Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.982
Cevap
107
Favori
834.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit: Yeni bölüm fragmanı.

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1EXXENyoutube
    Leyla ile Mecnun 3. Sezon 10. Bölüm Fragmanı . Web : https://www.exxen.com Instagram : https://www.instagram.com/exxen/
    https://www.youtube.com/watch?v=pdAzt9nbso4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 10 Kasım 2022; 3:41:42 >
  • Sezon finali güzeldi.

• Yavuz'un mezarlık sahnesi mahvetti beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon finali değil de final gibiydi daha çok bu final üstüne yeni sezonda ilk leyla geri dönmeyecekse devam ettirmenin bir anlamı yok bence güzel bir final ile bitmiş olsun dizi

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı ve izledim. Madem Ezgi Asaroğlu gelmeyecekti, ne diye sezon finalini sanki gelecekmiş gibi olaylı bitirdiler? Hoş, zaten biliyorduk da yine de tekrar bir soralım. Bölümde duygusal sahneler vardı, güzeldi ama komik olmaya çalışılan sahneler de epey zorlamaydı. Dizide tutarsızlıklar zaten gırla.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Mecnun, 23 Ekim 2011'e gidiyor. O tarihte Leyla'nın hala hayatta olduğunu ve Mecnun'un kendini öldürmeye geldiğini görüyoruz. Fakat Leyla, aslında o tarihte ölüydü. TRT'de yayınlanırken izleyenler bilir. Leyla, 28 Eylül 2011'de öldü. Adamlar daha kendi dizilerinde ne yazdıklarına hakim değiller. Üstelik bölümde İskender ile Pakize'nin ilk defa istemeye gidildiğinde karşılaştıklarını ve İskender'in Pakize'ye ilk görüşte aşık olduğunu öğreniyoruz. Fakat TRT sezonlarından 38.bölümün sonunda İskender, Mecnun'a Pakize ile ilk kez trenden inerken karşılaştığını ve Pakize trenden inmeden önceki kadının hayatının aşkı olduğunu söylüyor. O derece alakasız yani Pakize'yle. İlk görüşte aşk falan da yok yani. Ama bunu da unutmuş adamlar, helal olsun.

• Ben eski Leyla'nın dönmemesi dışında bölümü çok beğendim. Evet hatalar vardı ama güzeldi.

Spoiler,

Baştaki Erdal Bakkal - İskender muhabbeti on numaraydı.Ürün yerleştirme - yalı taksidi de güzel göndermeydi.Ve nihayet İsmail Deden "at espirisi" geldi.Sıra Ferdi Tayfur ve Beşiktaş göndermelerinde bence.

(Eski Leyla'yı bir bölüm bile göstermeyecekseniz neden bizi bu kadar beklentiye sokup üzdünüz onu da anlamadım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IraArel -- 7 Ocak 2023; 12:33:36 >
  • 4. sezon 2. bölüm de güzeldi.

• Güzel bölümdü.  Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 

Yeni bölümün fragmanı da güzel duruyor.

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1Leyla ile Mecnun Kesitleriyoutube
    #leylailemecnun #leylailemecnunyeniden #exxen
    https://www.youtube.com/watch?v=5s2B0w1ReMA
  • Spoiler,

Bunda da asıl Leyla çıkmazsa sizin taa

4. sezon resmen eski tadı veriyor.

• Son bölüm eğlenceli ve akılda kalıcı bir bölüm olmuş. How I Met Your Mother konsepti bayağı yakışmış bence. Sarı şemsiyeli kadının ilk Leyla olmayacağından eminiz zaten geri gelmeyeceğini biliyoruz. Sadece bize bait atıyorlar. Ama artık bu son Leyla, Mecnun'un gerçek aşkı olmayacaksa da sakız gibi uzatıp yine yeni Leyla bulacaklar demek ki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk 10 saniyesinde gülmeye başladığım bir bölüm oldu. Oldukça keyif aldım son bölümden. Böyle devam eder umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IraArel kullanıcısına yanıt

Aynısını yazacaktım. Bu sezon çok güzel gidiyor. Umarım böyle devam eder.

• Son bölüm güzeldi ama niye sürekli Ezgi gelecekmiş gibi boş yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezgi gelecek olsa seyirci çekmek için reklamını yaparlardı bakın dönüyor diziye diye o yüzden geri dönmesine ihtimal vermiyorum

• fena bir HIMYM fanı olarak 3.bölüm cidden çok güzel geldi.bilen bilir lm 3.sezonda sahildeki bankta arkada reklam panosunda barney,robin,lily posterleri vardı Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 

deniz varken ezgi gelmez.ezginin olay onur ünlü ile aslında.ha bellide olmaz adam akıllı projelerde yok bayadır artık belki bir ihtimal tekrar piyasa yapmak için gelir 1-2 bölüm ama o sondakı kız baya baya ezgiyi andırıyor .ruj saç falan aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 23 Ocak 2023; 4:3:21 >
  • Bu bölüm pek sarmadı ama eskisi gibi her bölüm farklı bir konu işlenmesi güzel.

• 7x5 tüm sezonlar içindeki en kötü bölüm

• Spoiler,

Grup La Cin de bastım kahkahayı.  Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 
  • Güzel bölüm olmuş yine.

Oyuncular da rollerini tam olarak hatırladılar galiba.

Bir de eskisi gibi 20+ bölüm çekilse bayağı güzel şeyler olur ama bu da iyi.

• 
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.