Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
470.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lollipopun zip dosyasini bulursan paylasmani rica etcem.Bida da donmicem marsmalow a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakert kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sorun var heralde bende temiz kurulum yaptım. Mm de daha iyi şarj süresi 12 saatin altına düşmüyor 1 gün bekleme ile.

• Bu parmak izi ile açma bazen şifre istiyor bazen istemiyor kafasına göre takılıyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran bembeyaz oldu 10saniye hersey durdu tekrar geldi bole seyler olmazdi ah guncelleme ahhhhhh

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuri boyka

ekran bembeyaz oldu 10saniye hersey durdu tekrar geldi bole seyler olmazdi ah guncelleme ahhhhhh

https://youtu.be/GGZvQiDbEGg videoyi izle lollipopa donersin

• simdi yyine oldu lenova yazisi cikti L harfi yok ama 10saniye kitlendi tekrar lollipopa nerden gecebilirim arkadaslar bi yardim ateş bastı acile gitcem

sagol yakert

• Arkadaşlar yeni guncellemeyi indirirken yer yok uyarısı çıkıyor nasıl güncelleme yapacaz

• Bende neden bu tarz sorunlar yok acaba. Sadece bir kere reset yedim, sonrasında bir kaç program daha optimizasyon yapılıyor deyip sistem açıldı ve o saatten sonra hiç sorun yaşamadım. 3/4 gündür aktif kullanıyorum.
  • Nuri boyka N kullanıcısına yanıt
    Guncellemedeki reset sorunu o iste arka planda calisanvherseyi aktif edin parmak izinden sonra bazen sifrevistemeside tel reset atiyor haberin olmuyor tel acildiktan sonra parmakizinde sifre istiyor

• oyle yaptim hersey aktiff bataryayi somurcek tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuri boyka -- 3 Mayıs 2016; 19:33:44 >
  • Telefondan güncellemeyi başlattım yarım saati geçti hâlâ lenovo logosunda duruyor telefon bu normal mi

• Bence bug fix gelene kadar stabil surumden gecmeyin 1 aya kadar verirler tahminim.

• Ben güncelleme yapmadım. Kafa rahat. Yeni sürümde mobil ağ Widget çalışana kadar beklerim. Nova ile kilitleyince parmak izi şifre istiyormuş. O da benim için büyük sorun. Bunlar düzelince denerim. Fazla kurcalamaya gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun yasayan lar ile yasamayanlar telefon seri numarasini koysunlar tr cihazi mi paralel yoluylabgelen mi

• Kbrtrkn K kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun

• tuncay altuntoprak T kullanıcısına yanıt
    Hocam o widget nerede acaba bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

Ben güncelleme yapmadım. Kafa rahat. Yeni sürümde mobil ağ Widget çalışana kadar beklerim. Nova ile kilitleyince parmak izi şifre istiyormuş. O da benim için büyük sorun. Bunlar düzelince denerim. Fazla kurcalamaya gerek yok.

Çin romu iyiydi.mobil ag degistirme bildirim çubuğunda vardi gayet kullanisliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1AcayipAdam

Ayarlar - WLAN - Diğer Gelişmiş - Uykudayken Kablosuzu açık tut bu bölümü akıllı yapıyorum ama uykudayken yani beklemedeyken wifi açık gözüküyor hep. Lolilopta böyle değildi.

Bir de ekranı aşağı çekince ekran görüntüsü, flaş ışığı olan kısımda uyku diye bişey var 15 saniyeden 30 dk ya göre ayarlanıyor galiba. Bu ne işe yarıyor bilen var mı?

Kardeşim ben de sordum ama cevap alamadım forumdan. Uykudayken kapanıyordu wifi ama şimdi full açık.

Uyku dediği olay telefonu bıraktıktan kaç saniye ya da dakika sonra ekranı kapatayım diye soruyor.
    Ne yapmam gerek biliyor musun

• 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.