Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM KLİMA İÇİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam ... ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR..

Klima bakıyorum ama kafam çok karıştı... 1000-1200 tl civarı hangi marka hangi ürünü önerirsiniz..

3 katlı binanın 2. katı yani ara kat bir dairede ortalama 8-10 m2 gibi bir alan ısıtılıp soğutulacak. binada izolasyon vs yok.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.. ayrıca klima bir arıza çıkardığında küt diye yenisi ile değiştirme şansımda yok :( lütfen bunu değerlendirerek bir öneride bulunun...

iyi günler...

• hocam size 12000 lik yeter diye düşünüyorum.
    airfel green serisine bakabilirsiniz.
    veya metroda york var. onlar da son derece kaliteli bir markadır..
    belirttiğiniz fiyat aralığında en iyi verimi bunlardan alabilirsiniz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

hocam size 12000 lik yeter diye düşünüyorum.
    airfel green serisine bakabilirsiniz.
    veya metroda york var. onlar da son derece kaliteli bir markadır..
    belirttiğiniz fiyat aralığında en iyi verimi bunlardan alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Arçelik inverter tavsiye etti bir tanıdığım , 1400 tl , 12200 ısıtma , 9600 btu soğutma sı varmış, gayet te memnunlar . Arçelik nasıldır klima da ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ussu35 U kullanıcısına yanıt
    iyidir alınır bence. ablamlarda altus var arçeliğin alt markası, o bile yıllardır hiç sorun cıkarmadı. ben de arçelikin yine yan markası olan grundig aldım güzel soğutuyor sıkıntı yok gibi şimdilik..
    9600 soğutma yetmeyebilir yalnız. bir de cok fazla kullanmayacaksanız inverter almaya gerek yok bence. elektrik tüketimini yıllar içinde anca çıkartıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 6 Ağustos 2014; 21:27:06 >
  • quote:

iyidir alınır bence. ablamlarda altus var arçeliğin alt markası, o bile yıllardır hiç sorun cıkarmadı. ben de arçelikin yine yan markası olan grundig aldım güzel soğutuyor sıkıntı yok gibi şimdilik..
    9600 soğutma yetmeyebilir yalnız. bir de cok fazla kullanmayacaksanız inverter almaya gerek yok bence. elektrik tüketimini yıllar içinde anca çıkartıyor..

arçelikten aldık hocam inşAllah sorun yaşamayız.
    Teşekkür ederim ilgine
  • quote:

Orijinalden alıntı: ussu35

quote:

arçelikten aldık hocam inşAllah sorun yaşamayız.
    Teşekkür ederim ilgine

İyi günlerde kullanın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.