Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.613
Cevap
54
Favori
213.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba telefonun anakartı paslandığınan arızalandı bir anakarta ihtiyacım var. Ücreti karşılığında satmak isteyen veya kullanmıyorum hediye edeyim diyen arkadaşlar PM atabilirmi?
  • Arkadaşlar merhaba bana Vibe x2 anakartı lazım uyguna nereden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsukiyomi

merhaba, telefonun durduk yere arka flaşı çalışmamaya başladı, bende fabrika ayarlarına döndüm yine aynı. lollipopu tekrar kuruyum dedim dosyayı ana dizine attım sonra recovery mod ile yüklemeye başladım %50de failed hatası verip kapatıyor tabiki lollipop üstüne lollipop kurulumu yapmak mümkün değil ondandır ama fikri olan varmı arka flaşı nasıl çalışır hale getirebilirim.
    2 gündür aynı sıkıntı bende de var, ana sayfadaki rom u kurup deneyeceğim.
  • arkadaşlar cihazı satmayı düşünen varsa pm ile bana ulaşabilir fiyatta anlaşırsak alırım.
  • bataryanın bağlantı soketini çıkarın bi 30 sn sonra tekrar takın flasınız büyük ihtimalle düzelecektir.
  • https://droidapkbuzz.com/list-android-smartphones-getting-cyanogenmod-update-cm14-roms/

cm14 gelecek diyorlar cihaza. 2 farklı kaynakta rastladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mysterious79

https://droidapkbuzz.com/list-android-smartphones-getting-cyanogenmod-update-cm14-roms/

cm14 gelecek diyorlar cihaza. 2 farklı kaynakta rastladım.
    Bu mod (cyanogenmod) sanırım iptal edildi ve Ekip "Lineage Os" olarak yoluna deva etti, sonrasındaysa vibe x2 listeden çıkarıldı, ben böyle biliyorum, konuyu yakın zamanda araştıran arkadaşlar daha fazla bilgi verebilir belki.

Not: Altta liste yer almakta

Sitesindeki Liste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polat333 -- 19 Temmuz 2018; 13:53:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetka2

bataryanın bağlantı soketini çıkarın bi 30 sn sonra tekrar takın flasınız büyük ihtimalle düzelecektir.
    merhaba hocam bunu deneme şansınız oldumu benimde flaş çalışmıyor. komple elimizde kalmasın telefon sonra. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsukiyomi

merhaba hocam bunu deneme şansınız oldumu benimde flaş çalışmıyor. komple elimizde kalmasın telefon sonra. teşekkürler

Alıntıları Göster
    Tarafımdan test edildi onaylandı, yanlız batarya soketini çıkarırken dikkatli olun, kopabiliyor.
  • lenovo imza doğrulaması nasl kaldırılır bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: polat333

Bu mod (cyanogenmod) sanırım iptal edildi ve Ekip "Lineage Os" olarak yoluna deva etti, sonrasındaysa vibe x2 listeden çıkarıldı, ben böyle biliyorum, konuyu yakın zamanda araştıran arkadaşlar daha fazla bilgi verebilir belki.

Not: Altta liste yer almakta

Sitesindeki Liste

Alıntıları Göster
    ulaştığınız bilgiler doğru hocam. cm şuan yanlışım yoksa unoffical olarak forklanarak düzensiz olarak geliştirilmeye devam ediyor diye biliyorum.

• Elinde Lenovo vibe x2 arka kamera bulunan ve satmayı düşünen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.
  • 2015 temmuzdan beri kullandığım telefonum bataryanın anakartı tutan parçasının kopmasıyla sonunda pert oldu elimde cihazın kendine özel powerbank kılıf vs parçaları var ihtiyacı olanlar iletişime geçebilir
     ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★

resim temsilidir
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.