Şimdi Ara

LG G5 ülkemize giriş yaptı: İşte fiyatı ve diğer detayları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
1.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence artık tüm ülkelerdeki politikalar gerçek manada tüketiciyi ve daha önemlisi insanların zor şartlarda kazandıkları maddiyatlarını korumak adına bir şeyler yapmalı. Dünya'da ciddi boyutlarda aç, susuz ve fakir insanlar var. İnsanlar artık sonu gelmez bir aç gözlülük kuyruğuna girmiş sabahlara kadar bekliyorlar. Din ya da Irk farketmeksizin herkes bu alışkanlığa kurban gitmekte. Artık sonunu görmediğimiz bir bencillik köprüsünde girmişiz ve sürekli sallanıyoruz. İşin kötü tarafı bunun bile hoşumuza gider olması. Her yıl yeni bir şeyler eşittir yeni masraflar olmuş. Sadece istiyoruz fakat hiç veriyoruz. Çok ciddi söylüyorum; 1. ya da 2. Dünya savaşı farketmeksizin o devrin ya da daha önceki devrin kötü insanları nasıl ki bugün bile hafızalardan silinmemeşse ve onlara lanet ediyorsak (bazıları sevmiş ve destekliyor da olabilir) bugün de biz onlardan farksızız gelecekteki iyi mi yoksa kötü mü olacağı meçhul nesil nezdinde... Çünkü sürekli tüketmek için üretiyoruz. Çevreye bunun zararı ne olur bunu bile hesaplayamaz zekaya erişmişiz. Her yıl yeni yeni fabrikalar yeni yeni kimyasallar demek... Ozon tabakasında yeni yeni yarıklar demek. Rabbimizin birşey yapmasına gerek yok. Zaten bizler böyle bir cennette cehennemi yaşamayı seviyoruz. Örnek çok kör değilsen. Son olarak şunu söylemeliyim. İnsan cenneti cehenneme çevirmeyi sevmeseydi, Allah (c.c.) cehennemi yaratır mıydı hiç...

• Yahu samsung ile aynı zamanda tanıtım yap, samsung tasarımda seni ezsin, üstüne birde piyasaya geç gir... Sonra neden satış yok diye düşünme... Acele edip samsungdan önce çıkarıp belki üst model snap820 li telefon bekleyen tayfadan sebeplenebilirdin ama millet S7 lerini aldı eskitti bile senimi bekleyecek LG
  • Konuştu boş konuştu anladığımız o fiyata alınmayacağı.

• hiç acele etmeyin, sabredin cihaz çıktıktan fazla değil maksimum 2 ay sonra 1500 tl tabi 100 tl kredi kartına puan avantajı ile... :-)

• hiçbir telefona o kadar para vermem ama diyelim ki vereceğim o telefon s7 edge olurdu,ufuk bey kusura bakmasın....

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

hiçbir telefona o kadar para vermem ama diyelim ki vereceğim o telefon s7 edge olurdu,ufuk bey kusura bakmasın....

Benim de Samsung Galaxy S7 veya HTC 10 olurdu. Ufuk bey de kusuruma bakabilir, nema problema...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 14 Nisan 2016; 2:13:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-GAGE QD

Bence artık tüm ülkelerdeki politikalar gerçek manada tüketiciyi ve daha önemlisi insanların zor şartlarda kazandıkları maddiyatlarını korumak adına bir şeyler yapmalı. Dünya'da ciddi boyutlarda aç, susuz ve fakir insanlar var. İnsanlar artık sonu gelmez bir aç gözlülük kuyruğuna girmiş sabahlara kadar bekliyorlar. Din ya da Irk farketmeksizin herkes bu alışkanlığa kurban gitmekte. Artık sonunu görmediğimiz bir bencillik köprüsünde girmişiz ve sürekli sallanıyoruz. İşin kötü tarafı bunun bile hoşumuza gider olması. Her yıl yeni bir şeyler eşittir yeni masraflar olmuş. Sadece istiyoruz fakat hiç veriyoruz. Çok ciddi söylüyorum; 1. ya da 2. Dünya savaşı farketmeksizin o devrin ya da daha önceki devrin kötü insanları nasıl ki bugün bile hafızalardan silinmemeşse ve onlara lanet ediyorsak (bazıları sevmiş ve destekliyor da olabilir) bugün de biz onlardan farksızız gelecekteki iyi mi yoksa kötü mü olacağı meçhul nesil nezdinde... Çünkü sürekli tüketmek için üretiyoruz. Çevreye bunun zararı ne olur bunu bile hesaplayamaz zekaya erişmişiz. Her yıl yeni yeni fabrikalar yeni yeni kimyasallar demek... Ozon tabakasında yeni yeni yarıklar demek. Rabbimizin birşey yapmasına gerek yok. Zaten bizler böyle bir cennette cehennemi yaşamayı seviyoruz. Örnek çok kör değilsen. Son olarak şunu söylemeliyim. İnsan cenneti cehenneme çevirmeyi sevmeseydi, Allah (c.c.) cehennemi yaratır mıydı hiç...

Bi sus ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Bach

quote:

Bence artık tüm ülkelerdeki politikalar gerçek manada tüketiciyi ve daha önemlisi insanların zor şartlarda kazandıkları maddiyatlarını korumak adına bir şeyler yapmalı. Dünya'da ciddi boyutlarda aç, susuz ve fakir insanlar var. İnsanlar artık sonu gelmez bir aç gözlülük kuyruğuna girmiş sabahlara kadar bekliyorlar. Din ya da Irk farketmeksizin herkes bu alışkanlığa kurban gitmekte. Artık sonunu görmediğimiz bir bencillik köprüsünde girmişiz ve sürekli sallanıyoruz. İşin kötü tarafı bunun bile hoşumuza gider olması. Her yıl yeni bir şeyler eşittir yeni masraflar olmuş. Sadece istiyoruz fakat hiç veriyoruz. Çok ciddi söylüyorum; 1. ya da 2. Dünya savaşı farketmeksizin o devrin ya da daha önceki devrin kötü insanları nasıl ki bugün bile hafızalardan silinmemeşse ve onlara lanet ediyorsak (bazıları sevmiş ve destekliyor da olabilir) bugün de biz onlardan farksızız gelecekteki iyi mi yoksa kötü mü olacağı meçhul nesil nezdinde... Çünkü sürekli tüketmek için üretiyoruz. Çevreye bunun zararı ne olur bunu bile hesaplayamaz zekaya erişmişiz. Her yıl yeni yeni fabrikalar yeni yeni kimyasallar demek... Ozon tabakasında yeni yeni yarıklar demek. Rabbimizin birşey yapmasına gerek yok. Zaten bizler böyle bir cennette cehennemi yaşamayı seviyoruz. Örnek çok kör değilsen. Son olarak şunu söylemeliyim. İnsan cenneti cehenneme çevirmeyi sevmeseydi, Allah (c.c.) cehennemi yaratır mıydı hiç...

Bi sus ya

0-25 arası ağır gerilik

bunu Google'a yaz!

Tıbbi tedavi al. bu konuda sana yardımcı olabileceğim bir meslek uzmanıyım.

• ama bizi üzerek çıktı 2799nedir yahu goya 2199tl civarı düşünüyolardı

• max 1500 ₺ olmalıydı cok fazla pahalı cıkıyor
  • quote:

quote:

quote:

Bi sus ya

0-25 arası ağır gerilik

bunu Google'a yaz!

LG G5 ülkemize giriş yaptı: İşte fiyatı ve diğer detayları

Etrafta allah kitap diyen barzonun gerçek sureti

• Lg fiyattan kaybetti o aksesuarlardan en az birini hediye verecekti bu fiyatla s7 daha çok satar.

• İki kelimeyi bir araya dahi getiremeyen, iletişim özürlüsü yöneticileri kim ve neden işe alıyor? Şu ülkede torpilsiz bir yere gelen adam yok arkadaş, şu forumdan adam alsan daha iyi anlatacak adam bulursun. Eşek yüküyle maaş alıyorlar utanmazlar, satacakları telefonun özelliklerini bile doğru düzgün bilmiyorlar.

Torpili, adam kayırmayı bırakın da işi bilen adamları yönetici yapın.

• Bence tasarımı gayet hoş. Ki ben tasarımdan ziyade işlevselliğine ve donanımına bakarım. Donanımı çok iyi. Modüler oluşu ve bataryasının çıkarılabilir oluşu tercih nedeni. Samsung çıkarılabilir batarya olayını bıraktığından beri benim için bitmiştir. Artık şu ilkel usb 2.0 ısrarından vazgeçip usb type-c ye geçmeli. 2800+ paralara usb 2.0 lı cihaz satmaya utanır insan. G5 e gelince tasarımı Samsung unki gibi ekranı yanlardan eğimli olabilirdi, harikada olurdu. Ama bu seferde Samsung u taklit etti diye eleştirilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bence tasarımı gayet hoş. Ki ben tasarımdan ziyade işlevselliğine ve donanımına bakarım. Donanımı çok iyi. Modüler oluşu ve bataryasının çıkarılabilir oluşu tercih nedeni. Samsung çıkarılabilir batarya olayını bıraktığından beri benim için bitmiştir. Artık şu ilkel usb 2.0 ısrarından vazgeçip usb type-c ye geçmeli. 2800+ paralara usb 2.0 lı cihaz satmaya utanır insan. G5 e gelince tasarımı Samsung unki gibi ekranı yanlardan eğimli olabilirdi, harikada olurdu. Ama bu seferde Samsung u taklit etti diye eleştirilirdi.

Ben cikan batarya kullanan gormedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ufuk bey'i samimi bulmuyorum, herkese canım,cicim gibi söylemlerle editörlerin sert soru ve söylemlerinden kendini koruyor. Yani bu tatlı dil ufuk bey'in zırhı olmuş, yoksa 2800 tl lik saçma bir fiyat ile bu saçma cihazı nasıl savunacak !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bence tasarımı gayet hoş. Ki ben tasarımdan ziyade işlevselliğine ve donanımına bakarım. Donanımı çok iyi. Modüler oluşu ve bataryasının çıkarılabilir oluşu tercih nedeni. Samsung çıkarılabilir batarya olayını bıraktığından beri benim için bitmiştir. Artık şu ilkel usb 2.0 ısrarından vazgeçip usb type-c ye geçmeli. 2800+ paralara usb 2.0 lı cihaz satmaya utanır insan. G5 e gelince tasarımı Samsung unki gibi ekranı yanlardan eğimli olabilirdi, harikada olurdu. Ama bu seferde Samsung u taklit etti diye eleştirilirdi.

sanırlarki samsung bataryası çıkarılabilen model artık üretmiyor,bırakmadı hala çıkarılabilir bataryalı modelleri var samsungun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bi sus ya

0-25 arası ağır gerilik

bunu Google'a yaz!

LG G5 ülkemize giriş yaptı: İşte fiyatı ve diğer detayları

Etrafta allah kitap diyen barzonun gerçek sureti

Bir daha olsa bir daha aynı cevabı alırsın :)

• Ha bu arada sayın barzo hanımefendi bana yazdığın kadınsı cevabı da atta insanlar ne olduğunu anlasın :)

• Bir kaç aya fiyatı iner büyük ihtimalle zaten Ufuk beyi hiç samimi bulmuyorum genelde hep kaçamak yanıtlar vermede birinci adam.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.