Şimdi Ara

Limitless (2015) (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
22
Favori
14.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 21. bölümün sonunda çalan müziği buldunuz mu arkadaşlar ?

Bu arada sezon finali için

Mutlu sonla bitti ve diziyi benim için izleten asıl bu kısmı ( bağışıklık aşısı sand morra vb.) artık yok..
    Umarım 2.sezonu olur ve sadece fbi dizisi olmaz..
  • sezonu bitirdim iyi kotu bazen ama izlenir bu dizi ozellikle 2011 yilindaki filminin ekmegini yedi ve bradley cooper in gozukmesi zaman zaman isine yaradi dizinin.

kizi bulmasi iyi oldu, kalici bagisiklik super oldu artik ugrasmaz nzt bulmak sorun degil ztn fbi yda sigortali ise basladi tekrar. yakinda kalici nzt etkisinde kalirsa iyi olur ki nzt sizken ara ara gecen bolumde akillaniyodu. 2. sezon olursa bambaska bi hikaye acicak sand oldu ki severdim ben adami.
  • Güzel bitirdiler sezonu, ikinci sezon onayını vermezse ayıp eder CSB.

"SuperBrian? BrianPool? The Brunisher? Wolverian? Huh. The Brunisher. That's actually not bad."

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cbs diziyi unuttu heralde, hala çıkmadı onay

edit : şu haberi yeni gördüm, iptal olmasa bari.

http://tvline.com/2016/05/18/cbs-fall-tv-schedule-2016/

“Right now, we’re in discussions with other potential buyers”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Mayıs 2016; 1:42:34 >
  • Ben severek izlemiştim umarım iptal olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The-Engineer kullanıcısına yanıt
    csb
  • Şu diziyi zaten POI'in yerine veriyorlardı. İzledik, fena değildi ama biterse de üzülmem. Yokluğu koymaz açıkçası.
  • Ortalara doğru ivmesini kaybetmeye başlamıştı iyice, daha kötü bitebilirdi. Sonlara doğru iyi kotardilar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 gündür çizilmiş durumdaydım yazamadım, CBS diziyi iptal etmiş. Yapımcılar başka bir kanalla anlaşmak istiyorlar ama pek mümkün görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

14 gündür çizilmiş durumdaydım yazamadım, CBS diziyi iptal etmiş. Yapımcılar başka bir kanalla anlaşmak istiyorlar ama pek mümkün görünmüyor.

resmi bir iptal yok henüz
  • 2. sezon cikmasa da uzulmem acikcasi.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Dizi iptal. Resmi açıklama yapılmadı ama CBS'de devam etme şansı yok. Yeni sezon programlarını açıkladılar ve Limitless için yer yok.

• 11 den sonra izlemeyi bırakmıştım devam edeyim mi ?
  • muaz1984 kullanıcısına yanıt
    Dizi iptal olsa bile tatmin edici bir sonu var. İzlenebilir.

• hayda bu da mı gol değil. Severek izliyorduk yahu alsın başka bir kanal olma mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Klişelerle dolu vasatında altında bir final. Zaten dizi artık iyice mantara bağlamıştı.

Muhtemelen burada biter, 2.sezonu gelmez, ha gelirse de şahsen kesinlikle devam etmem.

Genel anlamda dizinin puanı bence 5/10

Valla beğenenlere saygı duyuyorum ama bence gayet gereksiz ıvır zıvır bir dizi haline gelmişti. İptal edilmesine hiç şaşırmadım.
  • İptal olmuş be az önce öğrendim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

İptal olmuş be az önce öğrendim,

Konunun uplandığını görünce bende başka kanalla mı anlaştılar acaba diye şeyaptım...
  • Son 2 bölüm çok iyiydi. İptal edilmesi kötü olmuş. Hiç değilse 1 sezon daha rahat devam ederdi.

Keşke Netflix kaldığı yerden devam ettirse ama aynı oyuncuları toplamak vs. zor olur.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.