Şimdi Ara

Lisanslı Oyuna Sanal Sürücü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Başlıktan da anlaşılacağı gibi lisanslı bir oyun DVD'm var. Bu DVD'yi optik sürücüye taka çıkara çizilmeler oluştu. Ve bildiğiniz gibi optik sürücüden başlatılan oyunlar yavaş çalışıyor. Bir ISO dosyası oluşturdum. Gelgelelim artık optik sürücü kullanmak istemiyorum.

Sorum şu:
    Bu oyunu (Kane's Wrath) optik sürücü yerine, sanal sürücüden (Daemon Tools yada başka bir yazılımla) çalıştırmak mümkün mü?

• Teşekkür ederim.
    Olmadı dostum. Daemon Tools'da olduğu gibi, program başlıyor ama sonra "optik sürücüde disk yok" diyor.
  • İlk olatak Optik sürücüye bakıyor. Aygıtı devre dışı bırakın sanal olanı görecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

alcohol52% ile yapabilirsiniz.

şurada bir anlatım var
    http://www.techmadeeasy.co.uk/2011/02/15/how-to-play-pc-games-without-the-original-game-disk/

Bu linkten umutlanmıştım. Çünkü başlık "lisanslı oyun" terimini kullanmıştı.

Play butonuna tıkladığımda Kane's Wrath aşağıdaki mesajı veriyor:
    "Conflict with Emulation Software detected"

• quote:

Orijinalden alıntı: TA5CCF

quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

alcohol52% ile yapabilirsiniz.

şurada bir anlatım var
    http://www.techmadeeasy.co.uk/2011/02/15/how-to-play-pc-games-without-the-original-game-disk/

Bu linkten umutlanmıştım. Çünkü başlık "lisanslı oyun" terimini kullanmıştı.

Play butonuna tıkladığımda Kane's Wrath aşağıdaki mesajı veriyor:
    "Conflict with Emulation Software detected"

Hocam şimdi o söylediğiniz yöntemle birden çok lisanslı oyun elde edilebilir ? Bence böyle olmaması gerekiyor.

• Arkadaşlar sorunu çözemedim.
    Hiç olmazsa çizilen DVD'nin bir kopyasını yapmak (Cloner DVD, Nero ve diğer yazılımlar ile) istedim. Oyun her seferinde, "Orijinal DVD'yi takın" uyarısı verdi.
    5 tane 8.5 GB DVD de çöpe gitti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.