Şimdi Ara

Limitless (2015) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
22
Favori
14.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmini çok beğenerek izlemiştim.Bence harika bir konusu var ama 3. bölümü de beğenmediğim için bırakıyorum.Konu sanki diziye uygun değil gibi.
  • 3.bölüm ilk 2 bölüme göre biraz vasattı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. Bölüm de mi , suclu kim polisyesi bölümü ? Oyleyse devam etmeyecegim..
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Bölüm sonuna doğru bir atak geldi o olayı bozabilcek.
    Bu arada havada uçuşan formüller hafifden sadece bana mı saçma gelmeye başladı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Bölüm sonuna doğru bir atak geldi o olayı bozabilcek.
    Bu arada havada uçuşan formüller hafifden sadece bana mı saçma gelmeye başladı .

havada ucusan formuller bir süre sonra yoruyor insanı.
  • 3. bölümden anladık ki heralde polisiye dizisi havasında geçecek dizi. Polisiye sevenler izler artık.
  • Ne zaman başlıyor?

• Bu arada dizi düşündüğümden iyi rating alıyormuş.

Limitless (2015)
  • Prince Legolas kullanıcısına yanıt
    hocam 3 bölüm oldu bile4. bölüm çarşamba günü çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramuli

3. bölümden anladık ki heralde polisiye dizisi havasında geçecek dizi. Polisiye sevenler izler artık.

ben filmdeki gibi geçer diye düşünmüştüm ama klasik polisiye dizisi şeklinde gidiyor çok sıkıcı geliyor bu tarz diziler bana izlemicem bunuda
  • konu belli suç var brain onu hapla çözüyor.. 3 bölümde aşırı sıkıldım 1-2 bölüm daha izlerim böyle giderse bırakırım.
  • Minority Report dizisindeki yorumum bu dizi içinde geçerli. Dizi kendini izletiyor ama artık bir konuya bağlamaları gerekiyor en azından fikir vermesi açısından. Şuan ki haliyle hap alınca Sherlock'un evrimleşmiş hali gibi dolaşan biri ve FBI'ın suçlu kovalama dizisi şeklinde ilerliyor. Birkaç bölüm daha bu şekilde devam ederse ömrü uzun olmaz.
  • Konu hep aynı monotonlukda ilerliyecekse bende izlemeyi bırakırım. Adam 1 hap atıyor hemen olay çözülüyor. Ne bilim 2-3 bölüm süren gizemli olaylara el atsınlar, hap atıp çözdüğü olaylarda üstün körü zaten. Adrenalin 0
  • Bu tarz dizilerin çoğunda ilk 5-6 bölümün konuları birbirinden bağımsız olur. Ondan sonra bir ana konu oluşur ve dizi onun üzerinden devam eder.

Daha 3.bölümde ana konu yok diye başlamayın.

• Son bölümde
    Sands abinin de gelişiyle
    dizi başka bi konuya kayacak bence. Polisiye olacağını düşünmüyorum
  • indirirken bir yorum gördüm katılmamak elde değil:
    This show has so much more potential. It's sad to see it turning out to be a week-week buddy cop show.

• Sands karakterinin gelmesiyle umutlandım.Dizi polisiyeden biraz sıyrılırsa çok daha iyi olacaktır.
  • İlk Bölüm

İlk bölümden polisiye ye girmeyip çocukluk zamanları , bir işte tutunamama dönemlerini görseydik iyice acıyı yaşayıp 4-5. bölüm gibi de diziye girse daha fazla olumlu yorum alırdı . Zaten bir ilaç etrafında hafif sherlock vari bir polisiye olacağı belli . Konu olarak çok fazla birşey çıkmaz gibi en fazla 2 sezon anca gider .
  • Dizi konu olarak berbat güzelim konuyu ne hale getirmişler.Suç hırs para kazanma güç üstünlük kurma tarzı içerikle gitmeliydi ama olmuş sana polisiye dizi gibi saçma sapan bir şey 2 bölüm dayanabildim.Ben napim polisiye diziyi yeni bölümleri izlemeye dayanabileceğimi hiç sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

indirirken bir yorum gördüm katılmamak elde değil:
    This show has so much more potential. It's sad to see it turning out to be a week-week buddy cop show.

Türkçesi nedir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.