Şimdi Ara

Lexus ATC vs. Audi Quattro vs. Acura SH-AWD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER EN İYİ 4 CEKER SISTEMI SUBARUDAN SONRA HANGISI BUNUDA CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LagunaDci -- 23 Eylül 2011; 17:40:34 >

• En iyi dört çeker sisteminin Subaru olduğuna hangi kanıya göre vardın?
  • quattro 1.dir.Dİğerleri sonra gelir.Japonlardada bu işi en iyi beceren Subarudur.

Çoğu marka daha piyasada yokken Audi nin quattroları dünyayı sallamıştır.Yarışlarda ve günlük hayatta vs.
  • japonlarda belkı en iyidir subaru ama dünyada değil 2 gün önce youtube de karşılaştırma izledim bmw 3 karda en iyisi seçildi rakıplerı subaru audi a4 mercedes c

test yapılan ülke isveç
  • QUATTRO her karsılastırmada kaybediyor, artık ön cekerler le yada sadece arkadan itişlilerle mücadele etsin, subaru her zaman bir numaradadır, mitsubishi cok iyidir, ama honda nında onlardan geri kalır yanı yok ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi witchking34 -- 23 Eylül 2011; 18:09:47 >
  • audi iyi reklam yapmış utanmasa subarudan iyi sistemimiz var diyecek
  • Quattro kim ya iyi misiniz siz?? Reklamlar beynini bulandırıyor tüketicilerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 23 Eylül 2011; 19:27:10 >
  • Subaruda Biraz daha Donanım olsa bence en iyisi olur.Bakın audiye quatto +birsürü güvenlik donanımı var yok esb yok ebs birsürü ama subaruda Tek 4 çeker bide abs var sanırsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLVR61

quattro 1.dir.Dİğerleri sonra gelir.Japonlardada bu işi en iyi beceren Subarudur.

Çoğu marka daha piyasada yokken Audi nin quattroları dünyayı sallamıştır.Yarışlarda ve günlük hayatta vs.

dağılabilirsiniz beyler. Her testte çuvallayan quattro bir numaradır.
  • Arkadaş quatro'yu fazla abartıyorsunuz.Birçok testte mağlup olmuştur biraz araştırın bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

quote:

quattro 1.dir.Dİğerleri sonra gelir.Japonlardada bu işi en iyi beceren Subarudur.

ne testi arkadaşım bu.Hani şu bmw nin yaptığı test mi?yada firmaların yaptığı testlerden mi bahsediyorsun?

Quattronun ne olduğunu bilmeden böyle cahilce yorumlar yapmanız çok talihsiz.

4x4 leri neye göre sıralıyorsunuz?ARazi şartlarına göre mi?Asfalt performansına göre mi?Teknolojisine göre mi?Yada dayanıklılığına veya sağlamlığına göre mi?

Quattro işte bu bütün kategorilerde dengeyi en iyi sağlayan sistemdir.Sizin gibi cahil çoluk çocuk tayfası binek araçlardaki 4x4 lerisadece arazi kabiliyetine göre değerlendirmektedir.

4x4 sistemi farklı bir olaydır,arazi kabiliyeti farklı.Karıştırmayın.Yoksa alırsın bir lada niva q7 nin hayatta giremeyeceği yerlere girer çıkarsın.Arkadaş eğer arazi performansı deseydi quattro demezdim.

Forumun en büyük sorunlarında biride bu algı meselesi.Algılayamıyor bazı arkadaşlar.Okuduğunu anlamıyor yada...

• Ne Quattro'su ya?

Arazide Japonların üstünlüğü olduğu bir gerçek. Ben Subaru diyorum.

Almanlardan da XDrive diyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

quote:

ne testi arkadaşım bu.Hani şu bmw nin yaptığı test mi?yada firmaların yaptığı testlerden mi bahsediyorsun?

Quattronun ne olduğunu bilmeden böyle cahilce yorumlar yapmanız çok talihsiz.

4x4 leri neye göre sıralıyorsunuz?ARazi şartlarına göre mi?Asfalt performansına göre mi?Teknolojisine göre mi?Yada dayanıklılığına veya sağlamlığına göre mi?

Quattro işte bu bütün kategorilerde dengeyi en iyi sağlayan sistemdir.Sizin gibi cahil çoluk çocuk tayfası binek araçlardaki 4x4 lerisadece arazi kabiliyetine göre değerlendirmektedir.

4x4 sistemi farklı bir olaydır,arazi kabiliyeti farklı.Karıştırmayın.Yoksa alırsın bir lada niva q7 nin hayatta giremeyeceği yerlere girer çıkarsın.Arkadaş eğer arazi performansı deseydi quattro demezdim.

Forumun en büyük sorunlarında biride bu algı meselesi.Algılayamıyor bazı arkadaşlar.Okuduğunu anlamıyor yada...

Yerinde bir yorum bilende konuşuyor bilmeyende audi nin quattro su sanırım ilk bulunan 4 çeker di yanlışım varsa düzeltin ve yani herzamanki gibi 1 numaradır

• quattro , bir subaru nun karsısına cıksa hüngür hüngür ağlar...

ayrıca quattro nun girip honda,subaru,bmw ile videolarını izleyin...

bmw nin videosuna laf söylemeyin adam cıktı takar takır yaptı cvp da gelmedi audiden , audi cıksın hala bilbordlarda ona buna apaçice sataşın...
  • farklı görüşler var demekki öyle imba bi durum yok bir çok firmanın 4 çekiş sistemi iyi durumda
  • Hangi Quattro olduğuna göre değişir.

O eski Quattro'lar Torsen diferansiyelliydi. Yanlız yenilerinin hepsi Torsen değil sanırım Haldex ile geliyor . ( Bu bilgi yanlış olabilir )
  • youtube yokken quattro vardı.o yüzden bazıları bu konu hakkında pek fikir sahibi değil.onlar kendini bilir.
  • Subaru 4 çeker sistemini ilk seri üretim de kullanan markadır. 4wd sistemini Mitsubishi ve Audi gibi firmalara sattığını bir yerden okumuştum.
  • dünyanın en iyi 4x4 ü Nissan GT-R sonrasında Ferrari FF yanlış anlaşılma olmuş

• 1980'lerde ralli şampiyonasını silip süpüren quattro'yu dün ki çocuklar beğenmiyor vay anasını
    diğer araçlar iki tekerlekten çekişli araçlarla yarşırken,audi dört çeker sistemi ve torsen diferansiyeli ile harikalar yaratıyordu
    hatta ve hatta o kadar muazzam bir araç yapmışlar ki michele mouton gibi bir bayan pilotla yarışlara girip,kazanmışlardır

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.