Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.613
Cevap
54
Favori
213.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neyse lollipp.gelene kadar biraz daha kullnyim bakayim.30 günlük süre dolmadan gelir inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    nvram dosyasını telefondan mı bulup indirmem gerekli maui meta ile ilgili anlatımlarda nvram dosyasından bahsedilmediği gibi detaylı bir anlatımda yok kimisi modem dosyasından bahsetmiş ama maui meta ile eu rom da tek sim için imei değiştirme yöntemlerinin anlatımlarında resimli açıklama bulamadım daha doğrusu konu yeni olduğu halde resimler uçmuş..Cihaz şuana kadar tüm güncellemeleri aldı sanırım modem dosyası vs gibi içeriklerde güncellendi maui meta ve windows sürücülerini indirdim hatta modem dosyasınıda fakat maui meta ile telefon kapalı halde(adb açık vaziyette) bağlanınca telefon şarj moduna geçip bekliyor programda bahsedilen o pencere bir türlü açılmıyor..Pek çok yöntemden bahsedilmiş bir kaç sitede fakat maui meta ile ilgili anlatımlarda muhtemelen eksik açıklama var üstelik pek çok site birbirinden alıntı yapmaktan başka çözüm adına bir şey paylaşılmamış..Sizden rica etsem en sağlıklı yöntemle ilgili açıklama içeren sitenin linkini pm ile atabilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Teodor34

nvram dosyasını telefondan mı bulup indirmem gerekli maui meta ile ilgili anlatımlarda nvram dosyasından bahsedilmediği gibi detaylı bir anlatımda yok kimisi modem dosyasından bahsetmiş ama maui meta ile eu rom da tek sim için imei değiştirme yöntemlerinin anlatımlarında resimli açıklama bulamadım daha doğrusu konu yeni olduğu halde resimler uçmuş..Cihaz şuana kadar tüm güncellemeleri aldı sanırım modem dosyası vs gibi içeriklerde güncellendi maui meta ve windows sürücülerini indirdim hatta modem dosyasınıda fakat maui meta ile telefon kapalı halde(adb açık vaziyette) bağlanınca telefon şarj moduna geçip bekliyor programda bahsedilen o pencere bir türlü açılmıyor..Pek çok yöntemden bahsedilmiş bir kaç sitede fakat maui meta ile ilgili anlatımlarda muhtemelen eksik açıklama var üstelik pek çok site birbirinden alıntı yapmaktan başka çözüm adına bir şey paylaşılmamış..Sizden rica etsem en sağlıklı yöntemle ilgili açıklama içeren sitenin linkini pm ile atabilirmisiniz?

her tel için farklı anlatım yok ufak tefek farklılıklar göstere biliyor musait zamanda teamviwer ile bakalım

• Bakalım yarın 27 mayıs diye açıklaması yapılan lollipop güncellemesi gelecek mi. General Mobile kullanırken açıklama yaptıkları tarihten 1 ay sonra gelmişti kitkat lenovo ya güveniyorum umarım üzmez, kamera felanda umarım iyileşir
  • Farklı ROM kullananlarda arka cam yine bulanikmi acaba.öyle ise lollipopla biraz zor düzelir gibi geliyor bana.eski moto g cihazimda ahize cizirtisi icin yok kitkattti yok llopp derken sonra donanım arızası çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teodor34

Hocam hiç ugraşmayin 2trade den aldım bende annaya mesaj atin o sizi bi siteye yönlendiriyor o sitede fatih bey var o teamviewer den pcnizi kullanarak imei atiyor .

• Bugün güncelleme gelecek diye bilgi verilmişti tarihte değişiklik falan oldunuz haberi olan varmı

• Sözde Bugün Gelecek...güncellemeleri kontrol edelima ra sıra.bir gelişme olan olursa buradan haberleşiriz
  • Güncelleme Hala yok da. cihazın PC suitini çalıştırabilen var mı

• Telefonum bugün bozuldu, ekran gidip geliyor çizgiler çıkıyor renk soluyor yarın garanti yolu gözüktü.

• Foto
     ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★

• Hala guncelleme icin hareketlilik yok bende sizde durumlar nedir ?

• Hala yok yarına kaldı heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixmaster

Foto
     ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★

Herkes güncelleme heyecanı yaşıyor bende garantiyle uğraşıyorum

• Yok bananda gelmemiş

• Daha önce gelen güncellemeler de akşam ile gece saatlerinde gelmişti, belki akşam gelir gelmezsede yarını beklicez

• Güncelleme umarım bugün yarın gelir. Tema özelliği aktif hale gelecek diye bekliyorum yoksa telefondan çok sıkıldım, hep aynı temaları kullanmaktan
  • merhaba arkadaşlar,

ben iphone 6 kullanıyorum fakat 2. hattım için lenovo vibe x2 beyaz aldım, genel olarak oldukça memnunum, özellikle ekran kalitesi beni çok mutlu ediyor.

fakat birkaç soru sormak istiyorum, bilgisi olan var mıdır?

** wifi kendiliğinden kapanıyor, yani, wifi noktalarını hatırlıyor fakat wifi kapanıyor telefonu tuş kilidiyle kapatıp açtığımda, bu sorunu yaşayan başka biri var mı? telefonu her tuş kilidinden açışımda wifi da açmak zorunda kalıyorum.
    ** klavye (kendi google klavyesi) aşırı hassas, mesela A harfine basıyorum, bir kere basıyorum yani, 4 tane aaaa yazıyor. bunun nedeni ne olabilir?
    ** ön kamera loş ışıklarda neredeyse hiç çekmiyor, fotoğraflar çok karanlık oluyor, normal midir?

herkese teşekkür ediyor iyi yazışmalar diliyorum...
  • rebel.heart R kullanıcısına yanıt
    Klavye sorunu kendi klavyesinden değil, gpden hangi klavye uygulamasını indirirsen indir o sorun öyle çok hassas iki üç kere basıyor bugün güncelleme gelicekti sözde bugün yarın gelirse lollipop ile düzelir umarım
  • Herkes gibi bende güncellemeyi bekliyorum. Ancak 27 Mayıs nereden çıktı bilmiyorum. Zira Resmi sitesinde güncelleme için 2015 in ikinci yarısı diyor. Yani Haziran ayından sonrası. Bence acele etmeyin. Hayal kırıklığı olmasın.

Bu arada kamera konusunda bir şey buldum. Ekran jelatini veya filmi odaklamayı çok etkiliyor. Temperli film takılıyken sürekli odaklama yapmaya çalıştığı için arka özellikle arka kamera buğulu çekiyor. Işık sensörü malum sağ üstte. Bende filmi değiştirerek ışık sensörünü açıkta bırakan bir film taktım. Bir miktar iyileşme oldu.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.