Şimdi Ara

Lenovo Y50-70 ( i5 4200H / 2.8 GHZ / 4 GB / 500 GB SSHD / GTX860M 2 GB )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
5
Favori
6.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4. nesil i5 işlemci benim için yeterli olacaktır. GTX860'de öyle. 4 gb ram ve 500 gb SSHD az geldi gözüme.

Linkini paylaştığım bu ürünü kullanan kimse var mı ? Sormak istediğim sıcaklık ve ram slotu durumu nasıldır ? Eğer bir slot boş ise benim için uygun bir ürün. Eminim forumda bu özelliklere yetinebilecek insanlar vardır. Sahip olan ya da bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim.

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y50-70-core-i5-4200h-28ghz-4gb-500gbsshd-156-2gb-w8-notebook.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardes bende dusunuyorum ekran kartı ddr5 mi acaba belirtmemiş orda ama
  • Bende bulamadım bu soruya yanıt.
  • Ddr3 ekran kartına sahıptır bende ust nodelı var aynısının ıslemcısı ve ramı bırde hdd sı yuksek son olarakta gtx860 degılde 865m farkı var 2 degılde 4 gb 860m ddr5 tır isteyen varsa satıyorum. Gercekten kullanımı keyıf verıyor almanızı tavsıye ederım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pancarovya -- 15 Ekim 2014; 21:24:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pancarovya

Ddr3 ekran kartına sahıptır bende ust nodelı var aynısının ıslemcısı ve ramı bırde hdd sı yuksek son olarakta gtx860 degılde 865m farkı var 2 degılde 4 gb 860m ddr5 tır isteyen varsa satıyorum. Gercekten kullanımı keyıf verıyor almanızı tavsıye ederım

865m diye bir ekran kartı yok 860m in maxvell ve kepler olmak üzere 2 modeli var 2gb olan maxvell serisi 4gb ise kepler serisidir.

• arkadaşlar ben 3d çizim programlarını ve yüksek kalite oyunları oynayabilirmiyim bununla i5 olduğundan soruyorum özellikle
  • Pancarovya kullanıcısına yanıt
    Pekı modelı ne tam olarak bırde nıye satıyorsun

• cctolga01 C kullanıcısına yanıt
    İ5 h serisi m serisinden daha performanslı yani kesinlikle işinş görür

• Arastırdım ddr5 2gb lıgı olanda yanı ddr3 uretımı yok bu modelın

• Kullanan kimsenin olmaması çok garip.

• Yeni bilgisayar bu yanı eylul gıbı pıyasaya cıktı farkedersen vatan da var sadece

• 4 GB RAM değilde 8 GB RAM olsa hiç düşünmeden alınacak F/P ürünü ama bu şekilde değil keşke FreeDos 750GB 8 GB Ram modeli bu fiyattan satılsa o zaman tadından yenmez bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilcanmutlu

Kullanan kimsenin olmaması çok garip.

Herkes i7 8 gb modelini aliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün vatandan aldım ama daha inceleme şanşım olmadı, ram artırılabilir zaten ve 500gb lık arkadaşı da değiştirmeye çalışacağım ssd ile
    2400 uygun geldi i7li modeli 3000 görünce ve onda da 5400rpm var onu alsam da değiştirecektim zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: OguzK.

Dün vatandan aldım ama daha inceleme şanşım olmadı, ram artırılabilir zaten ve 500gb lık arkadaşı da değiştirmeye çalışacağım ssd ile
    2400 uygun geldi i7li modeli 3000 görünce ve onda da 5400rpm var onu alsam da değiştirecektim zaten

Hocam hayîrli olsun boş bir vaktinizde güzel bir inceleme yaparsaniz süper olur gibi geliyor Ram ekleyince yani ürünün arkasini acinca garantisi bozuluyor diyorlar?Bir de ekran karti Maxwell mi Kepler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ucaryasin

quote:

Orijinalden alıntı: OguzK.

Dün vatandan aldım ama daha inceleme şanşım olmadı, ram artırılabilir zaten ve 500gb lık arkadaşı da değiştirmeye çalışacağım ssd ile

Hocam hayîrli olsun boş bir vaktinizde güzel bir inceleme yaparsaniz süper olur gibi geliyor Ram ekleyince yani ürünün arkasini acinca garantisi bozuluyor diyorlar?Bir de ekran karti Maxwell mi Kepler mi?

Maxwell

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı cihazı bende aldım.Bazı arkadaşlar bilip bilmeden ddr3 ekran kartı falan demişler.Öncelikle ekran kartı ddr 5. Tek eksiği 4gb ram olması.Bilgisayarı alır almaz servisin yolunu tutup ram taktırın.2 adet ram slotu var.Bu arada sakın kendiniz takmayın garanti dışı kalıyor.hafta içi ram taktırınca oyun testleriyle beraber bir inceleme yapacağım
  • Servis 60 lira + kdv alır

• Arkadaşlar bende bilgisayar alma arefesindeyim bugün bunu gördüm.ram arttirip almayı düşünüyorum hdd bana yeter diye düşünüyorum ama bilgisayarı kullanan gören var mi? Ekran full hd fakat sorunu keskinliği filan nasıl? Kullanan arkadaşların inceleme fırsatı olduysa ilk sikayetleri nedir?

Teşekkür ediyorum arkadaşlar:))

• Benim de gözüme takıldı, gerçekten çok güzel bir bilgisayar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.