Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
32
Favori
223.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar netten bazı sitelerde video izlemek istediğimde flaş player yüklenmesini istiyor. bu yüklemeyi yapan var mı. adobe nin sitesine yönlendiriyor. orada da sizin işletim sistemi linux diyor. linux le ilgili 4 tane değişik program dan hangisi sizinkiyse onu indirin diyor. bu işlem yapılması gerekiyor mu
    bu sorunla ilgili kimse bişey söylememiş . bende yenilemek zorunda kaldım. sorun sadece bende mi yoksa
  • hadi alalım mı 1899 tl'ye teknosa da. Cevap verin ya :)
  • ya arkaşlar bi yardım edin iki ekranlı 3d filmler buna uyuyomu uymuyasada uyan neredn bulabilirim ! ona göre alcam tv yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogedaytekin

hadi alalım mı 1899 tl'ye teknosa da. Cevap verin ya :)

Ben bugün denix 'ten 1899 TL (lg Turkiye) 42LM660s 12 taksit aldım. Yarın öğlen gelip kuracaklar bakalım. Teknosa'daki arkadaşım 1899 oldugunu söyledi ama ne ellerinde varmış ne de yakın mağazaların birinde. İstersen Ankara'dan getirtebilirim dedi. Yok dedim kalsın, çünkü bir an önce denemek istiyorum.

Sormak istediğim bir soru var. Tv'yi kurduklarında nelere dikkat etmeliyim. bulutlanma pixel vs. Adamlar gitmeden herhangi bir sorun varsa 'hele durun!' diyebileyim.

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeC@

ya arkaşlar bi yardım edin iki ekranlı 3d filmler buna uyuyomu uymuyasada uyan neredn bulabilirim ! ona göre alcam tv yi

Evet uyuyor
    ister altli ustlu ister yan yana görüntülü olan video olsun fark etmez 3d tuşuna bas uygun formatı seç izle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suskun4449

quote:

ya arkaşlar bi yardım edin iki ekranlı 3d filmler buna uyuyomu uymuyasada uyan neredn bulabilirim ! ona göre alcam tv yi

Evet uyuyor
    ister altli ustlu ister yan yana görüntülü olan video olsun fark etmez 3d tuşuna bas uygun formatı seç izle

çok saol bi sorum daha olcak peki iki ekranlı 3d ler için farklı gözlükler mi gerekli yani televizyonla verdikleri 3d gözlükler uyarmı?
    edit:bi sorum daha olcak 3d conventer hangi videolar için yarıyor yani hangi videoları 3d ye çeviriyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeC@ -- 30 Aralık 2012; 0:34:09 >

• ben 1 ay once teknosadan 47lm660s aldım 2199tl

kendı uydu alıcısında favori kanal lıstesı yaptıktan sonra kanal degıstırme tusuna bastığım anda genel kanal lıstesıne donuyor cozumunu bılen varmı...
  • Arkadaşlar ben de bugün uzun süren araştırmalarım sonucu bu tvyi almış bulunmaktayım (42" Teknosadan 1899'a). inşallah doğru bir seçim yapmışımdır 640 ile bu tvnin arasında kalmıştım almışken iyisi olsun dedim 660S aldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3yuq -- 30 Aralık 2012; 3:40:44 >
  • ya beyler bu televizyonu alcam da şu 3d olayını anlayamadım tmm şimi ben tvi alım msla internetten 3dfilm indirdim usb den takıp izleyebiliyormuyum yada hdmı dan laptoba takarak yoksa bunun için bi aparat alet almam gerekiyormu ?
  • arkadaşlar bendeki uygulamalar kısmındaki internet seçeneği kayboldu nasıl geri getirebilirim home basıp sağ üst köşedeki düzenle kısmından getirmeye çalışıyorum orada da yok internet sayfalarına nasıl gireceğim....
  • lg nın grı panelli tv sı bumuydu
  • Arkadaşlar 043 güncellemesini usb den yaptım ancak youtube uygulamasında neredeyse hiç takılma olmazken şimdi takılmalar başladı hatta belli bir süre sonra donuyor uygulama aynı şeyi web tarayıcısından denedim youtube sitesinden bir video açtım ordada aynı takılıyor görüntü kalitesini en düşük 240p ye getirdim yine takılıyor sonra laptoptan açtım youtuba girip aynı videoyu orda hiç takılma yok normal akıcı izleniyor bu güncelleme başıma iş açtı benim çare varmı lütfen yardım edin. ??
  • quote:

ya beyler bu televizyonu alcam da şu 3d olayını anlayamadım tmm şimi ben tvi alım msla internetten 3dfilm indirdim usb den takıp izleyebiliyormuyum yada hdmı dan laptoba takarak yoksa bunun için bi aparat alet almam gerekiyormu ?

Söylediğin her şekilde 3d izleyebilirsin. Görüntüler sbs olacak yani yanyana veya üstüste iki görüntüden oluşan her türlü formatı ister pc'yi bağlayıp ister usb veya harddiskten izleyebilirsin. Kendi içerisindede 3dworld uygulaması var ordan ve yine kendi uygulaması youtube'dan ve tarayıcısından 3d içerikleri görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fyilmaz

Arkadaşlar 043 güncellemesini usb den yaptım ancak youtube uygulamasında neredeyse hiç takılma olmazken şimdi takılmalar başladı hatta belli bir süre sonra donuyor uygulama aynı şeyi web tarayıcısından denedim youtube sitesinden bir video açtım ordada aynı takılıyor görüntü kalitesini en düşük 240p ye getirdim yine takılıyor sonra laptoptan açtım youtuba girip aynı videoyu orda hiç takılma yok normal akıcı izleniyor bu güncelleme başıma iş açtı benim çare varmı lütfen yardım edin. ??

Aynı durumu forumda biçok kez dile getirdim. Servis çağırdım eski sürüm yüklemeyi bilmiyordu bi araştırıyım tekrar geliyim dedi gitti. Üstelik tek sıkıntı sadece söylediğin olay değil benim gördüğüm bi kaç sıkıntı daha var bu sürümde. O yüzden ilk yazılıma dönmeye çalışıyorum. Web tarayıcısında oynatılan videoları tam ekran yapma olayını eklemişler fakat gerekli birşey değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: bame

arkadaşlar bendeki uygulamalar kısmındaki internet seçeneği kayboldu nasıl geri getirebilirim home basıp sağ üst köşedeki düzenle kısmından getirmeye çalışıyorum orada da yok internet sayfalarına nasıl gireceğim....

LG app sitesinde uygulamayı bulamadım fakat fabrika ayarlarına alırsan geri gelir diye düşünüyorum. Kanalların gider ayarlamayı bilmiyosan senin için zor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: palasibo

quote:

Arkadaşlar 043 güncellemesini usb den yaptım ancak youtube uygulamasında neredeyse hiç takılma olmazken şimdi takılmalar başladı hatta belli bir süre sonra donuyor uygulama aynı şeyi web tarayıcısından denedim youtube sitesinden bir video açtım ordada aynı takılıyor görüntü kalitesini en düşük 240p ye getirdim yine takılıyor sonra laptoptan açtım youtuba girip aynı videoyu orda hiç takılma yok normal akıcı izleniyor bu güncelleme başıma iş açtı benim çare varmı lütfen yardım edin. ??

Aynı durumu forumda biçok kez dile getirdim. Servis çağırdım eski sürüm yüklemeyi bilmiyordu bi araştırıyım tekrar geliyim dedi gitti. Üstelik tek sıkıntı sadece söylediğin olay değil benim gördüğüm bi kaç sıkıntı daha var bu sürümde. O yüzden ilk yazılıma dönmeye çalışıyorum. Web tarayıcısında oynatılan videoları tam ekran yapma olayını eklemişler fakat gerekli birşey değil bence.

Allahım ne demeye bu güncellemeyi yükledim ben ya acaba fabrika ayarlarına dönsek falan bir düzelme olmazmı eğer olmazsa bu lg yi mail yağmuruna tutmamız lazım anlasınlar ki bu yazlımda hatalar yeni güncelleştirme yayınlasınlar yoksa bu şekilde hiç iyi olmadı ..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: palasibo

quote:

Allahım ne demeye bu güncellemeyi yükledim ben ya acaba fabrika ayarlarına dönsek falan bir düzelme olmazmı eğer olmazsa bu lg yi mail yağmuruna tutmamız lazım anlasınlar ki bu yazlımda hatalar yeni güncelleştirme yayınlasınlar yoksa bu şekilde hiç iyi olmadı ..

Fabrika ayarları yazılımı eski haline getirmiyor. Lg'nin gizli servis menüsünde var bu seçenek fakat serviste hiç denemediği için riske girmiyor. Türkiye LG sitesine yolladığımız mailler kimsenin umrunda değil. Lg üreticisine yazmak lazım ama kim derdini o dilde anlatır kim anlar bilemem. Ama onlar farkına varana kadar bekleyeceğimiz kesin.

• Şu an en uygun 660s kliksa.com da. lg türkiye garantili. bonusu ile beraber 1640 civarına geliyor. bonusu bir tarihte geri almak gibi bir derdi de yok. stoklara giriyor çıkıyor. takip etmek lazım. cumartesi akşam yakaladım aldım bir tane, 1 saat sonra stokta yok yazdı. daha düşermi bilmiyorum. 640 ile farkı çerçeve altta metal şerit ve yanlar metal çerçeve, artısı akıllı kumanda.dual play var. epey incelemiştik mağazalarda. muhtemelen salı elimde olur. göreceğiz... o zaman ekleriz bir şeyler.
  • Televizyon görüntüleri çok güzel.Kanal geçişleri biraz yavaş.Asıl sorun uyduda.Kanal düzenlemesi zayıf.Kanal ve tp silemiyorsunuz.Ana ekranda kanalları alfabetik veya tp olarak sıralayamıyorsunuz.Ayrıca bazı kanallar kendi kendine kayboluyor. Sıralamada arada 1-2 bazende 5-6 kanalın olmadığını,numara atladığını görüyorsunuz.Sadece favori kanalları arka arkaya başka işlem yapmadan zaplayamıyorsunuz. Her seferinde favori seçeneğine girip oradan kanal seçiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho20 -- 31 Aralık 2012; 10:01:49 >
  • quote:

ya beyler bu televizyonu alcam da şu 3d olayını anlayamadım tmm şimi ben tvi alım msla internetten 3dfilm indirdim usb den takıp izleyebiliyormuyum yada hdmı dan laptoba takarak yoksa bunun için bi aparat alet almam gerekiyormu ?

3d videolar bazen direk ayarlanmış oluyor bazen de yanyana veya üst üste iki görüntü oluyor bunu flash player yada pc aracılığıyla tv ye bağladıktan sonra aç
    görüntü nasil olursa olsun kumandadaki 3d tuşuna baş ordan uygun formatı seçip izle

Kanal kaybolma ve kanal sorunu bende hep el ile frekans ekleme yapınca oluyordu
    format atıp yavaş otomatik kanal aramayı seçin sonra kanalları siralayin dahada karışmayın sıkıntı olmayacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suskun4449 -- 31 Aralık 2012; 22:05:12 >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.