Şimdi Ara

LG Optimus 3D P920 (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
5
Favori
96.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, merak edenler vardır belki, telefonu hdmi ile 3d destekli televizyona bağladım sonuclar gayet iyi. Kendi çektiğim 3 boyutlu videolar tv den gözlükle sorunsuz şekilde izleniyor. Derinlik algısı da gayet başarılı. Ayrıca kendim 3 boyutlu basit bir animasyon hazırladım ve telefona attım oda sorunsuz şekilde telefondan izlenebiliyor.

Birde navigasyon kullanan varmı, gps i açıyorum ama konumlama yapmıyor. Ya wireless yada telefon hattı üzerinden internet bağlantısı varsa kullanılıyor. Dahili gps var diye biliyorum ben bu alette. Yani navigasyon cihazları gibi internet bağlantısı olmadan navigasyon kullanmanın bir yolu varmı ?
  • Arkadaşlar Vodafone telefon sigortası yapıyor mu?

Yapıyorsa Optimus 3d alırken sigorta da yaptırayım diyorum. Yapmıyorsa online olarak internet üstünden cepkask yaptıracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 4 Ekim 2011; 17:21:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: framerate

Merhabalar, merak edenler vardır belki, telefonu hdmi ile 3d destekli televizyona bağladım sonuclar gayet iyi. Kendi çektiğim 3 boyutlu videolar tv den gözlükle sorunsuz şekilde izleniyor. Derinlik algısı da gayet başarılı. Ayrıca kendim 3 boyutlu basit bir animasyon hazırladım ve telefona attım oda sorunsuz şekilde telefondan izlenebiliyor.

Birde navigasyon kullanan varmı, gps i açıyorum ama konumlama yapmıyor. Ya wireless yada telefon hattı üzerinden internet bağlantısı varsa kullanılıyor. Dahili gps var diye biliyorum ben bu alette. Yani navigasyon cihazları gibi internet bağlantısı olmadan navigasyon kullanmanın bir yolu varmı ?

Elbette gps var; hatta oldukca hassas oldugunu soyleyebilirim. ancak bence froyodan kaynakli olarak ilk baglanti biraz gec gelebiliyor. bence wifiyi ve 3gyi kapatip gpsi acin ve navigasyona sonra girin. acik bir alanda bir kac dakika bekleyin. tabi kullandiginiz program da onemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: nincakurba

quote:

Orijinalden alıntı: framerate

Merhabalar, merak edenler vardır belki, telefonu hdmi ile 3d destekli televizyona bağladım sonuclar gayet iyi. Kendi çektiğim 3 boyutlu videolar tv den gözlükle sorunsuz şekilde izleniyor. Derinlik algısı da gayet başarılı. Ayrıca kendim 3 boyutlu basit bir animasyon hazırladım ve telefona attım oda sorunsuz şekilde telefondan izlenebiliyor.

Elbette gps var; hatta oldukca hassas oldugunu soyleyebilirim. ancak bence froyodan kaynakli olarak ilk baglanti biraz gec gelebiliyor. bence wifiyi ve 3gyi kapatip gpsi acin ve navigasyona sonra girin. acik bir alanda bir kac dakika bekleyin. tabi kullandiginiz program da onemli.

Cevap için teşekkürler

Ben telefonun içinde gelen navigasyon programından denedim başka önerebileceğiniz varsa onu indirip denicem

• kullanıcı kulübümüzü kurmuş bulunuyorum hepimize hayırlı olsun.
    TÜM OPTİMUS 3D SAHİPLERİ BURAYA
  • navigasyon için igo yükledim sorunsuz şekilde çalışıyor
  • Ben de onu soyleyecektim ayrica sygic ve navigon da mukemmele yakin programlar.
  • bu 2D oyunları 3D ye çeviren uygulamayı tam olarak nasıl kullanıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karandiru

Daha önceki romlarla açılıyormuydu bilmiyorum ama V10K romu ile Youtube 3D ile 3D keyif vermeye başladı..

LG Optimus 3D P920

Gözlüksüz nasıl gösteriyor çok merak ediyorum
  • Menuye bir program eklendi 3d donusturucu diye. onu acinca zaten otomatik olarak cevirecegi bazi oyunlari algiliyor. bunundisinda menu tusuna basip ekleyerek de cogaltabiliyorsunuz donusecek uygulamalari.donusen uygulamalar 3d olarak aciliyor (hepsi sonuc vermiyor) bu sirada normale donmek icin de 3d tuuna dokunmaniz yeterli. angry birds icin denedim, sonuc mukemmel...
  • iphone 4s ile hayal kırıklığına uğradım. lg ile yola devam.
  • Arkadaşlar bu telefonu aldığımızda ölüpiksel testini nasıl yaparız. Yani telefonun da bir takım kodlar girerek mi yapılıyor.

Mesela Samsung'un S 2 de *#0*# bunları tıklayınca ölüpiksel test ekranı çıkıyor muş. LG Optimus da böyle bir şey var mı?
  • 1 hafta once wodofondan aldım telefonumu ama boyutları sebeb kullanamıyorum almak isteyen olursa verebilirim herkeze iyi gunler

• 1 saat 9 dakika 20 saniyelik inceleme video'su buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 5 Ekim 2011; 11:00:08 >
  • Hocam kullanici kulubumuz kuruldu.isterseniz oradan devam edin.
  • Haftasonu telefon alacağım ama Optimus 3D ile HTC Sensation arasında kaldım. HTC'nin Sense arayüzü beni kendine çekiyor. Optimus'un ise 3D oluşu. Siz ne dersiniz beyler hangi telefonu almalıyım? LG'yi 3D için almama değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuNTiS

Haftasonu telefon alacağım ama Optimus 3D ile HTC Sensation arasında kaldım. HTC'nin Sense arayüzü beni kendine çekiyor. Optimus'un ise 3D oluşu. Siz ne dersiniz beyler hangi telefonu almalıyım? LG'yi 3D için almama değer mi?

Kesinlikle değer bende htc kullandım hep bu zamana kadar acaba pişman olurmuyum diyordum lg falan alırsam diyordum alınca işte bu diyorsuz...
    Pişman Olmazsın Birde spb mobile shell 3d yüklersen muhteşem oluyor cihaz htc sense den daha kullanışlı ve muhteşem diyebilirm...
  • HTC Sensation güzel telefon ama zamanla ekran içine toz giriyor diye şikayetler vardı forumda. Bir de arayüzler arasında geçiş esnasında yavaşlamalar var diyorlar. İnceleme sitelerin de. HTC Sensation kendi hafızası da sadece 1GB

HTC Sensation 1520 mAH pil kullanıyor.

Bekleme süresi: 350 saat (2G), 400 saat (3G)
    Konuşma süresi: 8 saat 20 dakika (2G), 6 saat 40 dakika (3G)

LG Optimus 3D 1500 mAH pil kullanıyorlar.

Bekleme süresi: 450 saat
    Konuşma süresi: 13 saat 20 dakika (2G), 9 saat (3G)

Karşılaştırmalı link;

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3875&idPhone2=3759

Hemen hemen aynı pili kullanmalarına rağmen konuşma süreleri arasında ciddi fark var görünüyor.

• Cevaplar için teşekkürler beyler sanırım LG alacağım. Ama bir sorum daha var. Telefonu Vodafone'dan aldğımında kredi kartından 69x12 mi çekecek yoksa cepnet fiyatını düşürüp öyle mi çekecek?
  • Kampanya ile alırsan 69x24 oluyor arkadaşım. Yani cepnet dahil 69x24 oluyor ama konuşma ücreti dahil değil bu fiyata. Konuşmak için ayrıca paket alman gerekiyor.

Telefonu kampanyasız alırsan 127,08x12 oluyor. 1525 TL fiyat verdiler bana

Ben mesela kampanyasız alacağım bir kaç ay içerisin de. Yarısını peşin ödeyip aylık taksitleri düşük tutarak alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 7 Ekim 2011; 15:09:28 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.