Şimdi Ara

LPG'ye Tam Uyumlu İyi Bir Araba ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dizellerin fiyatlarının uçtuğu bu günlerde LPG'ye tam uyumlu subap vs. problemi çıkarmayan, konforlu kaliteli donanımlı bir araba arıyorum.en uygun olarak toyota avensis var gibi ama onun için subapları eriyebiliyor diyen var.konu hakkında bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.

şimdiden teşekkürler.

• Selam,

Honda civic fabrika çıkışlı LPG modelleri var. Üstelik BRC marka kit kullanmaktalar. Kalite, konfor, güvenlik dediğine göre bütçen çok aşağılarda değil. Bu yüzden senin için en mantıklısı bu olur bence. En azından 150.000 km garantisi ve o model araca uyup uymayacağı en ince ayrıntısına kadar araştırılmış olmalı LPG kitinin. Elinde araç var ise takas yapman daha mantıklı olur Honda bayisi ile.
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elegance yada executive donanimda civic alacagima gider astra yada focus dizel alirim fiyati cok yuksek.benim butcem 55 civari.

• mehmetkry M kullanıcısına yanıt
    Hocam 35.000tlye sıfır ibiza 1.4 düşünmez misiniz ? Lpgyede tam uyumlu diye biliyorum. 20.000tlde cebinizde kalsın

• yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    B segment benim icin biraz kucuk kaliyor.avensis icin lpgye tam uyumlu diyorlar.2012 model guzel bi avensis ve lpgyle iyi sonuclar alinir.

• En uygun araçlar toyota corrola ve honda civic

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyundai sonata 2006 sonrasi, 2.4 lt benzinli motor, 4 silindir.

Fiyatina gore dolu bir araba.

Seceneklerden biri olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.