Şimdi Ara

lord of the rings vs. god of war

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
4.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar ben god of war oynayınca sanki yüzüklerin efendisi filmini izliyor gibi oluyorum atmosfer çok benziyor.hatta dikkat ettiyseniz gow3 deki bir müzik filmdeki müziği andırıyor.sizdede aynı his oluyormu.ayrıca god of war da yüzüklerin efendisi gibi bir üçleme filmi çıksa süper olurdu bence

• Yakınından bile geçmiyor bence ikisinin herşeyi farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabotime

Yakınından bile geçmiyor bence ikisinin herşeyi farklı.

+1

ayrıca Lord of the Rings candır,bir tek Star Wars ile kapışır ikisinin de üstüne yok..o kadar da uzun boylu değil gow yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Isaac We Trust -- 7 Nisan 2010; 23:02:14 >
  • Tamamen alakasız yapımlar fakat böyle bir karşlılaştırma olamaz bile. GoW iyi, güzel ama LotR diyoruz. Tartışmanın olması bile LotR'a hakarettir bence (3 GoW oyununu da oynadım, sevdim bitirdim. Ne dediğimi biliyorum yani).
  • soru saçma farklı kulvarlar ama tvde "LOTR yayınlanıyo, kargodan da GoW 3 geldi. Hangisine bakarsın?" desen GoW 3'ü rafa koyar LOTR izlerim derim
  • Ya bu forumda cidden çok kaliteli adamlar var beeeee........
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

soru saçma farklı kulvarlar ama tvde "LOTR yayınlanıyo, kargodan da GoW 3 geldi. Hangisine bakarsın?" desen GoW 3'ü rafa koyar LOTR izlerim derim

tv de LOTR izlenmiyor yaa çok makaslıyorlar.
  • Tolkien ustanın kemikleri sızladı.... Bu nasıl bir karşılaştırma?
  • LOTR filmleri ancak kendisiyle karşılaştırılır.
  • Oyunu oynarken bahsettiğin müziği ben de Lotr filmlerindekine benzettim. Ama başlığı değiştir bence. Bu iki yapımın kulvarları da sikletleri de çok farklı. Gow serisi oyunlar içinde nasıl özel bir yerdeyse, Lotr serisi de hem edebiyat hem de film olarak çok çok özeldir. Kıyaslanırsa da ancak Star Wars ile kıyaslanabilir.
  • gow 3 nasıl karşılaştırıyosunuz onla bunla anlaşılır gibi değil gow 3 efsane oyundur olucakkta ben yıllar sonraa çoçuklarıma gow serilerini anlatırım yüzüklerin efendisini kim ne yapsın yada star vars bilmem nesini konu tamamen uyumsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crow-

gow 3 nasıl karşılaştırıyosunuz onla bunla anlaşılır gibi değil gow 3 efsane oyundur olucakkta ben yıllar sonraa çoçuklarıma gow serilerini anlatırım yüzüklerin efendisini kim ne yapsın yada star vars bilmem nesini konu tamamen uyumsuz

aynen katılıyorum arkadaşa yüzüklerin efendisi neymiş ki god of war ın yanında
  • quote:

gow 3 nasıl karşılaştırıyosunuz onla bunla anlaşılır gibi değil gow 3 efsane oyundur olucakkta ben yıllar sonraa çoçuklarıma gow serilerini anlatırım yüzüklerin efendisini kim ne yapsın yada star vars bilmem nesini konu tamamen uyumsuz

hocam ne yaptın ya ? umarım dalga filan geçiyorsundur..star wars ve lord of the rings kim ne yapsın derken
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

hocam ne yaptın ya ? umarım dalga filan geçiyorsundur..star wars ve lord of the rings kim ne yapsın derken

biraz hakkını yemiş star wars un ama yüzüklerin efendisi gerçekten arkadaşın anlattığı gibi gereksiz

• Bırakın GOW u LotR hepsiniz ezer konuyu kapansın.Site satılsın.
  • Gow ezer geçer hepsini konu kilit.

Töbe,töbe film ve oyun karşılaştırıyorsunuz (Film ve oyun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MFA54

quote:

ilahi azrail sen admamı öldürürsün diyesim geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

quote:

ilahi azrail sen admamı öldürürsün diyesim geldi

oh geldi masterım abi aynen yardı ya öğlenden beri ne zaman baksam kopuyorum.hadi bize acımanız yok sinirlerimizi oynattınız güldürmekten ya peki john ronald reuel tolkien e ve george lucas a acımanız yok mu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

biraz hakkını yemiş star wars un ama yüzüklerin efendisi gerçekten arkadaşın anlattığı gibi gereksiz

• Kratos Yüzüklerin efensinin yüzüğü çıkarır ne yapiyon lan der erkek adama yakışırmı oracıkta öldürür.sonra yodanın yanına ışınlanır. Yodaya bir pırtlar yoda yerde
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.