gelecek projelerde düşünülür belki... ben zamanında oynamıştım, İngilizcem de anlamaya yetiyor fakat Türkçe olursa tekrar oynarım kesin ve hiç oynamamış olanlarda oynayıp keyfine varabilir oyunun...
  • Arcanum varken ne fallout'u yaw!
  • quote:

imkansız ama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

imkansız ama :)

Alıntıları Göster
    hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: akibeel

hayırlısı

Alıntıları Göster
    Arcanum olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

Arcanum olur

Alıntıları Göster
    Anket sistemi olsa daha iyi olurmuş.
    Gönül ister ki F2 olsun ama şu durumda oyum Arcanum'dan yana.
  • Daha hikaye bazli olmasi ve senaryosunun degeri acisindan bence de Arcanum daha iyi bir secenek olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Daha hikaye bazli olmasi ve senaryosunun degeri acisindan bence de Arcanum daha iyi bir secenek olur.
    Arcanum'un dil dosyalarına ulaşabilen var mı ? Yahut hangi program ile bulabilirim oyun dosyaları arasında ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngelDust!

Arcanum'un dil dosyalarına ulaşabilen var mı ? Yahut hangi program ile bulabilirim oyun dosyaları arasında ?

Alıntıları Göster
    Bende Arcanum diyorum.Çevrilmesi gereken oyunların başında geliyor.
  • Arcanum türkçe yamasını çok aradım. Fakat bulmak mümkün olmadı. Bu oyun için çeviri yapan var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.