Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.613
Cevap
54
Favori
213.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nomox1

quote:

Orijinalden alıntı: caymayandalgaci

Telefonun SAR değeriyle ilgili bilgisi olan var mı?

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★

Çok teşekkürler bilgi için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

garantisiz vibe x2 lere 799TL isteyenler satsın artık . Artık 650TL ve altına inmeliler .

600 lira peşin para baglayıp yurtdışından alacaksın 50 lira karla satıcaksın kim yapar ben olsam yapmam

o zaman getirmeyecekler bu modeli . 799TL ye garantisiz mi alırsın yoksa 999 a garantili mi ?
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    tabiki garantili
  • almeya2 A kullanıcısına yanıt
    Kardeş aynı durum basıma geldi. Yeniden EU ROM atılması gerekli ama nasıl yapılır bilmiyorum ben tepefoncuya götürüp yaptırdım. Tam çözüm bulamadığım için kusura bakma

• Kardeşim tesekkurler

• hayaldenizi60 H kullanıcısına yanıt
    Hocam kablosuz vifiden şarj etme özelliğini bulamadım nasıl açılıyor

• Arkadaşlar bende aldım bu teli turkcelden alindi 15 günlük.sıfır hata.satmayı düşünüyorum.isteyen yazabikilir.kutu fatura kulaklık açılmadı daha.

• Arkasındaki Lenovo amblemi şarj olurken ışık yaniyormu.

• Arkasındaki Lenovo amblemi şarj olurken ışık yaniyormu.

• quote:

Orijinalden alıntı: morbaga

Arkasındaki Lenovo amblemi şarj olurken ışık yaniyormu.

yok öyle bir ışık
  • Merhabalar bu telefonu almayi dusunuyorum kullanicilari cevaplayabilirmi. Kamerasi nasil bataryasi gunu cikariyomu falan genel olarak anlatirmisniz. Almami tavsiye edermisiniz?

• Kamerası güzel ses netliği arka haporlor güzel. Ekran orta şekerli.şarjı ortalama. En kötüsü ekran parlaklığı ve renk tonları.

• Arkadaşlar EU ROM kullanıyorum ama vodafone hat taktigimda sim kart pinini görüyor ama sim kartı görmüyor .

• Merhabalar arkadaşlar bu telefonun Siyah rengini kullanan varmı ? Bakıyorum kendi sitesinde Lenovonun kendi videolarında falan bile siyah rengini göstermiyolar sadece 1-2 fotoğraf bulabildim ve ben N11.com dan alıcam orda siyah rengi var. Ama merak ediyorum siyahı acayip güzel görünüyo siyah rengini niye öyle hiç göstermiyolar? Neyse siyag rengini kullananlar yanıtlarsa çok memnun olurum iyi forumlarr.
  • Arkadaşlar biliyorum çok şey yazıyorum ama telefona ikna olmak istiyorum eğer çektiğiniz birkaç fotoğraf varsa atarmısınız ? Telefonun fotoğraf kalitesini merak ediyorum
  • nedir benım bu sanssızlıgım ya. 1.5 aylık telefon oyun oynarken ısınıyor 5-10 dk sonra ekranı kıtlıyor herhangı bırsey yapamıyorum tus kılıdını ac kapa yapınca kendıne gelıyor. servıse gonderdım adamlar sistemi guncellemişler test ok yazmıslar gondermısler telefon geldı aynı sorun devam edıyor ama servisten geldıkten sonra ustune bırde alttakı sanal tusların ısıgı ekrana sızıyor gelde kafayı yeme. bugun tekrar gonderdım servıse telefon basımın belası oldu 1.5 ayda. bakalım gelınce hangı sorunla karsılasacaz hayırlısı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuhoglu55

Arkadaşlar biliyorum çok şey yazıyorum ama telefona ikna olmak istiyorum eğer çektiğiniz birkaç fotoğraf varsa atarmısınız ? Telefonun fotoğraf kalitesini merak ediyorum

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★

Galeriden bulduğum bi resim birkac gün önce çektim .
     ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomox1 -- 18 Mayıs 2015; 0:53:04 >

• Ayni sorun tus isiklarinin ekrana yansimasi benim teldede var.oyuncak gibi sankii.nasil uretim yapdilarsa artik..

• morbaga M kullanıcısına yanıt
    sag ve soldakı tusların işiği ekrana yansıyor orta tusunki yansımıyor. sende de oyle mı ?
  • meizu mx4 mü yoksa lenovo vibe x2 mi?
    servis sıkıntısı v.s yaşamayacağım bir ürün istiyorum meziuda dil, galeri vs problemler var bu üründe ne gibi sıkıntılar yaşıyorsunuz? teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.