Şimdi Ara

LG LW570S 3D Moduna Geçmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazın Bir Türlü resimde görülen 3d Geçiş ayarı Aktif Olmuyor :( ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

http://imageshack.us/photo/my-images/88/imag0026hh.jpg/

Lütfen yardımcı olun :((((

• O an TV de hangi platformdan nasıl bir yayın izlemeye çalışıyorsun öncelikle bir onu söyle.
  • 3D destekli bir film, video, yayın falan izliyor musunuz? Eğer izlemek istediğiniz şey 3D uyumlu değilse sadece 2D-3D çeviri fonksiyonu aktif olur. LG Cinema 3D TV / LG FPR Gözlük Teknolojisi - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU] başlığındaki LG Demo videosunu indirerek deneyin bir de.
  • hocam 3d yayın izlerkende o menü aktif olmuyor tv yi ilk aldığımda aktifti şimdi ise değil illaki 3d yayında deniyorum ama önceden normal bir kanalda izlerken o menüler açıktı ne olduysa sonradan oldu ve neden oldu anlayamadım isterseniz sizde bir digital yayında o menüye girip aktif olup olmadığını görebilirsiniz
  • Böyler bir problemle karşılaşan yokmu arkadaşlar servisi çağırdım geldiler baktılar önce problem yok dediler uydudan 3 boyutlu yayın açtığımızda izlemek için 3d menüsüne geçiş yapamıyorlardı
    3d yayının fake yayın olduğu tezinde bulundular flaşdiskden bir 3 boyutlu yayın açıldığında o menü aktifleşiyor ve 3 boyutlu yayın izleniyor çok enteresan bir durum servisde en son evet bir problem var diyebildi ama problemin neden olduğunu
    nasıl çözüleceğini henüz bulamadılar bayramdan sonra bakalım dediler ki neticede uydudan yayın yapan 3 boyutlu yayınları izleyemiyorum şuanda.

Bu problemle karşılaşıp çözüme ulaşmış olan yada tavsiyesi olan varsa lütfen paylaşabilirmi teşekkürler
  • Uydu ne şekilde bağlı TV ye? HDMI ile bağlamayı dene.
  • hdmı ile bağlı hocam ilk aldığımda izliyordum şimdi izleyemiyorum uydu yazılımından fark edermi aceba atlanta HD var cihaz olarak
  • Zaten USB bağlantısı ile izleyebiliyorsan TV de sorun yoktur. İlk aldığında aynı ekipman ile izleyip şimdi sorun çıkıyorsa atlanta ile ilgili bir sorun vardır. Ama ilginç bir sorun, atlanta ile ilgili donanımsal ya da yazılımsal bir değişiklik oldu mu?
  • yazılımsal değişiklik yapmıştım evet şimdi eski yazılımı geri yükledim sorun çözülmedi önceden 2.11 yüklüydü sonra 2.13 yükledim yazılım değiştirdikten sonra olup olmadığından emin değilim
    şimdi geri 2.11 yazılımına geçiş yaptım ama düzelmedi problem halen devam ediyor
  • hiç kimsenin başına böyle bir olay gelmedimi arkadaşlar yokmu yardımcı olacak bir forumdaş :(
    Problemim halen devam ediyor lütfen yardım
  • hocam tv nin receiverini kullan birde öyle dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicandemir

hocam tv nin receiverini kullan birde öyle dene

teşekkürler kardeş dediğin gibi denedim kendi uydusundan bir kanal açtığımda menüler aktif oldu bende uyuduyu taktığımda halen pasif hdmı kablo değiştirdim harici uydu ile denedim yine düzelmedi
    yazılım değiştirdim yine düzelmedi sanırım uyduyu değiştireceğim saorunun uydudan olduğu netlik kazanmıştır teşekkürler yardımcı olan herkese. İyi Bayramlar
  • arkadaşlar bendede aynı sorun var. lg 47lw4500 aynı şekilde 3d moduna arkadaşın resimde gösterdigi gibi geçmiyor. normalde bluray cihazım falan yok d smart kullanıyorum d smartın 55. kanalında 3 d yayınlar oluyor genelde maçlar oluyor onları izliyorum ama artık 3 d moduna geçmiyor daha önce hiçbir sorun yoktu biyerlerinide karıştırmadım zaten fazlda anlamam :) bende servisi çağırmayı düşünüyordum forumunuza denk geldim yardımcı olabilirseniz sevinirim. ilk defa mesaj yazıyorum. şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06BEKİR

arkadaşlar bendede aynı sorun var. lg 47lw4500 aynı şekilde 3d moduna arkadaşın resimde gösterdigi gibi geçmiyor. normalde bluray cihazım falan yok d smart kullanıyorum d smartın 55. kanalında 3 d yayınlar oluyor genelde maçlar oluyor onları izliyorum ama artık 3 d moduna geçmiyor daha önce hiçbir sorun yoktu biyerlerinide karıştırmadım zaten fazlda anlamam :) bende servisi çağırmayı düşünüyordum forumunuza denk geldim yardımcı olabilirseniz sevinirim. ilk defa mesaj yazıyorum. şimdiden teşekkür ederim

Birileri görüntü ayarlarıyla oynamış olabilir mi yanlışlıkla? Malum bayramda eve gelen, giden çok olur. Farketmemişsinizdir belki.

• yok usta ya bayramdan öncede böyleydi hatta 3 ay önce farkettim ama 3d özelligini pek kullanmadıgım için önemsemedim. bi ara servisi çağırayımda baksın. yinede saolasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.