Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
138
Favori
998.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dusty

quote:

Orijinalden alıntı: sabor

660S, 670S, 760 S modellerindeki dahili uydu alıcı hd mi ?

Birde 660S ve 670S arasında özellik anlamında hiçbir fark gözükmüyor. Fiyat olarak neredeyse 500 TL fark var. Anlamadım bu farkın neden kaynaklandığını.

S uzantısı olan bütün paneller dahili uydu alıcılı. 660 ile 670 arasındaki fark durumu da çerçeveden kaynaklanıyor.

sn. dusty teşekkür ederim cevabınız için fakat benim öğrenmek istediğim uydu alıcısının hd mi olduğuydu :)
  • quote:

quote:

quote:

Birde 660S ve 670S arasında özellik anlamında hiçbir fark gözükmüyor. Fiyat olarak neredeyse 500 TL fark var. Anlamadım bu farkın neden kaynaklandığını.

S uzantısı olan bütün paneller dahili uydu alıcılı. 660 ile 670 arasındaki fark durumu da çerçeveden kaynaklanıyor.

sn. dusty teşekkür ederim cevabınız için fakat benim öğrenmek istediğim uydu alıcısının hd mi olduğuydu :)

Evet uydu alicilar HD.

• 47LM660S, 47LM670S ve 47LM760S fiyatları...

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU]
  • beyler hizlial da kampanya var.

lw5500 almayı düşünüyordum fakat lm620 s kafamı karıştırdı. Arada 400 lira var hangisi alınır.

http://www.hizlial.com/u05.011.1165.0095/LG-42LW5500-42-600Hz-UsbMovie-FULL-HD-LED-SMART-TV-3D-7-Adet-Gozluk
    http://www.hizlial.com/u05.011.1165.0216/Lg-42LM620S-42-400HZ-FULL-HD-LED-TV-3D--Uydu-Alicili-4-Gozluk

• quote:

quote:

quote:

HD harflerini süzmemiş resmen beynim hocam, kusura bakma Teufel koşmuş zaten yardıma

• quote:

quote:

quote:

quote:

HD harflerini süzmemiş resmen beynim hocam, kusura bakma Teufel koşmuş zaten yardıma

Teşekkür ederim yine de :)

• yaaaa fiyatlaaar düşün artık şöyle sağlam bir kampanya olsun artık tv mizi alalım yahuuu (lm760s) babalar günü kampanyasını iple çekiyorum dusty ümitlendirmişti bakalım ne seviyelerde olacak fiyatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: d@yw4lk3r

beyler hizlial da kampanya var.

lw5500 almayı düşünüyordum fakat lm620 s kafamı karıştırdı. Arada 400 lira var hangisi alınır.

http://www.hizlial.com/u05.011.1165.0095/LG-42LW5500-42-600Hz-UsbMovie-FULL-HD-LED-SMART-TV-3D-7-Adet-Gozluk
    http://www.hizlial.com/u05.011.1165.0216/Lg-42LM620S-42-400HZ-FULL-HD-LED-TV-3D--Uydu-Alicili-4-Gozluk

yok mu tavsiye verecek olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackjet

yaaaa fiyatlaaar düşün artık şöyle sağlam bir kampanya olsun artık tv mizi alalım yahuuu (lm760s) babalar günü kampanyasını iple çekiyorum dusty ümitlendirmişti bakalım ne seviyelerde olacak fiyatlar

LG'nin bayilerini ara sıra arayıp fiyat al bence. Piyasının çok altında fiyat verebiliyorlar.
  • quote:

Kasa farkı var sadece evet.
  • quote:

Hocam bence 620S al
    neden mi ? şimdi 5500 alırsan web tarayıcısını illaki kullanırsın,flash player desteği yok bir çok içerikte sıkıntı,filmlerde bulunan DTS formatını 5500 ile ancak m.player alarak çözersin,heleke ki dualplay özelliği var ki yani çift kişi oyunlarda süper deneyim sunar 620Ss hem tasarım hem donanım özellikleri ile daha mantıklı gelmekte,Smart Share,Dual Play,3D Sound Zooming,3D Derinlik Kontrolü gibi...
    Almışken yeni nesil.Tercih senin ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 10 Mayıs 2012; 19:02:38 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackjet

yaaaa fiyatlaaar düşün artık şöyle sağlam bir kampanya olsun artık tv mizi alalım yahuuu (lm760s) babalar günü kampanyasını iple çekiyorum dusty ümitlendirmişti bakalım ne seviyelerde olacak fiyatlar

LG'nin bayilerini ara sıra arayıp fiyat al bence. Piyasının çok altında fiyat verebiliyorlar.

teşekkür ederim deneyeceğim

• LG input lag konusunda çok kötüymüş doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce teknik özellik açısından bakmıştım. Bugün ise gidip canlı kanlı inceledim :) Öncelikle tüm modeller LW serisine göre çok şık olmuş.
    Ben 660S ve 670S arasında kalmıştım. 670S bence kesinlikle çok daha şık bir görüntüye sahip. Fakat özellik olarak her 2 TV'nin de aynı olduğu dikkate alınırsa sıf bu görüntü için 500 TL fazla vermek bana çok mantıklı gelmedi.
    Bence LM serisinin F/P modeli 670S'dir. Fiyatı ve kampanyaları yakın takibe alıyorum :) 1,2 ay içinde satın alacağım.
  • Herkese merhaba.Bugün Aydın Forum LG mağazasından 42lm760s serisi tv yi 3200tl ye 12 taksit aldım.Aslında önce 620s serisini almıştım.2440 tl ye..Ama gönlümde vitirine koydukları 760s modeli vardı.Sonra aboo nekadar estetikmiş , uff çok şıkmış , amaan bidahamı gelecez dünyaya gibi telkinlerle hanımında aklını çelip 620 yi verip 760s e zıpladık.saolsunlar arkadaşlar da baya yardımcı oldular..Güya Uzun zamandır 3D tv araştırıyorum inanın az önce 660s serisinin de çerçevesiz olduğunu farkettim.
    Aklıma koyduğum model dışında hiçbirşeyi görmemiş gözüm.Çifti 50tl yi geçmeyen dual gözlük ve aradaki farkı muhtemelen anlayamacağım 400Hz lik bir fark için acaba çok mu para verdik diye endişelenmeye başladım..İnternette birtek incehesap diye bi sitede buldum 660s i 2713 tl istemişler ama paralel ithalat..

Herneyse henüz kurulmamış olsada 760s i almış bulunduk.Alıp kullanan tüm arkadaşlara hayırlı olsun İnşallah.Almayı düşünen ve arzu eden tüm arkadaşlara da gönüllerinden geçenin nasip olmasını dilerim.. Sabaha da servis eşliğinde kurulum olayını da halledersek izlenimlerimi paylaşırım.Yardımımın dokunacağı tüm mevzuularda da elimden geleni yaparım..Herkese saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: +emre++++

Herkese merhaba.Bugün Aydın Forum LG mağazasından 42lm760s serisi tv yi 3200tl ye 12 taksit aldım.Aslında önce 620s serisini almıştım.2440 tl ye..Ama gönlümde vitirine koydukları 760s modeli vardı.Sonra aboo nekadar estetikmiş , uff çok şıkmış , amaan bidahamı gelecez dünyaya gibi telkinlerle hanımında aklını çelip 620 yi verip 760s e zıpladık.saolsunlar arkadaşlar da baya yardımcı oldular..Güya Uzun zamandır 3D tv araştırıyorum inanın az önce 660s serisinin de çerçevesiz olduğunu farkettim.
    Aklıma koyduğum model dışında hiçbirşeyi görmemiş gözüm.Çifti 50tl yi geçmeyen dual gözlük ve aradaki farkı muhtemelen anlayamacağım 400Hz lik bir fark için acaba çok mu para verdik diye endişelenmeye başladım..İnternette birtek incehesap diye bi sitede buldum 660s i 2713 tl istemişler ama paralel ithalat..

Herneyse henüz kurulmamış olsada 760s i almış bulunduk.Alıp kullanan tüm arkadaşlara hayırlı olsun İnşallah.Almayı düşünen ve arzu eden tüm arkadaşlara da gönüllerinden geçenin nasip olmasını dilerim.. Sabaha da servis eşliğinde kurulum olayını da halledersek izlenimlerimi paylaşırım.Yardımımın dokunacağı tüm mevzuularda da elimden geleni yaparım..Herkese saygılar...

hayırlı olsun hocam güle güle kullan..

• Teşekkür ederim ''azmanyak''...Bu arada bu konuyu başlatıp sabırla ve samimiyetle bildiklerini paylaşan herkese de faydalanan herkes adına teşekkür ederim..

Bir sorum olacak.2 gündür torrentten 3d film indiriyorum.Bazılarının dosya uzantısında bluray yazıyor.Acaba bluray player tarzı bi program mı lazım bunları izleyebilmek için?Mesela Avatar yaklaşık 24gb ve bluray yazıyor.Şimdi harici belleğe atıp direk izleyebilir miyim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: +emre++++
    Bir sorum olacak.2 gündür torrentten 3d film indiriyorum.Bazılarının dosya uzantısında bluray yazıyor.Acaba bluray player tarzı bi program mı lazım bunları izleyebilmek için?Mesela Avatar yaklaşık 24gb ve bluray yazıyor.Şimdi harici belleğe atıp direk izleyebilir miyim acaba?

Bluray yazanların dosya uzantılarının .iso olduklarını tahmin ediyorum ki bunları usb üzerinden izleyemezsiniz.
    Ya pc bağlantısı yapacak ve bluray oynatabilen bir player üzerinden (powerdvd / totalmedia player vb) görüntüyü aktarıp izleyeceksiniz ya da egreat rs6 vb bir 3dbluray.iso oynatabilen media player üzerinden izleyeceksiniz.
    Usb üzerinden izlemek için sbs/overunder formatında 3d.mkv filmleri indirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 11 Mayıs 2012; 5:06:59 >
  • 47LM615S aldım dun aksam kurdular ölü piksel vs cikmadi.avatarı izledim hayran kaldım muhtesem bir 3d keyfiydi.sd goruntuler kotu diyebilirim.Bu arada kendi uydu alıcisından canaga baglı belki d smartta vs daha guzel olabilir.hd kanallar guzel.Allah herkese daha iyilerini almayı nasip etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

quote:

Hocam bence 620S al
    neden mi ? şimdi 5500 alırsan web tarayıcısını illaki kullanırsın,flash player desteği yok bir çok içerikte sıkıntı,filmlerde bulunan DTS formatını 5500 ile ancak m.player alarak çözersin,heleke ki dualplay özelliği var ki yani çift kişi oyunlarda süper deneyim sunar 620Ss hem tasarım hem donanım özellikleri ile daha mantıklı gelmekte,Smart Share,Dual Play,3D Sound Zooming,3D Derinlik Kontrolü gibi...
    Almışken yeni nesil.Tercih senin ....

Yukarıdaki farklar senin için 400TL ye değecekse 620S tercih et. Önemli farklar var bence de, TV yi ne amaçla kullanırsan kullan.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.