Şimdi Ara

Lepistes doguruyor acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet abilerim hamile bi lepistes aldim iki hafta oldu ve dogurcak sanirim dibe batti ve cirpinir gibi hareketler yapiyor sizce ne yapmaliyom isiticinin yaninda duruyor bitkim yok rafya var bitki seklinde abiler acil yardim isik kapatmalimiyim yavruluga mi almaliyim ? Ne yapmaliyim bide 30lt 3erkek 6 disi lepistes var akvaryumumda bilgi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğuracağına eminsen yavruluğa alabilirsin ama anlattığın durum bana pek doğuracakmış gibi gelmedi. umarım hastalanmamıştır.
  • Karni simsiyah arada bir yukari cikiyor iniyor saklanmak istiyo gibi isiticinin yaninda hizli bir sekilde cirpiniyor hastalanma belirtileri mi sizce bunlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-up

Karni simsiyah arada bir yukari cikiyor iniyor saklanmak istiyo gibi isiticinin yaninda hizli bir sekilde cirpiniyor hastalanma belirtileri mi sizce bunlar ?

balık strese girmiş olabilir. Akvaryumda saklanabileceği alanlar var mı ?
  • balığım maalesef öldü
  • oha nasıl öldü
  • Asiri sitres yaptigi belliydi akvaryumda bitki olmamasida rahatlatamadi doguramadi ben o yuzden oldugunu dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-up

Asiri sitres yaptigi belliydi akvaryumda bitki olmamasida rahatlatamadi doguramadi ben o yuzden oldugunu dusunuyorum

Bitkiyle alakası yok. Akvaryuma saklabileceği alan yarat. Bir tane taş koy veya büyük deniz kabukları bulabiliyorsan ondan koy.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.