Şimdi Ara

Leverage: Redemption (2021 - )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Leverage: Redemption

IMBD: https://www.imdb.com/title/tt12197698/

Alıntı

metni:
    Zengin ve güçlüler her şeyi alır. Leverage ekibi ise onları alaşağı etmek için geri dönüyor. Sophie Devereaux, Parker, Eliot Spencer ve Alec Hardison, son 8 yıldır dünyanın değişimini gözlemliyor. Zenginlerin daha fazla zengin olması, güçlülerin de yoluna çıkan her şeyi ezmesi için zamanla işler kolaylaşıyor ve hatta bazen yasal hale geliyordur. Leverage ekibi aralarına Harry Wilson'ı katar. Harry, tüm kariyeri boyunca yanlış yerde olduğunu farkeden ve kefaretin peşine düşen bir avukattır. Breanna Casey ise Hardison'ın üvey kız kardeşidir. Breanna, bilgisayarlar, robotlar ve başını belaya sokma konusunda uzmandır. Bu kez ekip güçlerini yeni bir tür kötüye karşı birleştirecektir.

Baktım konusu göremedim ben açıyım dedim yıllar sonra Leverage sessiz sedasız tekrar başlamış hemde kısmen aynı kadro ile sadece Timothy Hutton (Nathan Ford) yok. imdb 8.7 şuan öncekinden bile yüksek bana biraz abartılı geldi puan ancak 16k oy var ve Rottentomatoes'ta %93. Henüz 1 bölüm izleme fırsatım oldu o yüzden yorum yapmak için daha erken izledikçe yazarım, eski versiyonunu severek izliyordum aynı tadı verir umarım.

İlk sezonu 16 bölüm ile tamamlanmış imdb üzerinde 2. sezon görünüyor sanıyorum 2. sezon için onaylanmış.

• cnbce hatırlatti

ilk dizide nathan ford ölmüş müydu ?

bunun puanı daha yüksek , izlenir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • izleyen var mı ? 2. sezon yayınlanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi BluTv ye eklendi. Ama keşke Leverage bölümleri de eklenseydi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.