Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,kafam bir türlü basmadı, Allah rızası için yardım edin.
    İki hattım var. Birini (özel hattım) sadece WhatsApp ve konuşma için, diğerini de yine konuşma ve internet için kullanacağım. Aktif olan varmış, standby olan varmış.
    Eğer çok vaktinizi almazsa birisi beni aydinlatabilir mi?
    Eğer yukarda bahsettiğim gibi olursa hemen almayı istiyorum bu telefonu.
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 2 hattimida kullaniyorum 2 si de aktif biri 4g ikwen digeri 2g

• Sağolasın, 2g de WhatsApp için yeterli galiba.
    Konuşma için ikisi de aktif değil mi?

• Harun753 H kullanıcısına yanıt
    LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

• quote:

Orijinalden alıntı: Adalet YORUMCU

hayır hata yok veri arttırır demesi wifi kapanıp 3g/4g açılacağı için oradan yer anlamında...

• kokoro K kullanıcısına yanıt
    2g yeterli foto ve videoda bekleme olur baya

• emre845 E kullanıcısına yanıt
    Hmm anladım. Ben wıfı için kullanılmış ifade sandım. Teşekkürler.
  • Selamlar android 6.0.1 e geçiş yaptım. Arayüz olarak vibenin kendi arayüzünü kullanıyorum herhangi bir reset problemi yasamadim. Rehber de eskisi gibi donma yok. Bir kaç sıkıntı var nasıl cozerim bilenlerden yardım istiyorum
    1 ekranı aşağı kaydirinca direk kısayollar gelse süper olacak 2 kez cekmek istemiyorum. Yada bunun animasyonunu kapatabilir miyiz
    2 sol alt tuşa basınca gelen son ekranlar menusu animasyon ile gelince bozuk geliyor. Bunun animasyonunu nasıl kapatırız.
    3 arama yapacakken mesela kısa olarak Mustafa yi arayacağız hemen 687 yapınca t9 usulü Mustafa geliyor ya... Tr karakter desteği yok. Mesela isimde ü varsa ş varsa olmuyor o.. Nasıl düzeltilir

• Arkadaşlar tel i android 6 ya güncelleştirdim telden indirdim ve direk kendi kurulum yaptı ilk acılıştan sonra yeniden başlattım bi kac şey daha yukledi bişeyler yaptı tekrar acılırken sonra tuş kilit ekrarnında 5 6 kez denedim pin i sonra acıldı alet parmak izini tanımladım bi kac gezindim sonra yeniden kapatıp açtım şuan pin ekrarnında cihazı yeniden başlattığınızda pin gerekir yazıyor ve pin girip tik işaretine basınca donuyor geri tuşuna basıyorum örneğin 5 e basıp tik e basıyorum 123 e basıp tik e basıyorum hatalı pin yazıyor bazense gene donuyor. Sonuc olarak şuan teli açamıyorum kafayı yemek uzereyim. Pls help me!!!
  • J c K kullanıcısına yanıt
    selam
    1 kkısa dokunuş ile biraz hızlıca çektiğiniz de direkt kısayollar geliyor.
    2 tema merkezinde son görevler listesi ayarı var. Oraya bakın isterseniz.
    3 klavyeden ziyade rehberden kaynaklı bir durum galiba. Klavye ayarlarında bununla ilgili bir seçenek yok. Tr karakter desteğini diğer yerlerde veriyor klavye.
  • m05b87 M kullanıcısına yanıt
    sıfırlamaktan veya formaktan başka çözümü yok açamıyorsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: funny_child

Cevaplarınız için teşekkür ederim.Benim cihazın dış kutu jelatinsizdi daha önce açılmış mı iade mi etsem diye dişündüm yan bandroller de sonradan bantlanmış gibiydi gittigidiyordan distribütör garantili aldım. Satıcıya mesaj attım kutuda jelatin olmadığını söylediler. Sizce ne yapayım arkadaşlar?

Hocam ben mediamarkttan almıştım kutu dışında jelatin yoktu. Yalnız iki tarafta da etiket vardı Lenovo yazan ve o etiketler açılınca aynı şekilde kapanması zor olan etiketlerden. Bu şekilde gelmişse sıkıntı yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J c K

Selamlar android 6.0.1 e geçiş yaptım. Arayüz olarak vibenin kendi arayüzünü kullanıyorum herhangi bir reset problemi yasamadim. Rehber de eskisi gibi donma yok. Bir kaç sıkıntı var nasıl cozerim bilenlerden yardım istiyorum
    1 ekranı aşağı kaydirinca direk kısayollar gelse süper olacak 2 kez cekmek istemiyorum. Yada bunun animasyonunu kapatabilir miyiz
    2 sol alt tuşa basınca gelen son ekranlar menusu animasyon ile gelince bozuk geliyor. Bunun animasyonunu nasıl kapatırız.
    3 arama yapacakken mesela kısa olarak Mustafa yi arayacağız hemen 687 yapınca t9 usulü Mustafa geliyor ya... Tr karakter desteği yok. Mesela isimde ü varsa ş varsa olmuyor o.. Nasıl düzeltilir

Geliştirici seçeneklerine girip animator ölçeği geçiş ve pencere animasyonunu kapatirsaniz düzelir.derleme numarasina 7 kere tiklarsaniz gelistirici acilir

• Güncelleme bana da geldi lakin yüklemedim henüz. Görünen o ki sorunlu bir güncelleme. Beklemekte fayda var...
  • Arkadaşlar kırılmaz cam konusunda aliexpresten almıştım cam tam tamına oturdu tavsiye derim boşlukta kalmadı almak isteyen olursa linki vereyim ben 3 tane aldım 33 günde geldi.

http://tr.aliexpress.com/item/Lenovo-vibe-P1-Screen-Protector-Film-Tempered-Glass-For-Lenovo-vibe-p1-Phone-Explosion-proof-Protective/32534574116.html
  • kendi kendine resetliyor butun uygulamar whats up haric hepsi kapali acaba hangisini acmam lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Adalet YORUMCU

sağol kardeşim uygulama izinlerini anlamadım izin veriliyor diyor sende de ne yapıcaz onu

• Adalet YORUMCU kullanıcısına yanıt
    Bu tarama ekranına nerden ulaşıyoruz son resimdeki

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuri boyka

kendi kendine resetliyor butun uygulamar whats up haric hepsi kapali acaba hangisini acmam lazim

Hepsini acman lazim bi tane bile kapali olsa resetliyor

• Nedir bu kendi kendine resetleme durumu arkadaşlar? Telefon mu resetliyor?
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.