Şimdi Ara

Lumia 1020 ülkemiz fiyatı belli oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
1
Favori
4.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim anlamadığım her çıkan telefon 1999 lira. ithalatçılar anlaşmış sanki aynı fiyatta.

• Fiyat uçuk kimse almaz
  • Bence 1000 Tl, taş çatlasa 1500 tl olması gerekirdi. Olmaz Nokia
  • 1700 1749 mantıklı olurdu piyasadaki hiç bir telefon 2000 lira etmez... 2000 üstüne telefon alanlara da Allah akıl fikir versin ne diyeyim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 adet sipariş verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

gider ayak ne takarsam o kar hesabı...o doananıma andridde 800 liraya veriyorlar,şaşırmış bunlar,bu windows hem kel,hem potuk hemde 2000 lira fiyat cekmiş vay uyanık sporlar vayy

Windows Phone da donanıma gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Bu G2'nin rakibi değil ki, ikisi çok farklı telefonlar.

evet G2 buna bin basar
  • G2 alırım bunu alıcagıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaPasam

quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

gider ayak ne takarsam o kar hesabı...o doananıma andridde 800 liraya veriyorlar,şaşırmış bunlar,bu windows hem kel,hem potuk hemde 2000 lira fiyat cekmiş vay uyanık sporlar vayy

Yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaPasam

quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1 gider ayak ne takarsam o kar hesabı...o doananıma andridde 800 liraya veriyorlar,şaşırmış bunlar,bu windows hem kel,hem potuk hemde 2000 lira fiyat cekmiş vay uyanık sporlar vayy

Ne anladın gerek olmadığını telefonun ne?

• Nokia kamera deliğinden milleti öpmek istiyor

• g2 hepsini gomdu zaten fiyatiyla 1400e alinabilen lg g2 gibi bir telefon varken kac kisi bu telefon 2000 tl verir meraklardayım.

• durun daha sony z1 var:) oda 2200 tl den giriş yapıcak..stoklara geldi fakat lansman sonrası 3 gün içinde satışa cıkıcak..bilginiz olsun

• söz konusu burada turkcell... daha yeni türkcell mağazasından çıktım yeminle fiyatlar aynen şöyle

lumia 925 1500 lira
    lumia 820 1200 lira
    lumia 720 900 lira

küsüratlarını es geçtim... dolayısı ile bu fiyatın düşeceğini tahmin etmek zor değil...tabiki türkcell dışındaki satışlardan bahsediyorum...

ha illa 41mp + wp istiyorsanız nokia 808+lumia 920 alın daha ucuza gelir :)

• https://www.youtube.com/watch?v=f8-l0wJAQbM

izleyin gerçek telefon görün.

• Tamam pahalıda burda sanki biraz fazla abartılmış. iPhone 3200 den girdi bu yine onun yanında çok tuzlu değil ayrıca iPhone 5s in kamerası şu an ki lumia 920 yle çok benzerlik gösteriyor

• Zaten çok satamayacak bir telefondu, bu fiyatla daha da zorlaştı. Gerçi gsmarena incelemesinde diyordu S4 ten vb. cihazlardan yaklaşık 100 Euro daha pahalı diye. 100 euro da bugün az para etmiyor.
    Hem cihaz tanıtıldıktan sonra geç piyasaya süreceksin hem de fiyat konusunda sapıtacaksın... Vizyonsuzluk tam gaz devam ediyor.
  • Raven kullanıcısına yanıt
    Lumia vasat bir kompakt makine kadar bile fotoğraf çekemez. İğne yurdusu gibi lens, mercimek gibi sensörle 41mp değil 100mp olsa bir anlamı yok. Diğer özellikleri ve işletim sisteminin market desteği zaten içler acısı. Kısacası bu mal bu parayı etmez. Sen beğeniyorsan al, benim ne düşündüğüm niye geriyor ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu almayacağıma LG G2 almamam almam almamdan almam daha iyi.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Yalnız senin adına üzüldüm.Hakikaten bu fiyata alınmaz bu telefon.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.