Şimdi Ara

Trendyol satıcılı Ray-Ban gözlük aldım. Sahte midir sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Trendyol satıcılı Ray-Ban gözlük aldım. Sahte midir sizce?

(En Son Oy Tarihi: 27.6.2023)
Giriş
  • Satıcı trendyolun kendisi. Garanti belgesinde ise trend time diye bir firmanın kaşesi var. Yorumlarda orijinal diyen de var sahte diyen de. Kararsız kaldım. Piyasası 2000 civarı. 1550 ye aldım. Foto eklerim akşama. Trendyol satıcılı Ray-Ban gözlük aldım. Sahte midir sizce? Trendyol satıcılı Ray-Ban gözlük aldım. Sahte midir sizce? Trendyol satıcılı Ray-Ban gözlük aldım. Sahte midir sizce? Trendyol satıcılı Ray-Ban gözlük aldım. Sahte midir sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 27 Haziran 2023; 14:2:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Küçük bir ilçe maalesef. Gözlükçülere çok güvenmiyorum. Kendileri bile sahte sattığına adım gibi eminim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyol da çok fazla sahte ürün oluyor. Büyük ihtimal sahtedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dsm grup a.ş. yani trendyol satıyorsa orijinaldir.

• Lensin içine bak. Kabartmalı RB logosu olması lazım. Yoksa sahtedir.

• Trendyol çok sahte ürün satıyor.

• scientia kullanıcısına yanıt
    Kayıt açtılar. Tedarikçi bilgi paylaşmış yetkili olduğuna dair. Dediğiniz kabartma var ama yorumlar o kadar tutarsız ki. Kendinden emin şekilde orijinal diyen de var sahte de. Neyse. Kullanacağım artık. Fiyatını da zaten arttırmışlar. Ama rayban ürününü direk rayban mağazasından almak lazım. Ha diyeceksiniz ki illa rayban mı. Tabii değil. Orijinal ürün olduktan sonra başka markalarda olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Özellikle rayban markası çok sıkıntılı. Adamların müşteri hizmetleri bile yok. Var da ulaşamıyorsunuz.

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Satıcı kendisi hocam. Koca firma muhakkak tedarikçiyi araştırmıştır diyerekten güvendik.

• xweser X kullanıcısına yanıt

Ürün linki var mı hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.