Şimdi Ara

LG Optimus 3D P920 (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
5
Favori
96.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş
    arkadaşlar bu teşefondan var ben hattımı takıyorum şebeke ılkın bazen cekıyor bazen cekmıyordu şim hiç yok şebeke bu büyük bir sorun mu nasıl çözülür hattım avea??? telefonu fabrıka ayarlarına gerı dondurdum olmadı ayrıyeten format attım telefon kapalı ıken ses kısama tusu ıle yıne duzelmedı sızce benım yapabılecegım bısey var mı daha ??? acil cevap verırsenız sevınırım böyle bır sorunla karsılasan var mı..
  • truvazotti kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bu teşefondan var ben hattımı takıyorum şebeke ılkın bazen cekıyor bazen cekmıyordu şim hiç yok şebeke bu büyük bir sorun mu nasıl çözülür hattım avea??? telefonu fabrıka ayarlarına gerı dondurdum olmadı ayrıyeten format attım telefon kapalı ıken ses kısama tusu ıle yıne duzelmedı sızce benım yapabılecegım bısey var mı daha ??? acil cevap verırsenız sevınırım böyle bır sorunla karsılasan var mı..
  • Arızalanmış olabilir veya bulunduğunuz yerde avea hattı az çekiyordur. başka bir telefonla hattınız deneseniz iyi olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon08

Arızalanmış olabilir veya bulunduğunuz yerde avea hattı az çekiyordur. başka bir telefonla hattınız deneseniz iyi olur bence.

denedım baska hatta cekmıor turkcel denedım ... şebeke sorunu var bu telfon da düzelme ıhtımalı varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_yilmaz52

quote:

Orijinalden alıntı: falcon08

Arızalanmış olabilir veya bulunduğunuz yerde avea hattı az çekiyordur. başka bir telefonla hattınız deneseniz iyi olur bence.

denedım baska hatta cekmıor turkcel denedım ... şebeke sorunu var bu telfon da düzelme ıhtımalı varmı acaba

arkadaşım lg stock romu sıkıntılı bu telefon abimden hediye geldi bana yaklasık 2 ay önce daha önce hd desire hd kullanıcısı olarak tel resmen hızı kaplumbağ gibiydi.daha sonra root atayım gereksiz uygumaları kaldırdım biraz düzeldi 1 hafta sonra telde karşıya ses gitmeme problemi yaşamaya başladım.daha sonra cyanenmod 7.2 roomunu yükledim bu sefer konuşmalarda yankı ayrıca pilin bir anda bitmesi problemi yaşadım daha sonra thaiz rom kurdum yine nafile.en son artık kırma noktasına geldim sonra telefonun brick olma riskine alarak lg flash tool ile illegal yoldan 28b versiyonunu yükledim.suan tel ucuyor ve her sey satbil şekilde çalışıyor telefonun ömrü uzadı.

• fakafuka kullanıcısına yanıt
    28b nereden ve nasıl yüklediniz, link vermeniz mümkün mü.
  • Zebza kullanıcısına yanıt
    Linklerin coğu ölü gereken dosyalari bir yolla size gonderebilirim ama oncelikle nasil yukleyeceginiz konusunda bilgi edinmelisiniz acaba son surum olan V28E yuklumu telefonunuzda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fakafuka kullanıcısına yanıt
    Halletim Teşekkürler.
  • arkadaşlar telefon hafizasindaki dosyaları müzik vs nasip SD karta atarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bana bir yardımcı olsanız telefona cwmden rom attım açılışda lg logosunda kalıyor cwm ekranına girebiliyorum ne yapmam lazım sistemi yedek almışdım restore yaptım yine geri dönemedim acaba kernelemi sıkıntı ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halit255 -- 27 Aralık 2013; 19:09:06 >
  • Arkadaşlar merhaba öbür konuya da yazdım, çook rica etsem elinde v21e yüklü cihazı olan bi arkadaş system app daki müzikçalar uygulamasını upload edebilir mi acaba ? 4.0.4 deki müzikcalar hiç hoşuma gitmedi , poweramp falan da adam olmadı bi turlü
  • meraba arkadaşlar lg 3d me bi türlü room atamadım v30a veya v20e atıcam room atmamın sebebi mikrofon yazılımsal olaak bazen düzeliyor bazen çalışmıyor nasıl room yükliyecem veyya mikrofonun ara ara gitmesinin sebebi nedir bilen varsa rica ediyorum yardımcı olsun
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.