Şimdi Ara

Limitless (2015)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
22
Favori
14.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yönetmenliğini Neil Burger’ın, başrollerini Bradley Cooper, Abble Cornish ve Robert De Niro’nun üstlendiği 2011 yapımı “Limit Yok”, televizyona uyarlanacak.

Deadliner’ın haberine göre, prodüktörlüğünü, Alan Glynn’in çok satan ilk romanından uyarlanan filmin başrol oyuncusu Bradley Cooper’ın üstlendiği proje psikolojik baskı/gerilim türünde olacak. Relativity Television ve Georgeville Television’ın da yapımına destek verdiği projeye yönelik Georgeville Genel Müdürü Marc Rosen açıklama yaptı:

“Limitless, hem aksiyon dolu hem de sosyal içerikli, ilgi çekici ve sofistike bir dizi olarak uyarlanmaya doğal olarak uygun” dedi. Bir uyuşturucu sonucu beynini tam kapasite kullanmaya başlayan vasat bir yazarın hikayesini anlatan film, 80 milyon dolar gişe yapmayı başarmıştı.

http://www.kulturmecmuasi.com/limit-yok-tv-dizisi-oluyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Film güzeldi, hikayeyi iyi devam ettirirlerse izlenir. Dizi olmaya uygun bir yapısı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Film güzeldi, hikayeyi iyi devam ettirirlerse izlenir. Dizi olmaya uygun bir yapısı var.

Bence de hikayesi cok güzeldi hatta filmde bazı yerleri çok çabuk geçmişlerdi oraların üzerinde de dururlarsa 3-4 sezon rahat izleriz :D umarım haber doğrudur konuyu bosuna acmamış olalım
  • Bence dizi olduğunda sıkacak bayacak. Filmini izledik ne güzel ağız tadıyla bitirdik işte. Ne gereği var aynı şeyi don lastiği gibi uzatıp seyirciye yedirmeye.
  • gereksiz olur bence.
  • en başından film yerine dizi yapılsaydı çok sağlam bir dizi olurdu...

%100 beyin ile daha çok şey yapılırdı film çok kısıtlı kullanmış bu yeteneği...
  • Hikaye, kurgu vs... iyi düşünülürse çok iyi bi dizi çıkabilir.Kısa zamanda gelir umarım.
  • Filmini pek sevmemistim. Mini dizi olsa ya da 10 bolumde falan bitse guzel olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film fena değildi bakalım dizi olarak nasıl olacak
  • Çok güzel bir film. Dizi olursa kesinlikle izlerim.
  • konunun bir yere kadar gideceğini düşünüyorum,uzatılırsa tek düze gidip bayar bir süre sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Bence dizi olduğunda sıkacak bayacak. Filmini izledik ne güzel ağız tadıyla bitirdik işte. Ne gereği var aynı şeyi don lastiği gibi uzatıp seyirciye yedirmeye.

İzleme kardeşim o zaman, zorla izlettirmiyorlar ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Bence dizi olduğunda sıkacak bayacak. Filmini izledik ne güzel ağız tadıyla bitirdik işte. Ne gereği var aynı şeyi don lastiği gibi uzatıp seyirciye yedirmeye.

İzleme kardeşim o zaman, zorla izlettirmiyorlar ya.

Sana da zorla bu mesajı attırıyorlar herhalde. Fikrimi söylemek için birilerinden izin mi almam gerekiyor? İzlerim izlemem o benim kararım.
  • Film vasattı. Dizi olmasına gerek yok bence.
  • Filmi güzeldi iyi yapılırsa tutabilir.
  • Uç noktalarda dolaşırlarsa güzel olur. Atıyorum para kazanmak gibi basit olaylarda kullanmasınlar.

• filmini beğenmiştim ama bence dizi olursa bir süre sonra sıkar , fazla ilerleyemez bu konu
  • Filmi cok iyiydi. Diziyi de izlerim fakat bir yerden sonra sacmalamamalari gerekli. Sezonlari dozunda bitirmeliler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Filmi cok iyiydi. Diziyi de izlerim fakat bir yerden sonra sacmalamamalari gerekli. Sezonlari dozunda bitirmeliler.

her diz genelde bir yerden sonra saçmalıyor ama konu cok iyi yaratıcı adamların elinden çok ilginç şeyler izleyebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Uç noktalarda dolaşırlarsa güzel olur. Atıyorum para kazanmak gibi basit olaylarda kullanmasınlar.

Arkadaşa katılıyorum konuyu sadece para ile bağdaştırıp ilacı para sektörü üzerinden pazarlama falan uyuşturucu işine girerlerse pek tutulmaz ancak ilacın etkileri çıkış aşaması uzun süreli kullanımında neler olduğu ve bunun gibi tarz şeyler firmalar arası güç savaşları falan bu tarz şeyler olursa gerçekten izlenir bir şey olur. film çok güzeldi defalarca izlediğim sayılı filimlerdendir. düzgün bi kurguya sahip bir dizi olursa 5 6 sezon izlenir gibime geliyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.