Şimdi Ara

Lise staj için yer bulmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben lise 3. sınıfım teknik lisede bilgisayar bölümü web programcılığı dalındayım. bu sene son stajımı yapıcam 25 iş günü. pendikte oturuyorum. ulaşım olarak sıkıntı çekmem fakat uzaklık olarak sıkıntı çekmek istemiyorum. geçen sene stajımı kadıköyde yaptım. 1 saat yol çekilmiyor hele akşamları en aşağı 2 saatte eve varıyordum. bu sene öyle olmasını istemiyorum. eğer varsa bildiğiniz yerler bu haftasonu aramaya çıkıcam dediğiniz yerlerede bakarım.

• Ulan biz sene boyunca haftada 3 gun gidelim adamlar 25 gun gitsin toplam adaletmi bu be !
  • Lise 2'de stajmı oluyor yoksa sınıf tekrarı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymanson13

Ulan biz sene boyunca haftada 3 gun gidelim adamlar 25 gun gitsin toplam adaletmi bu be !

Al bendede o kadar kardesım bunu yazmak için girdim. su an stajdan gelıyorum inan kıçımdan terler aka aka 250 lira maaş için sabahın 5 inde kalktım daha yeni eve gelebildim kadrolu işçiler gibi çalışıyorum hemde 8 ay nasıl bir adalet bu ya. hakkımı verseler sesım cıkmayacak. yazık gunah bızede

Buradan lisedeki bölümünü sevmeyipte iyi staj yerı arayanlara bi önerim war sakın staj yapmayın naylon bi yer bulun universite hazırlanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenquel -- 5 Nisan 2012; 16:49:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenquel

quote:

Ulan biz sene boyunca haftada 3 gun gidelim adamlar 25 gun gitsin toplam adaletmi bu be !

Al bendede o kadar kardesım bunu yazmak için girdim. su an stajdan gelıyorum inan kıçımdan terler aka aka 250 lira maaş için sabahın 5 inde kalktım daha yeni eve gelebildim kadrolu işçiler gibi çalışıyorum hemde 8 ay nasıl bir adalet bu ya. hakkımı verseler sesım cıkmayacak. yazık gunah bızede

Buradan lisedeki bölümünü sevmeyipte iyi staj yerı arayanlara bi önerim war sakın staj yapmayın naylon bi yer bulun universite hazırlanın.

Aynen iyi yer bile olsa siz naylon yapin size ogretmezler buyuk ihtimal ogretiyorlarsa bile unv.de ucar gider o bilgiler.Hocalar zaten 40 yilin basi denetliyor.Ben hala stajdayim ve sikintidan patladim 300 lira aliyorum sabah7.30 aksam 5.30 fabrika isciyisiz mubarek

• quote:

quote:

quote:

Aynen iyi yer bile olsa siz naylon yapin size ogretmezler buyuk ihtimal ogretiyorlarsa bile unv.de ucar gider o bilgiler.Hocalar zaten 40 yilin basi denetliyor.Ben hala stajdayim ve sikintidan patladim 300 lira aliyorum sabah7.30 aksam 5.30 fabrika isciyisiz mubarek

hangi fabrikada calısıyorsun benim çalışma saatlerımde öyle erken cıktım bu gun

• Biz 5 gün staj yapıyoruz tüm lise hayatımız boyunca. Hatta 2'sine raporlu gitmeyebiliyorsun.
  • Bende stajdayım şuan saat bir an önce 6 olsada eve gitsem boş boş oturuyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hangi fabrikada calısıyorsun benim çalışma saatlerımde öyle erken cıktım bu gun

Etiket firmasi cin firmasi avrupa ayagi cin olunca tabi adamlarda bi kominizim havasi var kopek gibi calistiriyorlar.Surda olsem patron gelip bakmaz . Allahtan evime biraz yakin minibusle falan 15 dk

• buldum galiba bi yer dediğiniz gibi keşke naylon yapabilsem yazın 40 günlük sınava hazırlık programım vardı yalan olcak galiba 20 gün falan gidebilcem sanırım. ama bunada şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Biz 5 gün staj yapıyoruz tüm lise hayatımız boyunca. Hatta 2'sine raporlu gitmeyebiliyorsun.

AÖL sanırım, bizim 11'ler de gidecek bu hafta. 3 hafta meslek dersi öğretmenleri yok.
  • 6 yıl lise okumama rağmen sonunda lise sona gelebildim.
    Bende Web Tasarım okuyorum. Stajı naylon yapıyorum 6 kere yakalandım uyardı sağolsun hoca.Hãla naylon yapıyorum ve bir fabrikada çalışıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: natrium

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Biz 5 gün staj yapıyoruz tüm lise hayatımız boyunca. Hatta 2'sine raporlu gitmeyebiliyorsun.

AÖL sanırım, bizim 11'ler de gidecek bu hafta. 3 hafta meslek dersi öğretmenleri yok.

Evet biz de bu hafta gideceğiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.