Şimdi Ara

LG 42LM760S vs. SAMSUNG 40ES7000 (DETAYLI KARŞILAŞTIRMA) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
6
Favori
32.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

40ES8000 tvmizde televizyondan yapılan "3D" yayınlardaki çift görüntüyü bir türlü ayarlayıp tek görüntü haline getiremiyoruz. Ayarlardaki "SBS" seçeneği sürekli pasif görünüyor.

LG 42LM760S'de ise böyle bir sorun yaşamıyoruz; kumandadan tek tuşa basarak National Geographic ve Teledünya "3D" yayınlarını tam performanslı olarak izleyebiliyoruz.

Bu konuda bilgisi ya da çözüm önerisi olan halen yok mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamdark

Samsung kullanan arkadaşlar,

40ES8000 tvmizde televizyondan yapılan "3D" yayınlardaki çift görüntüyü bir türlü ayarlayıp tek görüntü haline getiremiyoruz. Ayarlardaki "SBS" seçeneği sürekli pasif görünüyor.

LG 42LM760S'de ise böyle bir sorun yaşamıyoruz; kumandadan tek tuşa basarak National Geographic ve Teledünya "3D" yayınlarını tam performanslı olarak izleyebiliyoruz.

Bende Es7000 var...3D izlemek istediğimde 3d videosunu açıyorum kumanda üstündeki 3D tuşuna basınca Sağ Sol tuşalarını kullanarak ekrandaki görüntü için uygun simgeyi seçin seçenekleri geliyor..Yanyana veya Alt üst görüntülerden videon hangisi ise onu seçiyorsun video üst üste biniriyor...Bu arada Ayarlar Görüntü 3D ksımından 3D otamatik seçerseniz video açtıktan kumanda dan 3D ye basınca kendiside bir süre sonra üstüste görüntü şekline çeviriyor...Bende SBS diye bir seçenek yok...Es8000de öyle bir seçenk mi var..

• quote:

Orijinalden alıntı: korcekmez_resurrection

lan erkos ne alıp veremediğim olcak LG den. 2011 serilerinden uzak durun demişim. 860v ve 960v ye laf mı dedik.

ARKADAŞLAR BEN BİLGİSAYAR MONİTÖRÜ İÇİN LG LM660S Almayı düşünüyordum fakat bu konu dikkatimi çekti ve listeye 40ES7000 İ de ekledim sonuç olarak ben bilgisayar oyunu oynamayı full HD Film seyretmeyi ve web de gezinmeyi sağlayacak bir tv monitör almak istiyorum hangi modeli almalıyım yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler.
  • Arkadaşlar LM660 , LM670 arası fark nedir?
    Ben sitesini inceledim

Bir renk farkı gördüm.
    Bir de aralarında fiyat farkı var. Bu farkı vermeye değer mi anlayamadım

LM760 ile bu iki modeli karşılaştırısam sadece 400 MHZ tarama farkı var.

LM660 LM670 arası işlemci , ekran türü ve kalitesi , smart tv olarak farklar nedir?

3 modelde de izle kaydet var mıdır?

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beckham_1984

quote:

Orijinalden alıntı: korcekmez_resurrection

lan erkos ne alıp veremediğim olcak LG den. 2011 serilerinden uzak durun demişim. 860v ve 960v ye laf mı dedik.

ARKADAŞLAR BEN BİLGİSAYAR MONİTÖRÜ İÇİN LG LM660S Almayı düşünüyordum fakat bu konu dikkatimi çekti ve listeye 40ES7000 İ de ekledim sonuç olarak ben bilgisayar oyunu oynamayı full HD Film seyretmeyi ve web de gezinmeyi sağlayacak bir tv monitör almak istiyorum hangi modeli almalıyım yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler.

bence biraz daha üstüne koy. 47lm660s al. Backlight problemini de çok dert etme. Normal görüntülerde belli olmuyor.

• 47lm760s kayıt özelliği de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: scog

quote:

Orijinalden alıntı: dreamdark

Samsung kullanan arkadaşlar,

Bende Es7000 var...3D izlemek istediğimde 3d videosunu açıyorum kumanda üstündeki 3D tuşuna basınca Sağ Sol tuşalarını kullanarak ekrandaki görüntü için uygun simgeyi seçin seçenekleri geliyor..Yanyana veya Alt üst görüntülerden videon hangisi ise onu seçiyorsun video üst üste biniriyor...Bu arada Ayarlar Görüntü 3D ksımından 3D otamatik seçerseniz video açtıktan kumanda dan 3D ye basınca kendiside bir süre sonra üstüste görüntü şekline çeviriyor...Bende SBS diye bir seçenek yok...Es8000de öyle bir seçenk mi var..

Selamlar,

3D videolarda bir sorun yaşamıyoruz zaten, televizyon kanallarından yapılan 3D yayınlarda bahsettiğiniz yan yana görüntüyü tek görüntü (3D) haline getirme fonksiyonu pasif görünüyor; sanırım tv sinyali algılayamıyor diye düşünüyorum ben açıkcası.
    Bu arada SBS derken yanyana görüntü formatındaki 3D materyallerin genel adını kasdetmiştim.

• 660s aldım balıca ufak tefek sorunları

ışık kaçırma ama rahatsız edici boyutta değil
    ps3 oynarken pes12 de keleden sop cıkınca top havadayken ekranda kesıntıler(mili saniyelik) donmalar
    ps3 oynarken fark ettiğim tepkime süresi yetersiz. sanıyenın 3 te 1 i yarısı kadar sonradan gelen hareket. oyunda hiç iyi olmuyor tuplu tv de bile ucuyorken..
    smart tv olayı yıne ekranın yenıleme hızından olsa gerek internette yavaslık ( video nun dolması internet hızınızla alakalı, orda sorunum yok zaten)
    tv izlerken anten yayınında arada takılmalar oluyor kanal degıstırınce ızlemekte oldugum kanal tekrar geliyor.

neyse olan sıkıntılar işi yerimdeyim. paylasım olsun :)

bu arada harika bir led tv hala memnunum ;) sadece oyun oynarken beklentımın bıraz altında kaldı. cozunurluk ve 3d super
  • arkadaşlar açık öpretime gidiyorum ve kurs için internet sitesinde dolanırken çok iyi bir sevide eğitim öğretme kalitesi çok iyi oldugu için tavsiye ederim..
    AÇIK ÖĞRETİM OKUYANLARA DUYRULUR !

http://www.ztv.com.tr/net/
  • Arkadaslar gecen hafta 46es7000 aldık teknosa 1haftadır getiremedi o ayrı bi sorun ama teşhirden ürün getirmelerinden çekinyoruz.Televizyonun ne kadar kullanıldıgını süreolarak görebilyoruz diye hatırlıyorum kısaca gelen ürün teşhir mi hiç açılmış mı nasıl anlarız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

Orijinalden alıntı: baranbaran83

samsungun bu smart tvleri ile dizimag vs. gibi sitelerden dizi izleyebilirmiyiz internete girip?

Hem LG'de, hem de Samsung'ta seyredebilirsiniz.

İyi akşamlar arkadaşlar;

arkadaşımda LM660 var
    internet explorer üzerinden video sitelerinden film izlerken en fazla 15-16 dk izliyormuş

Hafıza yetmediğinden dolayı filmi kapatıyormuş.

böyle bir sorun LG LM760 ve Sasmung Es7000'de yaşanıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti35 -- 6 Nisan 2013; 21:23:04 >
  • Ben 760'da yasamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elessar13

LG 42LM760S vs. SAMSUNG 40ES7000 (DETAYLI KARŞILAŞTIRMA)

[simage][/simage]

LG 42LM760S vs. SAMSUNG 40ES7000 (DETAYLI KARŞILAŞTIRMA)

hahaha bu aradaki 3 puan fark samsungda gözlük klipsi yok diyemi?yahu tabloda lg kısmında nereye baksam yok diyor.samsung açık ara önde tek eksisi güç tüketimi çok fazla.çift çkirek işlemcisi yeterde artar bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli öğretmen 1 -- 7 Ağustos 2013; 22:08:39 >

• dreamdark D kullanıcısına yanıt
    Selam soruna bir çözüm bulabildinizmi benimde es 7000 sansungum var ve aynı dertten muzdaribim. Hdd ten 3d filmlerde anında algılıyor ancak televizyondaki 3d yi kabul etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enyontem

Selam soruna bir çözüm bulabildinizmi benimde es 7000 sansungum var ve aynı dertten muzdaribim. Hdd ten 3d filmlerde anında algılıyor ancak televizyondaki 3d yi kabul etmiyor.

Maalesef..
    Açıkcası tvye bir güncelleme gelmediği takdirde bu sorunun çözüme kavuşacağını sanmıyorum. Güncelleme konusunda da pek bir ümidim yok.
    LG bu konuda oldukça sorunsuz ama.
  • Hiç beklemiyordum ama geçen akşam NG 3d yayınını seyredebildim. Tv. yan yana 3d seçeneği bu kez aktif geldi. Umarım bundan sonra problemsiz olarak seyderiz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.