Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.755
Cevap
19
Favori
132.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki oradaki surumler arasi degisiklikler nerede belirtiliyor.

Yapilan duzeltmeler vs...

bu arada alicavush her surumu direk kuruyormusun dostum ne var ne yok diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragon3781 -- 24 Aralık 2012; 0:05:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragon3781

Peki oradaki surumler arasi degisiklikler nerede belirtiliyor.

dostum orjinal romda nasıl bildirim geliyorsa günce var diye bundada aynen öyle bildirim geliyor üzerine tıkladığında değişiklikleri söylüyor ama tabii gavurca olarak söylüyor. ister direkt telefonuna indir recovery'den güncelle istersen pc'ye indir telefonun at öyle güncelle korkuyorum yakında bu adamlar kendileride pc suit yapacaklar kafasız LG bence bu adamları işe alsın LG hala bir ICS'yi yayınlayamadı ama bu adamlar direkt JB'yi bizlere verdi
    aslında bunu kurmayacaktım ama şeytan dürttü yahu o kadar kolayki kurması indirmeside dahil hepsi 3-5 dakika alıyor kullandığım programlarıda otomatikman kendisi google playden indirip kuruyor zaten bana sadece ayarları yapmak kalıyor oda en fazla 2 dakika

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferce

quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

3. düzenlemede geldi adamlar hızlı çalışıyor ama hala wifi ve 3D yok

Sabahada onları hallederler

amin inşallah ama yinede zannetmiyorum bir kaç haftadan evvel mükemmelleşsin malum bizim cihaz birde 3D olunca zor olacaktır

• Sıradaki parça JB'yi merak eden arkadaşlar için gelsin

• quote:

Arkadaşlar elimden geldiğince öğrendiğim her şeyi sizlerle paylaşmaya gayret ediyorum kendime saklamıyorum bunun için maddi bir kazançta talep etmiyorum anlamadığınız yer olursa lütfen nezaket çerçevesinden çıkmadan sorun. az önce aile terbiyesinden mahrum kalmış birisi teknik destek konusunda olmadık bir cevap yazmış konuyu açtığıma pişman oldum ve silmeyi düşündüm ancak pire için yorgan yakmaya değmez diyerek devam kararı aldım. ancak gelen tepkiler ve saldırılar devam edecek olursa mecburen konuyu sileceğim böylece hem ben rahatsız edilmemiş olurum hemde forum sakinlerini kendi paylaşımlarımla rahatsız etmemiş olurum

Helal Kardeş vallahi müthiş çabalıyorsun sana yetişmek zor Yorumlarınla gerçekten bizi ziyadesiyle bilgilendirdin ve devam ediyorsun.. Görünce üzüldüm.. Bunca çabaya, yardıma rağmen bir insan küçük bir teşekkür yerine nankörlük ediyorsa yazıklar olsun..!! Ama iyi demişsin pire için yorgan yakmaya değmez.. Bir çok insan senin vereceğin Jelly Bean (resmi olan) haberini bekliyor Kendi adıma ben çoğu şeyi ilk senden ve bu forumdan duydum.. Çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun..

• http://www.youtube.com/watch?v=R5ErReG-X3U

Olur ya telefonun içini merak edersiniz.Adam telefonu bir güzel dağıtıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferce -- 24 Aralık 2012; 10:44:24 >
  • Ben de bir adet P725 telefon aldım ve çok beğendim.. sadece bir konuda başarılı olamadım oda şu rehber de kişilere fotoğraf ekleyemiyorum bilgi sahibi olan varsa kısaca anlatabilirse sevinirim.. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernandina

Ben de bir adet P725 telefon aldım ve çok beğendim.. sadece bir konuda başarılı olamadım oda şu rehber de kişilere fotoğraf ekleyemiyorum bilgi sahibi olan varsa kısaca anlatabilirse sevinirim.. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba ;

Galeriden kişi resmini seçmelisin öncelikle*
    Sonra Seçilen resmin olduğu ekranda " Diğer " menüsü vardır.
    Diğer menüsündeki " Ayarla " seçimini yapınız.
    Çıkan ekranda " Kişi simgesi " ve " Duvar Kağıdı vardır " .

Kişi simgesini seçtiğinde seni direk rehbere yönlendirecektir , oradan ekleme yapabilirsin ilgili kişiyi seçerek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fernandina

Ben de bir adet P725 telefon aldım ve çok beğendim.. sadece bir konuda başarılı olamadım oda şu rehber de kişilere fotoğraf ekleyemiyorum bilgi sahibi olan varsa kısaca anlatabilirse sevinirim.. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba ;

Galeriden kişi resmini seçmelisin öncelikle*
    Sonra Seçilen resmin olduğu ekranda " Diğer " menüsü vardır.
    Diğer menüsündeki " Ayarla " seçimini yapınız.
    Çıkan ekranda " Kişi simgesi " ve " Duvar Kağıdı vardır " .

Kişi simgesini seçtiğinde seni direk rehbere yönlendirecektir , oradan ekleme yapabilirsin ilgili kişiyi seçerek.

Merhabalar,
    Teşekkürler cevap için, bu yolu uyguladım ve sonuç tamamdır :) kolay gelsin..

• Bizim buralarda basladi kiliflar ' bir tane seffaf aldim silikon malzeme ' bir tanede siyah polikarbon platik aldim ' ekranada mat film cektirdim .

hepsine 15 tl verdim.

• Alicavush duyurulur ,

cyahngemod yeni surum cikarmis..

wifi duzeldigi an bende kervana katilacagim.

• quote:

quote:

Peki oradaki surumler arasi degisiklikler nerede belirtiliyor.

dostum orjinal romda nasıl bildirim geliyorsa günce var diye bundada aynen öyle bildirim geliyor üzerine tıkladığında değişiklikleri söylüyor ama tabii gavurca olarak söylüyor. ister direkt telefonuna indir recovery'den güncelle istersen pc'ye indir telefonun at öyle güncelle korkuyorum yakında bu adamlar kendileride pc suit yapacaklar kafasız LG bence bu adamları işe alsın LG hala bir ICS'yi yayınlayamadı ama bu adamlar direkt JB'yi bizlere verdi
    aslında bunu kurmayacaktım ama şeytan dürttü yahu o kadar kolayki kurması indirmeside dahil hepsi 3-5 dakika alıyor kullandığım programlarıda otomatikman kendisi google playden indirip kuruyor zaten bana sadece ayarları yapmak kalıyor oda en fazla 2 dakika

peki bu kurulumu yaptıgında garanti kapsamından çıkıyor mu?

• Benim lg ile konusmam sonucu aldigim cevap.

Arizaya bagli garanti disi kalir ' misal root yada rom yukleme esnasinda bord yanarsa taboki garanti disi olur.

fakat teli kullankrken cihaz hoparlor yada ekran ariza vermistir ' ozaman garanti kapsamindadir.

yalniz orjinal harici modlanmis surumlerde sistem zorlanmasi yada islemci zorlanmasi olursa cihaz ariza verirse cihaz garanti disi kalmis olur.

bunlari lg musteri hizmetleriyle gorustugumde ogrenmistim.

• bu gün saat iki'de yeni güncelleme yayınladılar wifive 3D hala iptal. sanırım yenilikleri htc ve sony'den ikiüç tane yeni özellik olmuş
  • quote:

Alicavush duyurulur ,

cyahngemod yeni surum cikarmis..

wifi duzeldigi an bende kervana katilacagim.

evet dostum yükledim az önce ama wifi sorunu hala devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely2127

quote:

Arkadaşlar elimden geldiğince öğrendiğim her şeyi sizlerle paylaşmaya gayret ediyorum kendime saklamıyorum bunun için maddi bir kazançta talep etmiyorum anlamadığınız yer olursa lütfen nezaket çerçevesinden çıkmadan sorun. az önce aile terbiyesinden mahrum kalmış birisi teknik destek konusunda olmadık bir cevap yazmış konuyu açtığıma pişman oldum ve silmeyi düşündüm ancak pire için yorgan yakmaya değmez diyerek devam kararı aldım. ancak gelen tepkiler ve saldırılar devam edecek olursa mecburen konuyu sileceğim böylece hem ben rahatsız edilmemiş olurum hemde forum sakinlerini kendi paylaşımlarımla rahatsız etmemiş olurum

Helal Kardeş vallahi müthiş çabalıyorsun sana yetişmek zor Yorumlarınla gerçekten bizi ziyadesiyle bilgilendirdin ve devam ediyorsun.. Görünce üzüldüm.. Bunca çabaya, yardıma rağmen bir insan küçük bir teşekkür yerine nankörlük ediyorsa yazıklar olsun..!! Ama iyi demişsin pire için yorgan yakmaya değmez.. Bir çok insan senin vereceğin Jelly Bean (resmi olan) haberini bekliyor Kendi adıma ben çoğu şeyi ilk senden ve bu forumdan duydum.. Çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun..

inşallah dostum o günlerde gelecek ve resmi JB'yidehaber vereceğim ALLAH sizlerden razı olsun sayenizde moralim tekrar düzeldi ve yeniden paylaşımlara devam ediyorum

• quote:

Benim lg ile konusmam sonucu aldigim cevap.

Arizaya bagli garanti disi kalir ' misal root yada rom yukleme esnasinda bord yanarsa taboki garanti disi olur.

fakat teli kullankrken cihaz hoparlor yada ekran ariza vermistir ' ozaman garanti kapsamindadir.

yalniz orjinal harici modlanmis surumlerde sistem zorlanmasi yada islemci zorlanmasi olursa cihaz ariza verirse cihaz garanti disi kalmis olur.

bunlari lg musteri hizmetleriyle gorustugumde ogrenmistim.

teşekkürler.......
  • Teşekkürler alicavush :)
    Arkadaşlar mesaj yazma ekranında telefonu yan döndürdüğümde bazen yazmıyor bikaç saniye sonra klavye kapatılacak uyarısı veriyor.Baznde klavye kalıyor hatta ana ekranda görünüyor bu sefer uygulama menüsünden mesajı kapatmam gerekiyor.benzer sıkıntısı olan var mı?
  • telefonu seçmemin 1. sebebi 3D 2. sebebi wifi :) jb bana çok uzak......

robin hood archery oyununu tuttum 3d öneririm..bitirdim bile oyunu

bu aleti direkt bağlayabileceğim 40-42 inch 3D smart tv önerebilecek var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.