Şimdi Ara

LENOVO SITESINDEKI MUHTEMEL HATA. Y510 SSD Lİ FULL HD $819

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siteyi 2 haftadır takip ediyorum. Bir kupon bitip diğeri başlıyor. Linkteki bilgisayar normalde 1026 dolardıç Geçen hafta 999 dolara düştü. Dün baktığımda da 999 dolardı. Bugün indirim halen duruyor mu diye baktığımda 819 dolar olduğunu gördüm. 819 dolar olan normalde full hd değil ve ssd yok. Siteye girip bakarsanır görürsünüz hatayı. SSD olmayan bilgisayar daha pahalı. Şimdi ödemesini yapcam. Gelişmeleri burdan aktarırım. http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/y-series/y510p/

Edit : Siparişi verdim. Bekleyip göreceğiz hata mı var yoksa ciddi bir indirim mi yakaladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reckoner -- 8 Ağustos 2013; 19:08:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: reckoner

Siteyi 2 haftadır takip ediyorum. Bir kupon bitip diğeri başlıyor. Linkteki bilgisayar normalde 1026 dolardıç Geçen hafta 999 dolara düştü. Dün baktığımda da 999 dolardı. Bugün indirim halen duruyor mu diye baktığımda 819 dolar olduğunu gördüm. 819 dolar olan normalde full hd değil ve ssd yok. Siteye girip bakarsanır görürsünüz hatayı. SSD olmayan bilgisayar daha pahalı. Şimdi ödemesini yapcam. Gelişmeleri burdan aktarırım. http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/y-series/y510p/

Edit : Siparişi verdim. Bekleyip göreceğiz hata mı var yoksa ciddi bir indirim mi yakaladım.

Oradan alınca geliyor mu ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen. burdan alınıyorsa biz niye bekleyip duruyoruz
  • yurt dışından geliyorsa boşuna bekleme, gümrükte takılacak
  • bencede arkadaşlar lenovo = IBM buda bunun AMERİKA dan gelmesi demektir. Sen bunu kendi adına alacağın için gümrüğe de para ödeceksindir büyük ihtimal. yine aynı hesaba gelecek ve hatta gümrükde sana ait olursa belki daha pahalıya gelebilir. Adamlar Binlerce gümrükdeki mal için tonla para ediyolar düşün sen tek parça LAPTOP için ne kadar ödersin
  • Ben Amerikadayim arkadaslar.
  • quote:

Ben Amerikadayim arkadaslar.

hahaha güzel bi cevap oldu kardeşimm . Her bir ağızdan bir yorum eklenmiş :)))))) Yazdığın 2cümle hepsine yetmiştir umarım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: wincase200

quote:

hahaha güzel bi cevap oldu kardeşimm . Her bir ağızdan bir yorum eklenmiş :)))))) Yazdığın 2cümle hepsine yetmiştir umarım :D

aferin +1 mesajın oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: striker29

quote:

Orijinalden alıntı: wincase200

quote:

aferin +1 mesajın oldu

Şimdi kontrol eettim hatayı düzeltmişler. 819 dolara aldığım bilgisayar tekrar 999 dolar olmuş. 2 gün sonra kargoya verilecek.
  • Bilgisayar elime gecti. Ilk izlenimlerimi yaziyorum.

Ekran (go cerceveye sifir oturmuyor etrafinda ufak bir bosluk var.
    Touchpad sorunlu degil ama kullanimi sinir bozucu. Hassasiyet ayarlari ile oynaya oynaya kullanilir hale geliyor ancak yinede rahatsiz edici.
    Wireless da sorun yasiyor muyum emin degilim. Driver guncellemesini yaptiktan sonra ve duzgun bi wireless a baglandiktan sonra anlayabilecegim.
    Ses kalitesi tatmin edici cizirti yok.
    Asiri el ve parmak izi kaliyor.

Not : Wireless kartı (intel n 2230 ) sorunlu. Sürekli internet kesintisi yaşıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.