Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.755
Cevap
19
Favori
132.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://download.cyanogenmod.org/?device=p720&type=

bu cm10 dedikleri modifiyeli ics yada jelly mi oluyor + turkcemi.

bir bilen ne ise yaradigini anlatirsa sevinirim.

Dosyalar bu aksam yayinlanmis sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragon3781

http://download.cyanogenmod.org/?device=p720&type=

bu cm10 dedikleri modifiyeli ics yada jelly mi oluyor + turkcemi.

bir bilen ne ise yaradigini anlatirsa sevinirim.

Dosyalar bu aksam yayinlanmis sanirim.

dostum yukarıda bahsettiğim şey işte. ics değil jb
  • Peki denedinmi yada tr destegi varmi.

varsa yarin deniyeyim.

• quote:

Peki denedinmi yada tr destegi varmi.

varsa yarin deniyeyim.

ilk denememde bootanimasyonunda takılıp kalmıştı bende mecbur eski sisteme döndüm. şimdi yeniden yükledimyine animasyonda kaldı bazı arkadaşlarınkide aynı olmuş ama sonunda açılmış bende şarja taktım bekliyorum şu an artık ne zaman açılırsa bu arada telefonu o kadar çok çökerttimki artık benim için hiç sorun değil kolaylıkla orjinale dönebiliyorum bu arada sizlerde isterseniz rootlamayı ve cmw yüklemeyi öğreninki hazırlıklı olun bu gün yarın stabil sürüm yayınlandığında zorluk çekmeyin 3. ve 4. sayfalarda anlatımım var

• quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

bu arada konunun en aktif üyesi olarak yakında madalya veya plaket isteyecem ona göre

Ben sıkı bir takipçi olarak madalya istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferce

quote:

bu arada konunun en aktif üyesi olarak yakında madalya veya plaket isteyecem ona göre

az kaldı madalya olarak sana JB vereceğim aslında bazı sıkıntıları olmasa hemen şu andada verebilirim ama azıcık sabır. benim yüzümden kimse üzülsün istemiyorum

• Arkadaşlar şu an itibari ile telefonumda Jelly Bean 4.1.2 yüklüdür yukarıda bahsettiğim sorunlardan sadece wifi ve 3D özelliğinin eksikliği kalmıştır

BURADA nasıl yükleneceğini anlattım isteyen arkadaşlar yükleyebilir (Türkçedir)
  • quote:

Arkadaşlar şu an itibari ile telefonumda Jelly Bean 4.1.2 yüklüdür yukarıda bahsettiğim sorunlardan sadece wifi ve 3D özelliğinin eksikliği kalmıştır

Telefondaki değişiklikleri anlatabilir misin? Neler yenilenmiş veya değişmiş? Bir de artıları neler eksileri neler? Bir çok kişi benim gibi merak ediyordur. Herşeyini inceleyemediysen 1 gün daha bekleyebilirim :) Ben özellikle eksilerinden çekiniyorum, güncelleme net olarak çıksa bile orjinalindeki sürümü değiştirmek istemiyorum açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: SwiC

quote:

Arkadaşlar şu an itibari ile telefonumda Jelly Bean 4.1.2 yüklüdür yukarıda bahsettiğim sorunlardan sadece wifi ve 3D özelliğinin eksikliği kalmıştır

Telefondaki değişiklikleri anlatabilir misin? Neler yenilenmiş veya değişmiş? Bir de artıları neler eksileri neler? Bir çok kişi benim gibi merak ediyordur. Herşeyini inceleyemediysen 1 gün daha bekleyebilirim :) Ben özellikle eksilerinden çekiniyorum, güncelleme net olarak çıksa bile orjinalindeki sürümü değiştirmek istemiyorum açıkcası.

dostum tam olarak inceleyemedim çünkü hala keşif aşamasındayım ama ben genel olarak beğendim hem hız hemde kullanılabilirlik olarak bana oldukça başarılı geldi. ayarlar bölümü çok daha gelişmiş durumda fikir vermesi açısından aşağıdaki sayfayı inceleyebilirsin. arayüzü vs tamamen değişmiş neredeyse farklı bir işletim sistemi olmuş

http://www.teknoblog.com/mobil/galaxy-nexus-inceleme.html?nggpage=3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicavush -- 23 Aralık 2012; 12:07:41 >

• Arkadaşlar elimden geldiğince öğrendiğim her şeyi sizlerle paylaşmaya gayret ediyorum kendime saklamıyorum bunun için maddi bir kazançta talep etmiyorum anlamadığınız yer olursa lütfen nezaket çerçevesinden çıkmadan sorun. az önce aile terbiyesinden mahrum kalmış birisi teknik destek konusunda olmadık bir cevap yazmış konuyu açtığıma pişman oldum ve silmeyi düşündüm ancak pire için yorgan yakmaya değmez diyerek devam kararı aldım. ancak gelen tepkiler ve saldırılar devam edecek olursa mecburen konuyu sileceğim böylece hem ben rahatsız edilmemiş olurum hemde forum sakinlerini kendi paylaşımlarımla rahatsız etmemiş olurum
  • Wi-fi çözüldükten sonra yükleyebilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zaferce

quote:

az kaldı madalya olarak sana JB vereceğim aslında bazı sıkıntıları olmasa hemen şu andada verebilirim ama azıcık sabır. benim yüzümden kimse üzülsün istemiyorum

Emeğine sağlık çavuşum.Sen kendini bilmez,laftan anlamaz,emeğe saygıdan bihaberleri kale alma.
    Takipçilerin sana yeter

• Zeferceye katiliyorum.

Meyve veren agac misali....

sen bildigin yolda devam et bence , bizlerde sayende birseyler ogrenmis oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rmutsuru

Wi-fi çözüldükten sonra yükleyebilirim.

aslında en mantıklısı bu. zaten şu an sistem tam olarak oturmuş değil daha yapılması gereken çok şey var ama günlük kullanım için fazlasıyla iyi ve ben şu halini bile çok sevdim :) ayrıca ayarlar menüsüne bayıldım artık neredeyse her şeyin yönetimini bize vermiş gibi duruyor
  • quote:

Zeferceye katiliyorum.

Meyve veren agac misali....

sen bildigin yolda devam et bence , bizlerde sayende birseyler ogrenmis oluruz.

insan hakikaten üzülüyor. akşam yattığımda saat 3:30 falandı. sabah kalktım bir bakayım dedim belki birilerinin kafasına takılan bir şeyler vardır yada sorun yaşayan. bir baktım ilk mesaj bu elemanın mesajı yani nasıl bozuldum bilemezsiniz. neyse kısa sürede toparladımda silmekten vaz geçtim neticede o bir kişi ama bizler topluluğuz ve burada asıl bulunma amacımız bir birimize yardım etmek. elimden geldiğince yine öğrendiğim her şeyi paylaşmaya çalışacağım. desteğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim

• Wi-Fi olayını evde işte kullanmasam düşünmeden yüklerdimde :) neyse yakında çıkar inşallah.
    Asıl beklediğim Stable versiyonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rmutsuru

Wi-Fi olayını evde işte kullanmasam düşünmeden yüklerdimde :) neyse yakında çıkar inşallah.
    Asıl beklediğim Stable versiyonu.

benim kotam 3 veya 4gb olmalı şu an hatırlamıyorum onun için dert etmiyorum hatta evde bile çoğu zaman wifi ile değil mobil şebeke ile kullanıyorum. ama genel olarak JB halen daha kendisi bile tam olarak oturmamış pek çok eksiklikleri olan bir sistem. pek yakında tamamen düzeleceğini tahmin ediyorum yalnız 3D diye telefon aldık yine 2D kullanıyoruzya hakikaten tuhaf oluyor

• Galaxy s3 ile bu telefon arasında kaldım acıkcası.

bu telin artıları

3D +1
    Fiyat+1 (900 tlden bulunursa)

- leri
    işlemci hızı -1
    android 4.0 cıkmaması ki lg nin önemsemediğini gösterir -1
    Batarya -1

Bir yerde 3D resim cekerken görüntü kalitesinin 3 mp düştügünü söylüyordu dogru mudur ?
  • 3. düzenlemede geldi adamlar hızlı çalışıyor ama hala wifi ve 3D yok
  • quote:

3. düzenlemede geldi adamlar hızlı çalışıyor ama hala wifi ve 3D yok

Sabahada onları hallederler
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.