Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
6
Favori
525.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhacir

quote:

Arkadaşlar ok işareti nasıl açılıyor

?

Bir önceki sayfada yazıyor galiba bir bakarsan eğer gördüğümü hatırlıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

quote:

Orijinalden alıntı: m.rna

aynı sorunu benim bir arkadaşımda yaşamakta kısa sürede düzeltileceği söyleniyor.

ben telefonu aldım hala inceliyorum ama açılıp kapanırken çıkan wirofon reklamı nasıl kaldırıcam onu bulamadım :( ayrıca çıkan klavyenin tuşlarını büyültmek için ne yapmam gerekiyor?

Telefonu bilgisayara bağlayıp \Windows\StartUpWirofonStubApp kısayolunu silin..Normalde bu kısayol \Windows\WirofonStubApp.exe yi çalıştırıyor o kısa yolu silerseniz program açılışta çalışmaz.

Açılışta gene wirofon resmi geliyor onuda \Windows klasöründeki StartUpImg_DMDO_000.bmp resmi yerine istediğiniz 240x400 ebattaki resmi aynı adla ekliyebilirsiniz.

Dosya değişikliği yapamıyorum ben sebebi nedir acaba? İzin vermiyor silmeme ya da değiştirmeme.

EK: Yanlış bir dosya silmeye çalıştığım için izin vermiyormuş doğru dosyayı sildim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duranek -- 21 Aralık 2009; 23:21:54 >

• quote:

Arkadaşlar ok işareti nasıl açılıyor

ok dediğiniz fare ise başlat ayarlardan en altta sistemi seçin optik oyun kumandası seçeneğinden açabilirsiniz
  • Arkadaşlar bahsi geçen dosyayı silmeme rağmen hala wirofon reklamı ve iğrenç müziği çıkıyor telefon açılırken nasıl kaldırabilirim onu?

Bir diğer sorum da şu arkadaşlar bu ilk ekranda altta duran ikonları değiştirebiliyor muyuz? mesela orada LG KİŞİLER var ben onu kaldırım normal KİŞİLER koymak istiyorum mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duranek -- 22 Aralık 2009; 0:13:15 >
  • Klavyenin rehberde eski haline dönmesine şöyle bir çözüm buldum. Rehbere girin klavye eski haline döndüğünde ekranın altındaki klavyenin yanındaki küçük ok tuşuna basın uzun yüklü klavyelerden seçim yapmanıza izin verecek oradan yüklediğiniz istediğiniz klavyeyi seçin ve onu kullanın. Sanırım çözüm olur bu şekilde bu probleme.
  • bence wirofon reklamıyla oynama. kaldırayım derken sistemi bozma ihtimalinde olabilir. alttaki simgeler ise değişmiyor ama simgeleri parmağınla sola doğru sürüklersen başka simgelerde bulunuyor ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlmk

bence wirofon reklamıyla oynama. kaldırayım derken sistemi bozma ihtimalinde olabilir. alttaki simgeler ise değişmiyor ama simgeleri parmağınla sola doğru sürüklersen başka simgelerde bulunuyor ;)

Teşekkür ederim yanıt için ama deli ediyor o açılış sesi. önceki sayfalarda bir arkadaş anlatmış yaptım dediğini ama düzelmedi. O alttaki kısmada ben LG kişiler yerine normal Kişiler eklemek istiyorum çünkü LG KİŞİLERE girince klavyenin eski haline dönmesi sorununu çözdüm sandım ama çözemedim. O yüzden onu kullanmak istemiyorum.

Start menüsüne normal kişiler butonunu eklemek isteyenler ayarlar-menüler kısmından LG KİŞİlerin tikini kaldırım KİŞİLER menüsünü tekleyebilir.
  • rehbere kişiler menüsüne girip ulaşmak ve isim yzmak çok uzun zaman alan bir yöntem ve klavye değiştirmek falan gerekiyor. size çok pratik bir yöntem anlatayım.

arama tuşuna basın
    ekranda numara tuşlarından örneğin "ahmet" isimli kişiyi arayacaksanız ahmet harflerini sırasıyla tuşlardan yazın ve yukarda ahmet 'i göreceksiniz. kişinin üstüne tıklayıp ara diyin :) yada orta tuşla kaydırarak ahmetin üzerine gelip arama tuşuna basın yada ekrandan sesli aramaya basın :)
  • quote:

rehbere kişiler menüsüne girip ulaşmak ve isim yzmak çok uzun zaman alan bir yöntem ve klavye değiştirmek falan gerekiyor. size çok pratik bir yöntem anlatayım.

arama tuşuna basın
    ekranda numara tuşlarından örneğin "ahmet" isimli kişiyi arayacaksanız ahmet harflerini sırasıyla tuşlardan yazın ve yukarda ahmet 'i göreceksiniz. kişinin üstüne tıklayıp ara diyin :) yada orta tuşla kaydırarak ahmetin üzerine gelip arama tuşuna basın yada ekrandan sesli aramaya basın :)

Dediğinizi yapayım dedim kadının biri bastığım rakamları bağırmaya başladı ödüm koptu :) nereden kapatıcaz onu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duranek

quote:

rehbere kişiler menüsüne girip ulaşmak ve isim yzmak çok uzun zaman alan bir yöntem ve klavye değiştirmek falan gerekiyor. size çok pratik bir yöntem anlatayım.

arama tuşuna basın

Dediğinizi yapayım dedim kadının biri bastığım rakamları bağırmaya başladı ödüm koptu :) nereden kapatıcaz onu :)

arama tuşlarının olduğu bölümde menü-seçenekler girip, çıkan ayarlarda tuş takımı bölümünü kapalı 'ya getirin.

• Bu telefonla ilgili her yazıyı Sıcak Fırsatlara düştüğünden beri takip ediyorum. Yine burda okuduklarımla almaya karar verdim ve aldım.
    Bugüne kadar hatta şu ana kadar çok sakindim, ancak son birkaç saatimi şu zıkkıma birşeyler yüklemeye çalışıyorum ama bir türlü beceremedim.
    Bende mi var bir beceriksizlik telefonmu kabul etmiyor anlamadım gitti. Ha bundan önce telefonlarımın yes/no telefonu olduğunu belirteyim.
    Ama teknoloji özürlüsü değilim. Arkadaşlar, sağolun güzel şeyler yazıyorsunuz şunu çözdük, bunu kıvırdık diye ama. Bunları telefona indirip nasıl
    kuruyorsunuz. Birisi çıkıp Allah rızası için yardım etsin ya. Şimdi atıcam camdan aşaa zıkkımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çantaci

Bu telefonla ilgili her yazıyı Sıcak Fırsatlara düştüğünden beri takip ediyorum. Yine burda okuduklarımla almaya karar verdim ve aldım.
    Bugüne kadar hatta şu ana kadar çok sakindim, ancak son birkaç saatimi şu zıkkıma birşeyler yüklemeye çalışıyorum ama bir türlü beceremedim.
    Bende mi var bir beceriksizlik telefonmu kabul etmiyor anlamadım gitti. Ha bundan önce telefonlarımın yes/no telefonu olduğunu belirteyim.
    Ama teknoloji özürlüsü değilim. Arkadaşlar, sağolun güzel şeyler yazıyorsunuz şunu çözdük, bunu kıvırdık diye ama. Bunları telefona indirip nasıl
    kuruyorsunuz. Birisi çıkıp Allah rızası için yardım etsin ya. Şimdi atıcam camdan aşaa zıkkımı.

hafıza kartını çıkarıp bilgisayara bağlıyorsun. hafıza kartının kök dizinine .cab dosyasını atıyorsun. sonra kartı tele takıyorsun(tel açıkken hafıza kartı çıkarıp takılabiliyor). telefondan dosya gezginine girip storage card klasörüne giriyorsun. karta yüklediğin .cab dosyasını bi tık yapıyorsun program oyun vs. kuruyorsun. kurduğun program oyun vs. tazı şeyleride telde başlat-programlardan görebilirsin ;)

• hafıza kartını çıkarıp takmana gerek yok.usb bağlantısı ile direk yap kardeş.telefonu usb ye bağlı tutuyorum ben devamlı.dosyayı atıncada telefonu elime alıp yüklüyorum.olay bundan ibaret.benimde mesaj yazamama olayı canımı sıktı.telefondan soğudum.abime verip 5800 ını alcam ondan.ama eğer mesajla işiniz yoksa kesinlikle tavsiye ediyorum telefonu.GPS ve WİFİ si gerçekten çok iyi.kamerası biraz kötü geldi bana.n73 ile aynı açı aynı ortamdan çektiğimiz resimleri karşılaştırdık N73 üstünlüğü vardı.gene sorusu olanların sorularını yanıtlarım.hayırlı geceler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: çantaci

Bu telefonla ilgili her yazıyı Sıcak Fırsatlara düştüğünden beri takip ediyorum. Yine burda okuduklarımla almaya karar verdim ve aldım.

hafıza kartını çıkarıp bilgisayara bağlıyorsun. hafıza kartının kök dizinine .cab dosyasını atıyorsun. sonra kartı tele takıyorsun(tel açıkken hafıza kartı çıkarıp takılabiliyor). telefondan dosya gezginine girip storage card klasörüne giriyorsun. karta yüklediğin .cab dosyasını bi tık yapıyorsun program oyun vs. kuruyorsun. kurduğun program oyun vs. tazı şeyleride telde başlat-programlardan görebilirsin ;)

Sağol Arkadaşım, bir yerde yanlış yapıyormuşum. Bu gecelik telefon atılmaktan kurtuldu Yarına Allah kerim.

• birisi şu telefonun eksilerini yazabilir mi ayrıca 5800 ile lg arasında kaldım ikisinide kullanan varsa yardımcı olsun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgirgin

birisi şu telefonun eksilerini yazabilir mi ayrıca 5800 ile lg arasında kaldım ikisinide kullanan varsa yardımcı olsun lütfen

Dokunmatik diye her ikisi de aynı sınıfta telefonlar değildir. Biri symbian diğeri WM. İlk olarak bunları ayrıştırmak lazım, fiziki ve donanmısal özellikler sonra gelir.
  • Türk telekomdan cihazı almak isteyenler için sözleşme örneğini ekliyorum

http://r-apidshare.com/files/324296095/form.doc.html
    aradaki - kaldırın
  • selam, igo8 hafıza kartına yükleyip autorun ı çalıştırdığımda şu şekilde bir hata mesajı alıyorum ve yükleme tamamlanmıyor: can't copy storgecard/igo8/igotoday.dll
    neden yüklemeyediği hususunda bilgisi olan var mı? tşk
  • telefonu fabrika ayarlarına çevirdim ve bir önceki mesajdaki sorunu halletim igo 8 i kurdum programs içerisinden ikonu tıkladığımda açılacak gibi yapıyor ve açılmıyor. bu durumun nedeni ni bilen arkdaşım var mı? nasıl açılacak bu uygulama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPCOUGAR

telefonu fabrika ayarlarına çevirdim ve bir önceki mesajdaki sorunu halletim igo 8 i kurdum programs içerisinden ikonu tıkladığımda açılacak gibi yapıyor ve açılmıyor. bu durumun nedeni ni bilen arkdaşım var mı? nasıl açılacak bu uygulama

O sorun nasıl çözülür bilmiyorum ama bir de şuradaki programı dene istersen.

http://www.ctrlpda.com/showthread.php?tid=4067
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.