Şimdi Ara

LG 47LB670V mi LG 55LB670V mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biliyorum forumda benzer konular var ama bana özel bir tavsiyede bulunursanız sevinirim. Vatan'dan LG 47LB670V'yi aldım. Ancak henüz teslim almadım. Değiştirme şansım var. Digitürk kullanıyorum. İleride HD yayınlarının daha da artacağını düşünürsek 1000 lira fark verip acaba LG 55LB670V alsam daha iyi mi olur diye bir çelişki içindeyim. Minimum izleme mesafesi 3 metre. Bir de bu izleme mesafesini değerlendirirken 2 tane çocuk olduğundan onların sağlığı yönünden de değerlendirirseniz iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: felemboor

Biliyorum forumda benzer konular var ama bana özel bir tavsiyede bulunursanız sevinirim. Vatan'dan LG 47LB670V'yi aldım. Ancak henüz teslim almadım. Değiştirme şansım var. Digitürk kullanıyorum. İleride HD yayınlarının daha da artacağını düşünürsek 1000 lira fark verip acaba LG 55LB670V alsam daha iyi mi olur diye bir çelişki içindeyim. Minimum izleme mesafesi 3 metre. Bir de bu izleme mesafesini değerlendirirken 2 tane çocuk olduğundan onların sağlığı yönünden de değerlendirirseniz iyi olur.

Büyük ekran her zaman daha keyiflidir, ileride keşke 55 inch alsaydım diyebilirsiniz. Çocuklar açısından bir sakıncası olmaz, 47 ya da 55 fark etmez her ikisinde de yeterli mesafede olmaları gerekiyor zaten bu da 2,5 - 3 metre civarıdır. Şu tv yide inceleyebilirsiniz hem 55 inch hemde fiyat olarak makul görünüyor.http://www.hepsisony.com/?urun-7167-sony-kdl-55w815b-3d-led-tv

• quote:

Biliyorum forumda benzer konular var ama bana özel bir tavsiyede bulunursanız sevinirim. Vatan'dan LG 47LB670V'yi aldım. Ancak henüz teslim almadım. Değiştirme şansım var. Digitürk kullanıyorum. İleride HD yayınlarının daha da artacağını düşünürsek 1000 lira fark verip acaba LG 55LB670V alsam daha iyi mi olur diye bir çelişki içindeyim. Minimum izleme mesafesi 3 metre. Bir de bu izleme mesafesini değerlendirirken 2 tane çocuk olduğundan onların sağlığı yönünden de değerlendirirseniz iyi olur.

Kaca aldin....su an nette 2400 e var ben aldim gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metnes71

quote:

Kaca aldin....su an nette 2400 e var ben aldim gelecek.

Vatan 2950 TL. Ama şu an 2700 Tl'de.

• sonylerde yıllara göre veya kalite sıralaması nasıldır?
  • LG LA SERİSİ TV'LERDE DE VERTİCAL BANDİNG SORUNU

bu konuyu baştan sona okumadan karar vermeyin. sonra üzülürsünüz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNTiLMeN -- 5 Mayıs 2014; 14:46:33 >
  • 50 paneli media markta satılıyor ıp panel değilmiş. dandik panelmiş. uzak dur diyorlar. lb 2014 smartı en hızlı smart tablet hızına yakınmış. 55 leride güzel.
  • baslıgı yanlıs gördüm pardon dostum. imkanın varsa 55 al.
  • daha da önemli soru 670 lerde herhangi bir sorun var mı bulutlanma bellek sorunu falan boyutu zevk işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildize

50 paneli media markta satılıyor ıp panel değilmiş. dandik panelmiş. uzak dur diyorlar. lb 2014 smartı en hızlı smart tablet hızına yakınmış. 55 leride güzel.

kim diyor ips değil diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildize

50 paneli media markta satılıyor ıp panel değilmiş. dandik panelmiş. uzak dur diyorlar. lb 2014 smartı en hızlı smart tablet hızına yakınmış. 55 leride güzel.

50 paneli için aynı şeyleri ben de okumuştum. Onu almayacağım. Ya 47 ya da 55 inç.
  • 55 inç almaya karar verdim. Odanın yerleşim düzenini değiştirdim. Minimum izleme mesafesi 3.75 m'ye çıktı. İnşallah iyi bir karar vermişimdir.
  • quote:

55 inç almaya karar verdim. Odanın yerleşim düzenini değiştirdim. Minimum izleme mesafesi 3.75 m'ye çıktı. İnşallah iyi bir karar vermişimdir.

şimdi sorucam ama,
    kesin memnunsundur )))

hocam sürekli bir şekilde bi atv yi bi de atvhd ye bas kumandadan ve ekrana5 metreden yaklasmaya basla adım adım,,
    ne zaman ki atv ve atv HDarasındaki kalite fdrkını net bir şekilde anlıyorsun, işte o ideal izleme mesafendir. HD tv alıp da HD SD goruntu farkını anlayamadıktan sonra komik.

iyi ki buyuk aldın. Hepsinin sonucu aynı zaten 5 yıl sonra agız burun kıvırabilirsiniz tv ye ne alırsanız alın.
    bu yuzden özelliğe smarta veya markaya filan degil de ekran buyuklugune para verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 6 Aralık 2014; 12:36:42 >
  • HD yayınlarda mesafe çok fark etmiyor. Büyük alıp sonra pişman olmamak gerekir.
    SD yayınlar zaten çamur gibi. 20 m den seyredeceksin ki farkı anlamayasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.