Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobbdeep -- 9 Şubat 2015; 22:31:02 >

• Zamanına göre müthiş donanım.

Güle güle gazlayın hocam
  • Jantlar guzel bayA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VAlla güzel araç hocam yazdığınız ufak tefek kozmetik detayları düzelttikten sonra bu aracın istediği tek şey spor yay. 3 cm falan basarsanız çok daha güzel durabilir. İyi günlerde kullanın
  • Çok beğendim aracınızı . Allah Güle güle kazasız belasız kullanmak nasip etsin inşallah
  • Hayırlı olsun. Motor ve donanıma göre oldukça ucuz bir araç almışsınız.

Citroenin gözümde alınacak nadir arabalardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel kullanıcı yorumu olmuş. Allah kaza bela vermesin.

• Su arabanin 3 kapilisi 5 kapilisindan cok daha guzel geliyor gözüme, hayirli ugurlu olsun bu arada kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle

• kazasız belasız güle güle kullanın
  • Müthiş bir arac bana gore . Zamanında cok baktım ama cok tutulmayan bir arac , cok yakıyor ve eski oldugu icin uzak durmuştum .

Gerci şimdiki aracım da cok yakıyor ve 2. Eli cok zor

Hayırlı olsun deli makine valla cok gaza gelmeyin aman ama yeri geldiginde de Scirocco lara verin ayarı

• P.ust Arabası diyerek çok açık sözlü olmuşsunuz.

Aracınız hayırlı olsun. Ben tasarımını çok seviyorum.özellikle arka tarafını.

• Maşallah çok güzel bi araba almışsınız Cam tavanı harika. Hayırlı uğurlu olsun. Kesici sesine bittim

• Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız zamanında bende'de vardı 6-7 ay bindikten sonra sattım ilk geldiğinde piyasası fena değilde merak edilen bir araç olduğu için ilgi görüyordu ama sonradan benzin fiyatı uçunca vs.pek tercih edilmeyen bir araç oldu malum Türkiye'deki fransız araçlara olan tutumda belli araca gelecek olursak konfor olarak evet güzel bir araçtı hiç rahatsız olduğumu hatırlamıyorum donanım olarak'da o yıllarda tatmin edici idi ancak performans konusunda yaktığının hakkını veriyor ama emin olun scirocco'ya kafa tutacak düzeyde değil alt devirler biraz ölü olduğu için uzun mesafede 160 180 gibi süratler'den sonra kesilmeye başlıyor bizzat tarafımca denenmiştir.Ancak tabi ki teknoloji farkı var doğal olarak farklar olacaktır.Birde hava filtresi konusunda çok kafa şişirmesin istiyorsanız kutu içi k&n alabilirsiniz ancak ses istiyorum performans istiyorum diyorsanız air intake de olabilir Simota zira ben aracın sesini pek beğenmedim ama tabi biraz uzaktan çekilmiş onun etkiside olabilir.

• Hocam arabayı patk ettiğiniz yer çamurlu bence beton attırın yada kilit yas karo vs döseyin lastigin yarsı camur olur :)))

• Hadi boyadan anlamıyorsun, alırken araca baktırmadın mı, satıcının lafına nasıl güvendin?
    Ayrıca 206 RC'ye uçan teneke demişsin ama keşke C4 VTS'nin sürüş dinamikleri 206 RC kadar iyi olsaydı.

Araç güzel, güle güle kullan.
  • Mobbdeep kullanıcısına yanıt
    Hocam 80 bin km'dir Focusdaki PSA 1.6 tdci motorunu kullanıyorum . Arabamı çok sık yıkarım . Aynı gün 2 kere yıkadığım bile oldu hiç bahsettiğiniz gibi bir beyin sorunu falan okumadım arabanın motoru ile ilgili bir tedbir almadım bu yüzden . Şuana kadar bir sorunlada karşılaşmadım .
  • Arabanın tip olsun motor olsun çok güzel ama şu direksiyonu yüzünden vazgeçmiştim neyse maşallah diyelim de nazar değmesin
  • Zevk mi aliyor bazı üyeler eşşek kadar mesajı alintilamaktan?

Araciniz hayirli olsun. Arka koltuklar resimlerde geniş duruyor guzel bir araç.

• Bizde bir seneye yakın kullandık güzel araçtır ama scirocco felan pek denemeyin 160hp ve üstü baya üzer c4vts i. AyrıcA eibach yaylarla konfordan pek kaybetmeden alcaltablirsiniz, kazasız belasız kullanın güzel araç.

• Harikulade bir arac. Param olsa kesin temizini kovalar alirdim. 6. vitesin olmamasi dediginiz gibi tek kusuru.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.