Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
6
Favori
525.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snuffxxx

Şu gps olayı hasta etti beni. igo 8 yüklendi ve çalışıyor, ancak bir türlü ana nokta olan fatih den kurtulamıyorum. şu gps-igo8 kullanımını anlatacak bir allahın kulu var mıdır? Çok sevaba geçecek vallahi!!

Bende aldığım gibi servise gönderdim, ses karşıya az gidiyordu. KVK yazılım yükledi ve ertesi gün problem kalmamıştı. Olur bu tarz sıkıntılar, Telekom işin içinde diye öfkelenmeye gerek yok. Bende telekomun soyguncu politikasından nefret eden biriyim lakin gel gör ki vodafone geldiğinde yurt dışındaki gibi kontrat sistemini getirecek diye çok ümitlenmiştim, malesef bunu telekom yaptı ve devamı da gelir. Uzun vadeli düşük ödeme seçenekleri ile çok müşteri çeker. Yıllardır uygulanan bir taktik, ben kutluyorum şahsen ve fırsatım olsa bir cihaz daha alırdım.

Yakın zamana silikon kılıf ve ekran koruyucular elime geçecek, belki adaptör de gelebilir. Buradan ihtiyacı olanlara duyurusunu yapacağım

Edit: Mobile shell'i yükledim ancak gel gör ki kendi arayüzü de kurcalayınca gayet iyi çalışıyor. Yükle kaldır derken sadece spb keyboard bıraktım, mobile shell'e elveda.

usta bu cihazda dahili gps varmı? ben bulup çalıştıramadım igo8 yükledim sürekli gps yi göster diyor allah rızası için bir zahmet tarif ediver.

• quote:

Orijinalden alıntı: elux

quote:

Şu gps olayı hasta etti beni. igo 8 yüklendi ve çalışıyor, ancak bir türlü ana nokta olan fatih den kurtulamıyorum. şu gps-igo8 kullanımını anlatacak bir allahın kulu var mıdır? Çok sevaba geçecek vallahi!!

Bende aldığım gibi servise gönderdim, ses karşıya az gidiyordu. KVK yazılım yükledi ve ertesi gün problem kalmamıştı. Olur bu tarz sıkıntılar, Telekom işin içinde diye öfkelenmeye gerek yok. Bende telekomun soyguncu politikasından nefret eden biriyim lakin gel gör ki vodafone geldiğinde yurt dışındaki gibi kontrat sistemini getirecek diye çok ümitlenmiştim, malesef bunu telekom yaptı ve devamı da gelir. Uzun vadeli düşük ödeme seçenekleri ile çok müşteri çeker. Yıllardır uygulanan bir taktik, ben kutluyorum şahsen ve fırsatım olsa bir cihaz daha alırdım.

Yakın zamana silikon kılıf ve ekran koruyucular elime geçecek, belki adaptör de gelebilir. Buradan ihtiyacı olanlara duyurusunu yapacağım

Edit: Mobile shell'i yükledim ancak gel gör ki kendi arayüzü de kurcalayınca gayet iyi çalışıyor. Yükle kaldır derken sadece spb keyboard bıraktım, mobile shell'e elveda.

usta bu cihazda dahili gps varmı? ben bulup çalıştıramadım igo8 yükledim sürekli gps yi göster diyor allah rızası için bir zahmet tarif ediver.

Öncelikle bina içerisinde uydu bulması sıkıntılı, igo'yu açtıktan sonra uyduları bulup kendi noktanı sabitlemen gerek. Bende standart fatih idi başlangıç noktası daha sonra da gideceğin yönü yazacaksın ve bitecek. htc'lerde quick gps diye bir yazılım hızlı bir şekilde uyduları bulmanı sağlıyor. ayrıca google maps ile wifi den bağlan ve gps kullan de, anında yerini bulacaktır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elux

quote:

Öncelikle bina içerisinde uydu bulması sıkıntılı, igo'yu açtıktan sonra uyduları bulup kendi noktanı sabitlemen gerek. Bende standart fatih idi başlangıç noktası daha sonra da gideceğin yönü yazacaksın ve bitecek. htc'lerde quick gps diye bir yazılım hızlı bir şekilde uyduları bulmanı sağlıyor. ayrıca google maps ile wifi den bağlan ve gps kullan de, anında yerini bulacaktır

yani kendi dahili gps sini ayarlamamıza yada açmamıza ihtiyaç yokmu program kendisimi açıyor?igo8 gps bulunamadı diyor gps ayar kısmından birşey yapmamıza gerek varmı.

• Selam;
    İgonun kendi menusunda ayarlar kısmından girip sağ oka basarsanız orda başka menu açılır.GPS ye girip sağ lat köşede GPS uydularını bul ile çabucak uyduları tespit edebilirsiniz.
    Daha önce navigasyon kullandınızmı bilmiyorum ama ben kullanmadığım için ilk zamanlar çok sıkıntı çektim.Şimdi mesala denemek için bir yere gideceksem
    direk menuden ROTA ya giriyorum kayıtlı rota var ise rota sil ile siliyorum.Sonra Bul ile gideceğim adresi buldurup oraya Hedefi Ekle ile işaretliyorum.Hemen rota hesaplanıyor.Ve yola devam ediyorum..:) Birde menu/ayarlarda Navigasyona girerseniz Rota dışı yeniden hesaplama var onuda işaretleyin..Siz rota dışına çıksanız bile tekrar rota çizip yol gösteriyor..:)
    rapid share.com/files/165947954/iGO8_UserManual_TR.rar deki İgo kullanım klavuzu işinize yarayacaktır.inidirin kullanın..
    rar şifresi : Cemsforum.com

Yönetici arkadaşlar uygun değilse linki silebilir, rar şifresi ile ilgili hiç bir bağım yoktur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertali -- 23 Aralık 2009; 14:45:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Selam;
    İgonun kendi menusunda ayarlar kısmından girip sağ oka basarsanız orda başka menu açılır.GPS ye girip sağ lat köşede GPS uydularını bul ile çabucak uyduları tespit edebilirsiniz.
    Daha önce navigasyon kullandınızmı bilmiyorum ama ben kullanmadığım için ilk zamanlar çok sıkıntı çektim.Şimdi mesala denemek için bir yere gideceksem
    direk menuden ROTA ya giriyorum kayıtlı rota var ise rota sil ile siliyorum.Sonra Bul ile gideceğim adresi buldurup oraya Hedefi Ekle ile işaretliyorum.Hemen rota hesaplanıyor.Ve yola devam ediyorum..:) Birde menu/ayarlarda Navigasyona girerseniz Rota dışı yeniden hesaplama var onuda işaretleyin..Siz rota dışına çıksanız bile tekrar rota çizip yol gösteriyor..:)
    rapid share.com/files/165947954/iGO8_UserManual_TR.rar deki İgo kullanım klavuzu işinize yarayacaktır.inidirin kullanın..
    rar şifresi : Cemsforum.com

Yönetici arkadaşlar uygun değilse linki silebilir, rar şifresi ile ilgili hiç bir bağım yoktur...

teşekkürler...

• bende bu telefondan alanlar arasına katıldım arkadaşlar . dokunmatik özelliği biraz kötü olsa da çok harika bir telefon . şu an mobileshell yüklüyorum .

sıra sıra programları atacağım . idareten samsung kılıfı aldım bir tane şu cep gibi olanlardan . bu hafta içinde bulabilirsem güzel bir kılıf ve shield almayı da düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

bende bu telefondan alanlar arasına katıldım arkadaşlar . dokunmatik özelliği biraz kötü olsa da çok harika bir telefon . şu an mobileshell yüklüyorum .

sıra sıra programları atacağım . idareten samsung kılıfı aldım bir tane şu cep gibi olanlardan . bu hafta içinde bulabilirsem güzel bir kılıf ve shield almayı da düşünüyorum.

dokunmatik özelliği nasıl kötü açıklarmısın biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutimuti

quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

bende bu telefondan alanlar arasına katıldım arkadaşlar . dokunmatik özelliği biraz kötü olsa da çok harika bir telefon . şu an mobileshell yüklüyorum .

dokunmatik özelliği nasıl kötü açıklarmısın biraz

ya şöyle anlatayım en basitinden

uygulama yükledim . soft reset atması lazım diye ufak bir pencere açıldı . sol üst kşede ok var basıyorum basıyorum almadı en sonun 8-9 deneme sonra bastı . fakat normal menülerde falan tek dokunmayla alıyor komutları.

• Telefonun kamerası keşke biraz daha iyi olsaydı. Netlik fena değil ama renkler çok soluk.
    Bunu 5 mpx e büyütene kadar, 3 mp de bırakıp renklere uğraşsalarmış keşke.
    Siz 5 mpx de resim çektiğinizde kaç kb arkadaşlar fotonun boyutu, bir bakabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Telefonun kamerası keşke biraz daha iyi olsaydı. Netlik fena değil ama renkler çok soluk.
    Bunu 5 mpx e büyütene kadar, 3 mp de bırakıp renklere uğraşsalarmış keşke.
    Siz 5 mpx de resim çektiğinizde kaç kb arkadaşlar fotonun boyutu, bir bakabilirmisiniz.

haklısınız en azından flash olsaymış daha makbul olacakmış ama neyse.

foto boyutu ise en küçüğü 163 kb en büyük olanı 330 kb
  • quote:

Orijinalden alıntı: malkooklam

telefonda a2dp ozellik varmi acaba...
    ayrıca piller kc910,km900, gıbı modelle ayni mi?
    tam sarj suresi nekadar acaba....

tesekkurler..

kendime alinti yaparak tekrar sorayim arkadaslar..makineden bende aldim lakin elime gecmesi ayin 6 sini bulacak zira yurt disindayim su an....

cevap bekliyorum tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malkooklam -- 23 Aralık 2009; 19:35:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty47

4 ay gecikmiş tel faturam vardı .kullanmadığım için ödemeyi unutuyorum,hepsini ödedim ve aldım teli .güzel cihaz parasına göre...

ŞU ANDA ÖDENMEMİŞ FATURAM YOK....AMA 6 AY İÇİNDE GEÇİKMELER VAR...VERMİYORLAR...SEN NASIL ALDIN BİZE YOL GÖSTERDE BİZ DE ALALIM ARKADAŞIM
  • Bilmeyenler İçin Cab ve Exe Dosyalarının Kurulumu İlk Sayfada Detaylı Olarak Anlatılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysterious27 -- 23 Aralık 2009; 18:17:46 >
  • Arkadaşlar çağrı geldiğinde melodi kısıktan çoğalarak çalıyor ayarlarda düzgün görünmesine rağmen(titret ve çaldır).ayarlarda farklı bir seçenek seçip onaylayıp tekrar bu seçeneği seçtiğimde düzeliyor.sonra ne oluyorsa yine ayarlarda doğru seçenek işaretli olmasına rağmen yine artarak çalıyor.teli kapatıp açtığımda'da direk yüksekten değil de artarak kısıktan çoğalarak çalıyor.bir tutarsızlık var sanırım.
    sizlerde durum nedir.bilgilendirirseniz sevinirim
  • ben igo 8 i yükledim ama kısayol yapamadım bi türlü kısayolunu programlara nasıl atarız
  • arkadaşlar bu videodaki ww.youtube.com/watch?v=9GNHAPcVnp4 lg arabirim çok daha güzel acaba böyle kullanabiliyomuyuz cihazı.Bide isteyene vodafone 3g ayarları
    "My Isp" bölümüne gelerek buradan "Add a new modem connection"ı seçeriz.

"Enter a name for the connection" bölümüne Vodafone adını girdikten sonra "Cellular line (Gprs)" seçeneğini seçeriz. "Next" 'e basarız
    access point name : internet
    "User name"/"password" ve "domain" seçeneklerini boş bırakırız. "Advanced" bölümüne geçeriz.

TCP/IP" bölümüne geçilir.
    "TCP/IP" bölümünde "User server-assigned IP address" işaretlenir. Use software compression" işaretlenir. "Use IP header compression" bölümünün işareti kaldırılır.

"Servers" bölümüne geçilir. "Use specific server address" bölümünü seçerek "Dns" 'e 212.065.128.020 ve " Alt Dns" bölümüne "212.065.128.021" yazarız. Ekranın en üstünde bulunan Ok'i seçeriz.

"user name", "password","domains" yazan ekran gelir bu bölümde bulunan "Finish" i seçerek ayarlarımızı tamamlarız.

• Herkese merhaba,
    Telefonu alalı 6 gün oldu en sonunda bugün olayı çözdüm.Bazı arkadaşlar eksik bilgi verdikleri için oldu ama bütün bunlar.Her neyse,vitovoice i Eset i yükledim saat gibi çalışıyor.Vitovoice ekranı aldığı komutla döndürüyor,kişilere ses atayınca kişiyi arıyor.İGO8 i yükledim oda saat gibi çalışıyor.Windows live çalışıyor.
    Tek problem internete bağlanmak isteyince direk türkcell Wap a dolayısı ile edge ye bağlanıyor.Onu henüz çözemedim.Bilgisi olan varsa yazarsa iyi olur.Şimdilik telefonu kapatıp wi-fi ile bağlanmayı daha garanti buldum.
    Telefon fiyat/perfonmas olarak iyi.Tavsiye edilebilir.Rehber ve mesaj konusunda bazı güçlükler var.Ama her cıhazda muhtelif problemler oluyor.4*4 lük hiçbir cihaz yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_Baba_22

Herkese merhaba,
    Telefonu alalı 6 gün oldu en sonunda bugün olayı çözdüm.Bazı arkadaşlar eksik bilgi verdikleri için oldu ama bütün bunlar.Her neyse,vitovoice i Eset i yükledim saat gibi çalışıyor.Vitovoice ekranı aldığı komutla döndürüyor,kişilere ses atayınca kişiyi arıyor.İGO8 i yükledim oda saat gibi çalışıyor.Windows live çalışıyor.
    Tek problem internete bağlanmak isteyince direk türkcell Wap a dolayısı ile edge ye bağlanıyor.Onu henüz çözemedim.Bilgisi olan varsa yazarsa iyi olur.Şimdilik telefonu kapatıp wi-fi ile bağlanmayı daha garanti buldum.
    Telefon fiyat/perfonmas olarak iyi.Tavsiye edilebilir.Rehber ve mesaj konusunda bazı güçlükler var.Ama her cıhazda muhtelif problemler oluyor.4*4 lük hiçbir cihaz yok malesef.

Internet explorer giriş sayfasını değiştirin probleminiz çözülecektir. Bir de ilk mesajdaki bağlantı ayarını yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_Baba_22

Herkese merhaba,

dokunmatiği nasıl km900arena yı inceledim inceleyen varsa dokunmatiği ona göre nasıl?

• Değiştirmeme rağmaen ısrarla wap a bağlanıyor.İlk mesaj dan ne kastetiniz anlamadım.Şu cevapları biraz daha açıklamalı yazsak iyi olur bence.
    Ayrıca cıhazın arka kapağını söküpiçine baksın herkes.Alt ve üst tarafında GM730 yazıyor.Demekki bu cıhaz GM 730 sadece kod değiştirilmiş.Buna birde WM 6.5 tr yükleyebilirsek iyi olur bence ama ben WM6.5 tr yi bulamadım.Bilen varsa linki verirse iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.