Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.982
Cevap
107
Favori
834.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam umudumu kesmişken son sezon inanılmaz toparladılar son 3-4 bölüm TRT zamanlarındaki seviyede bölümlerdi çok iyidi oyuncular da iyice o zamanda ki hallerine dönmeye başladı Exxen ilk sezonları gibi karakterler abes durmuyor üzerlerinde artık

• 7*9 gene güzel olmuş.

Tek sorun yeni Leyla gibi. İkisi arasında bir uyum yok gibi.

Ama genel olarak resmen trt1 L&M'u izliyoruz.

• köksal engür'ü kaybettik, mekanı cennet olsun.
  • Ah be aksakallı dede. Gece gece içimi bir hüzün kapladı.  

• dede ölmüş.2023 yüzümüzü güldürmeyecek anlaşılan 

• Ah dede ah... :/
  • Üzde beee
  • Arkadaş Exxen aboneliğini iptal ettirdiğinden bu sezonu izleyemedim hiç. Dedesiz de tadı kalmayacak artık.
  • Biraz sönük bir final olmuş. Yeni sezon çekildi mi veya çekilecek mi? Umarım böyle bitmez.

• TEHET kullanıcısına yanıt

Final değil hocam. Yeni sezon henüz çekilmedi ama tahminim yine geçen sene olduğu gibi yazın çekilip Eylül-Ekim aylarında yayınlanacaktır.

• The Frost kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim.  

Kendimden o kadar emin cevap verdim ki, hiç beklemiyordum böyle olacağını.

Dizi maalesef final yapmış. Bu bölümü sezon finali olarak çektiklerine eminim çünkü başta 60 bölüm olarak anlaşıldığı açıklanmıştı. Ekip içi anlaşmazlık olmuş muhtemelen. Zaten Burak Aksak da belirtmiş. Maalesef, bitti Leyla ile Mecnun. Yine doğru düzgün bir final yapamadan bitti.

https://twitter.com/burakaksak/status/1642086738087624704

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 1 Nisan 2023; 17:17:44 >

Ben de özledim yeni bölümleriyle EXXEN’de…

1 Nisan şakası olduğunu söyle lütfen.  

Umarım öyledir...
  • Sahil sahnelerindeki efektlerden anlaşılıyor ki normal bölüm böyle çekilmemiş sonradan oynama yapılmış. Ben öyle anladım en azından.

Ekip içinde sorunlar varmış sanırım.

Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yıllar boyu devam etsin isterdim ama gene olmadı.

• Sahil sahnelerindeki efektlerden anlaşılıyor ki normal bölüm böyle çekilmemiş sonradan oynama yapılmış. Ben öyle anladım en azından.

Ekip içinde sorunlar varmış sanırım.

Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yıllar boyu devam etsin isterdim ama gene olmadı.

Ayrıca aşağıdaki yorumu ekşide gördüm ve hemen iki bölümde karşılaştırma yaptım evet sa. sakal, kıyafetin dokusuna kadar her şey aynı.

final sahnesi değiştirilmiş.

esas planan sezon finali mecnun red teklifi alır, dede'den nasihati dinleyip kravatı çıkarıp erdal bakkal'ın oraya gider. orada şemsiyeli bir kız görür. dizi orada sezon finali yapar. gömlek ve ceket diğer sahnedekiyle aynı çünkü.

• sırf erdal bakkal sahneleri için izliyordum zaten şükür sonunda kurtuldum

biraz akılları varsa arda için spin-off çekerler 

• Leyla ile Mecnun 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

• Final yaptığını öğrendiğimden beri son 3 bölümü izleyemiyorum, yıllarca sürse izlerdim..

• 
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.