Şimdi Ara

LYS1'IN zor olması hakkında bir fikir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lys matematik sınavı son yılların en zor sınavlarından biriymiş.Ben şöyle uçuk bir şey düşündüm.Gezi parkıyla alakalı olabilir mi?Acaba bu şekilde zor yapıp sokaktaki gezi parkı eylemcilerini eve çekip bakın bu sınav çok zor çok çalışmanız lazım diyerek en azından 17-19 yaş arası eylemcileri eve çekmeye çalışmış olabilirler mi.Sadece bir fikir

• ben beklerim burası Türkiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır bence ama bu yoldan gençlere ceza vermeyi düşündülerse Allah ile onları başbaşa bırakıyorum. Zaten onları bizi böyle eğitmeyip sonra böyle sorular sorarak denedikleri için de onları vicdanları ile bırakıyorum. Ama vicdanları sızlamaz ki , ne de olsa hayat onlara güzel .
  • yav tamam da bu sorular hazırlandığında daha eylemler başlamamıştı ki sonuçta bunun hazırlanması kontrolü falan yani bence bu dediğin pek mantıklı değil

• Sorular 1 ay önceden hazirdir zaten bence mantiksiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Pastafaryanizm

yav tamam da bu sorular hazırlandığında daha eylemler başlamamıştı ki sonuçta bunun hazırlanması kontrolü falan yani bence bu dediğin pek mantıklı değil

Kontrol demesek. 2 soru iptal. Prof.lar var kurulda bi de. Rezillik yahu baska bisey degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soru hazırlayanların hükümetle uzaktan yakından alakası yoktur
    Ali Demir başbakana yakın birisi olabilir fakat soruyu hazırlayanların hükümetle cemaatle bi alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas2d

Soru hazırlayanların hükümetle uzaktan yakından alakası yoktur
    Ali Demir başbakana yakın birisi olabilir fakat soruyu hazırlayanların hükümetle cemaatle bi alakası yok.

ya bırak geçen yıllarda hileler ortada dönüyordu alâkası yokmus

• quote:

AHAHAHAHAHHAAHHA
  • Sorular hazırlanalı aylar olmuştur. Ama benim anlamadığım zaten yılda 2 sınav yapıyorsun ygsde 1 lysde 2 yanlış soru yazmayı nasıl beceriyorsun?
  • quote:

Allah aşkına artık gerçekleri görün.
  • gezi parkı olayları başlayalı 20 gün bile olmadı sorular çoktan basılmıştı bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albért Einstein

quote:

yav tamam da bu sorular hazırlandığında daha eylemler başlamamıştı ki sonuçta bunun hazırlanması kontrolü falan yani bence bu dediğin pek mantıklı değil

Kontrol demesek. 2 soru iptal. Prof.lar var kurulda bi de. Rezillik yahu baska bisey degil.

doğru söylüyosun hocam ama ben artık bu şerefsizlerin bilerek hatalı soru koyduklarını düşünüyürum öğrenci takılsın biraz da orda zaman kaybetsin diye ygs den bu yana yapılan bütün sınavlarda hata var bu kadar mı mal bu insanlar anlamadım ki

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Sorular hazırlanalı aylar olmuştur. Ama benim anlamadığım zaten yılda 2 sınav yapıyorsun ygsde 1 lysde 2 yanlış soru yazmayı nasıl beceriyorsun?

Yılda 2 sınav yapmıyorlar.ÖSYM sitesinede var hepsi.Birsürü sınav oluyor.Ama üniversite sınavını hazırlayan kurul tektir bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: felkito

quote:

AHAHAHAHAHHAAHHA

gülme öyle Femdeki körfezdeki hocalar hiç sevmiyor bu kitleyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Hayır bence ama bu yoldan gençlere ceza vermeyi düşündülerse Allah ile onları başbaşa bırakıyorum. Zaten onları bizi böyle eğitmeyip sonra böyle sorular sorarak denedikleri için de onları vicdanları ile bırakıyorum. Ama vicdanları sızlamaz ki , ne de olsa hayat onlara güzel .

aynen ha.dediklerin çok doğru.özellikle bu şekilde eğitmiyolar.bu sınavda çok iyi netler yapanlarında yüzde 80i kendi gayretidir eminim.
  • quote:

quote:

quote:

AHAHAHAHAHHAAHHA

Bu dediğin bağlantıları olmadığını göstermez.Artık sokaktaki çocuğa sorsan bilir devlet yapılarında fetoş hocanın adamı olmayan kalmadığını.

• Babamda bugün cevapları kendi adamlarına verip diğerlerinin onlar kadar yüksek yapamaması içinde soruların zor olduğunu söyledi ,böylece ülkenin iyi mevkilerinde hep kendi adamları olacakmış ama biraz abartı geldi bana.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

AHAHAHAHAHHAAHHA

Bu dediğin bağlantıları olmadığını göstermez.Artık sokaktaki çocuğa sorsan bilir devlet yapılarında fetoş hocanın adamı olmayan kalmadığını.

Kindar olma bu kadar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Albért Einstein

quote:

doğru söylüyosun hocam ama ben artık bu şerefsizlerin bilerek hatalı soru koyduklarını düşünüyürum öğrenci takılsın biraz da orda zaman kaybetsin diye ygs den bu yana yapılan bütün sınavlarda hata var bu kadar mı mal bu insanlar anlamadım ki

yani benim anlamadığım altı üstü 50 tane soru.okadar kurul kuruluyor.bu sorular hazırlandıktan sonra kontrol etmiyolarmı.hadi ettiler hata görmediler diyelim.e ozman sınav sonrasıda hata olduğunu kabul etmezler kendi çözümlerini sunarlar.yetki sahipleri görevini tam yapsa bugün ülke bu hallerde olmazdı zaten.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.