Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Arkadaslar G Pro ile G2`nin aralarinda ki fark

G Pro`da Snapdragon 600 1.7 Ghz varken
    G2`de Snapdragon 800 2.3 Ghz var.

G Pro Adreno 320 kullanirken
    G2 Adreno 330 kullaniyor.

Bunun haricinde gerisi G Pro ile ayni mi ? ben bir fark goremdim dogru mudur ?

Bir de ekran boyutu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdico

S4 ile görüntü farkı..

Koreli arkadaşımızın G2'nin kamera özelliklerini tanıttığı video

İlk mesaja ekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 19 Ağustos 2013; 14:56:54 >
  • Bu telefonu bende çok merak ediyorum. Bu sene bitmeden Sony ile Lg büyük bi kapışma başlatacak. Elimden geldiğince netteki bilgileri burada paylaşıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Arkadaslar G Pro ile G2`nin aralarinda ki fark

G Pro`da Snapdragon 600 1.7 Ghz varken
    G2`de Snapdragon 800 2.3 Ghz var.

G Pro Adreno 320 kullanirken
    G2 Adreno 330 kullaniyor.

Bunun haricinde gerisi G Pro ile ayni mi ? ben bir fark goremdim dogru mudur ?

Tasarim farki daha iyi ekran,cok daha iyi bir kamera,yazilimsal olarak eklenmis bircok ekstra ve sizin saydiginiz ozellikler.yani suan cikmis en iyi donanim.daha ne kadar fark olmasini yada ekstra ne eklenmesini bekliyosunuz onu anlamadim?sunu derseniz anlarim g proda yeterli bir tel o elinde varsa bunu almaya gerek yok falan derseniz.yoksa g2 her konuda daha gelismis bir cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G2 QuickWindow Kılıf eger bu kılıf verilmesse almayacagım 1999 tl telefona ver kılıfı koyma olacak iş degil telefonun haşatı cıkıyor ciziliyor rengi soluyor bu kılıf sart beyler LG mail attım kılıf olacakmı diye planlanmaktadır diye mail geldi işallah diye yazdım bende sizlerden ricam bastırında bu kılıfıda koysunlar kılıf zaten ÖZELLİKLİ bir kılıf

LG G2 ANA KONU

LG G2 QuickWindow Kılıf VİDEO
    http://www.youtube.com/watch?v=6-5DrKdyM8c&feature=player_detailpage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi primeval46 -- 20 Ağustos 2013; 2:45:46 >
  • G2 Video kaydını merak edenler izlesin..

Bu da 2. video kayıt performansı..

3. güzel videomuz..

1080p olarak izlerseniz net kaliteyi görebilirsiniz..Konu hakkında bilgisi olan bir arkadaşımız videoların fake olup olmadığını söyleyebilirse iyi olur. Zira çok beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuheylan12 -- 20 Ağustos 2013; 8:47:24 >
  • quote:

G2 Video kaydını merak edenler izlesin..

Bu da 2. video kayıt performansı..

3. güzel videomuz..

1080p olarak izlerseniz net kaliteyi görebilirsiniz..Konu hakkında bilgisi olan bir arkadaşımız videoların fake olup olmadığını söyleyebilirse iyi olur. Zira çok beğendim

Odaklanma biraz geç kalıyor gibi. Bir de yorumlardan biri optik zoom yokken nasıl böyle zoom yapıyor bence fake yazmış, haklılık payı var bence.
  • Evet odaklanma kısmında gecikme var ayrıca yakınlaştıktan sonra netliğin tekrar artması da beni şaşırttı. Yalnız görüntü farklı bir kamerayla çekilseydi akıcılığı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Bir telefonla çekildiğine kesin gözüyle bakıyorum. Videoları paylaşan kişinin hesabında Nexux 4'ünde aynı şekilde görüntüleri var. Şimdilik gerçekliğinden şüphe edebilriiz ancak zamanla bu ortaya çıkacaktır zaten..
  • quote:

Evet odaklanma kısmında gecikme var ayrıca yakınlaştıktan sonra netliğin tekrar artması da beni şaşırttı. Yalnız görüntü farklı bir kamerayla çekilseydi akıcılığı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Bir telefonla çekildiğine kesin gözüyle bakıyorum. Videoları paylaşan kişinin hesabında Nexux 4'ünde aynı şekilde görüntüleri var. Şimdilik gerçekliğinden şüphe edebilriiz ancak zamanla bu ortaya çıkacaktır zaten..

Daha güvenilir bir kaynaktan beklemek lazım, artık yavaş yavaş gelecektir incelemeler
  • lansmandan beri bulduğum tek oyun deneyimini size sunuyorum lansmanın ilk haftası çekilmiş bi video fps değerlerinden artış vb olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kızgınjapon -- 21 Ağustos 2013; 11:42:13 >
  • Almanya Mediamarkt'da 16 GB lık modeli 499 € / 1.321,36 TL

http://www.mediamarkt.de/mcs/product/LG-G2-schwarz,48353,464028,900034.html?langId=-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuexSeeL -- 22 Ağustos 2013; 15:55:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Almanya Mediamarkt'da 16 GB lık modeli 499 € / 1.321,36 TL

http://www.mediamarkt.de/mcs/product/LG-G2-schwarz,48353,464028,900034.html?langId=-3

32 lik modeli 1999 bandından gelirse fiyat kesinlikle makul sayılabilir.32 lik yurt dışında en aşağı 1600den satılır.tr deki vergileri düşünürsek iyi bir fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

lansmandan beri bulduğum tek oyun deneyimini size sunuyorum lansmanın ilk haftası çekilmiş bi video fps değerlerinden artış vb olabilir

oyun deneyimini anlayan bir arkadaş yorumlayabilir mi? konuya fazla hakim değilim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

lansmandan beri bulduğum tek oyun deneyimini size sunuyorum lansmanın ilk haftası çekilmiş bi video fps değerlerinden artış vb olabilir

oyun deneyimini anlayan bir arkadaş yorumlayabilir mi? konuya fazla hakim değilim de

s4 den daha hızlı
  • LG G2 13MP OIS (Optical Image stablization) Vs Optimus G 13MP

LG G2 F320 1080p OIS video test VS Optimus G 1080p

LG G2 video test

LG G2 1080p video test örneği

Youtube da gezinirken bunlar denk geldi yine :D 2. videoda G pro kamerası G2'ninkinden titreşim haricinde üstün görünüyor . G pro daha fazla ışık alıyor. Telefonun kamerası hakkındaki düşüncelerim giderek kötüleşiyor.. Bu arada videoların kesinliği kanıtlanmamıştır. Paylaşan arkadaşın hesabında bir kaç video daha var onları da inceleyebilirsiniz.
  • Tam istedigim bir telefon ancak 2000 tl ye gelecegi kesinse almayacagım en fazla 1600 tl verebilirim.
  • G2'nin özelliklerini gösteren yeni video

• Türkiye romu bile çıkmış ..

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=25
  • quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Türkiye romu bile çıkmış ..

Optimus G Pro için bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Türkiye romu bile çıkmış ..

Optimus G Pro için bu

Haklısın. Dalgınlığa gelmiş yahu.

G2 için olanını vereyim bari ...

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 27 Ağustos 2013; 9:51:03 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.