Şimdi Ara

LENOVO S10-2 NETBOOK >>>> TEK BAŞLIK (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
671
Cevap
6
Favori
109.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nohackmove

geçmiş olsun arkadaşım bayaa bi yazık etmişler.. size tavsiyem firma hakkında şikayet başlatın ve öncelikle yetkili birileri ile yüz yüze görüşmeye çalışın...

bende benzer olayları 2 yıl kadar önce HP ile yaşamıştım.. ve artık o zamandan beri kimseye hp tavsiye etmiyorum...

ben özel bir şirkette çalışıyordum ve şirket adını kullanarak sorunu halletmelerini sağlamıştım... size kolay gelsin.

ve bir çok kişide bu fan sesi ile alakalı bir sorunyok sanırım olsa arkadaşlar yazardı..

Hp içinde işlemci sesi normal denirdi ama işlemci sesi sayesinmden hp notebooklarından kurtulan çok sayıda arkadaşım var...

ben lenovo netbook umu 1 hafta önce düşürdüm daha doğrusu ev arkadaşımın ayağı şarj aletine takıldı ve netbook ters bi şekilde masadan yere düştü hiçte bişi olmadı açıp içine bile baktım

bence hemen tüketici heyetine başvurun
    sakına yanlyarına bırakmayın...

• Merhaba arkadaşlar bu linkteki ürün aynı mı acaba? Vatan bilgisayarda s10-w olarak s10-2 özellikleri olarak görünüyor?

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-59-021314-s10-w-ideapad-atom-n280-1.66ghz-1024mb-ddr2-160gb-10.2-1.3cam-bt-wxphome/productdetails.aspx?I_ID=40304
  • LENOVO S10-2 - SAMSUNG NP-N120.bu modellerden hangisini tercih etmeliyim arkadaşlar.eksileri ve artıları nelerdir.veya başka tavsiye edeceğiniz bir model var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maverick80

Merhaba arkadaşlar bu linkteki ürün aynı mı acaba? Vatan bilgisayarda s10-w olarak s10-2 özellikleri olarak görünüyor?

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-59-021314-s10-w-ideapad-atom-n280-1.66ghz-1024mb-ddr2-160gb-10.2-1.3cam-bt-wxphome/productdetails.aspx?I_ID=40304

Evet arkadaşlar bende merak ediyorum. S10-2 ile S10-w rengi hariç, özellikleri aynı mı? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: demirel71

((( ACİL YARDIM )))

selam arkadaşlar,
    dün vatan bilgisayardan lenovo s10-2 aldım, ordaki görevlilerinde tavsiyesi üzerine,
    kendimde inceledim kategorisindeki çoğu markadan iyi gerçekten,. ram olsun hd olsun artıralabilirmiş,
    neyse bende beğendim ve aldım fiyatı 590 milyona aldım 5 taksit.

sorunuma gelince, eve geldim incelerken kurcalarken hd nin ikiye bölündüğünü gördüm fakat c-100 gb d-60 gb bölmüşler koştum hemen vatan bilgisayara bu böyle bunun dışında olmaz dediler, servisini aradım onlarda aynı şeyi söyledi..
    ama çok saçma bi şey bence bu, ben C-60 gb D-100 gb bölünsün istiyorum, yok efendim olmazmışmış bunların programı varmış otomatik olarak böyle bölüyşomuş, eğer öyle yaparsak recovery back up vs. özellikleri kullanılmazmış, walla acayip dumur oldum, bu nedemek ya bu devirde, hd yi istediğim şekilde bölemiyceksem ne anladım bu işten, acayip sinir oldum belkide gidip değiştiririm başka bi markayla bu sinirle...

bu konuda yardımcı olabilecek varmı, gerçekten böyle bişey mümkün değıilmi sizcede, yada yapabilen varmı böyle bişeyi ???

çok teşekkünrlerrr...

güncell

güncel..

• quote:

Orijinalden alıntı: imparatore

quote:

Orijinalden alıntı: Maverick80

Merhaba arkadaşlar bu linkteki ürün aynı mı acaba? Vatan bilgisayarda s10-w olarak s10-2 özellikleri olarak görünüyor?

Evet arkadaşlar bende merak ediyorum. S10-2 ile S10-w rengi hariç, özellikleri aynı mı? Teşekkürler.

Ürün aynıymış fakat ellerinde bulamadım. (Bostancı Vatan) Teşhir ürünü Topkapı mağazasında mevcutmuş. Onuda istemedim kutusuz kurcalanmış bir makinayı %18 indirimle de olsa aklım yatmadı. 25 Ekima kadar peşin ödemede %18 indirim var bilginize. İstanbul içinde ürün görünmüyor. Teknosadan s10-2 aldım. Beyaz oldukca şık geldi. Wireless çekimi tahminimden de iyi çıktı.
    Hd. 130 gb. sebebi kullanım kılavuzunda ilk sayfalarda belirtilmiş. Lenova'nın quik menüsüde hızlı kullanımda tasarım olarakda güzel.
    Makina açıkçası tahminimden daha iyi.

• quote:

quote:

((( ACİL YARDIM )))

selam arkadaşlar,
    dün vatan bilgisayardan lenovo s10-2 aldım, ordaki görevlilerinde tavsiyesi üzerine,
    kendimde inceledim kategorisindeki çoğu markadan iyi gerçekten,. ram olsun hd olsun artıralabilirmiş,

sorunuma gelince, eve geldim incelerken kurcalarken hd nin ikiye bölündüğünü gördüm fakat c-100 gb d-60 gb bölmüşler koştum hemen vatan bilgisayara bu böyle bunun dışında olmaz dediler, servisini aradım onlarda aynı şeyi söyledi..
    ama çok saçma bi şey bence bu, ben C-60 gb D-100 gb bölünsün istiyorum, yok efendim olmazmışmış bunların programı varmış otomatik olarak böyle bölüyşomuş, eğer öyle yaparsak recovery back up vs. özellikleri kullanılmazmış, walla acayip dumur oldum, bu nedemek ya bu devirde, hd yi istediğim şekilde bölemiyceksem ne anladım bu işten, acayip sinir oldum belkide gidip değiştiririm başka bi markayla bu sinirle...

bu konuda yardımcı olabilecek varmı, gerçekten böyle bişey mümkün değıilmi sizcede, yada yapabilen varmı böyle bişeyi ???

çok teşekkünrlerrr...

güncell

güncel..

güncell...

• Bilmeyen arkadaşlar varsa aşağıdaki linkten güncel programları ve kullanım kılavuzunu bulabilirler.
    http://consumersupport.lenovo.com/tr/DriversDownloads/drivers_list.aspx?CategoryID=35057

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick80 -- 27 Ekim 2009; 1:45:48 >
  • arkadaşa Lenovo S10-2 aldık.facebook'da cafe world diye bir oyun oynuyor ama explorerda baya takılıyor nerdeyse oynanmaycak şekilde.bende google chrome yükledim.şimdi normal bir şekilde oynayabiliyor.fakat merak ettiğim bu netbooklar böyle basit bir online oyunu bile explorerda çalıştıramayacak kadar zayıf donanıma mı sahipler yoksa bizim aldığımız cihazda bir sorun mu var.
  • Yok ya ezmeyin netbookkumuzu ben gayet oyun yükleyip oynuyorum Baknz: Freedom Fighters , Age OF 2
  • ned for spedlerın hangisi oynanır peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: baho92

Yok ya ezmeyin netbookkumuzu ben gayet oyun yükleyip oynuyorum Baknz: Freedom Fighters , Age OF 2

yok hocam ezmek için söylemedim.acaba bir sorun mu var diye sormak istedim sadece.birde ekran kartı 64mb olarak görünüyor.biyerlerde 200 küsür mb'a kadar desteği var diye okumuştum.acaba bi ayar falan mı yapmak gerekiyor.ekran kartı bilgilerine bakıp aynı oup olmadığını söyleyen olursa çok makbule geçer.
  • aklıma gelmişken explorer 7'ye devam ediyorum 8'e update etmedim.acaba etsem dahamı akıcı olur.
  • quote:

quote:

quote:

((( ACİL YARDIM )))

selam arkadaşlar,

çok teşekkünrlerrr...

güncell

güncel..

güncell...

ben lg x120 almıştım onda da aynı şey var. 100 e 60 olarak bölünmüş. gizli bir recovery si var. eğer başka bir bölümleme yaparsanız otomatik recovery çalışmaz dahili dvd rom olmadığı için böyle bişey yapıyorlar. istersen harici dvd rom takıp istediğin gibi bölebilirsin. ama garantisini devredışı bırakır mı orasını bilemem. üstündeki yüklü windowsu da hiç beğenmedim. xp nin en eski versiyonu ie6 var. çok kasıyodu bende yeni bir xp yükledim. şimdi makine daha rahat kullanılıyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: feritgunes

quote:

quote:

quote:

((( ACİL YARDIM )))

selam arkadaşlar,

çok teşekkünrlerrr...

güncell

güncel..

güncell...

ben lg x120 almıştım onda da aynı şey var. 100 e 60 olarak bölünmüş. gizli bir recovery si var. eğer başka bir bölümleme yaparsanız otomatik recovery çalışmaz dahili dvd rom olmadığı için böyle bişey yapıyorlar. istersen harici dvd rom takıp istediğin gibi bölebilirsin. ama garantisini devredışı bırakır mı orasını bilemem. üstündeki yüklü windowsu da hiç beğenmedim. xp nin en eski versiyonu ie6 var. çok kasıyodu bende yeni bir xp yükledim. şimdi makine daha rahat kullanılıyo.

valla arkadaşlar...
    1. Harddisk ve ram i değiştirebiiyorsunuz garanti iptal olmuyor..
    2. win xp sp3 yüklü olarak geliyor..
    3. 64mb onboard ekran kartı var ama işlemci N280 yani 1.66ghz olduğu için Full HD filmleri bile kasılma olmadan izleyebiliyorsunuz.

Need For Speed in ise ben underground 1 ve 2 sini oynuyorum kasılma yok yine bu akşam abartıp Fifa 2010 yüklemeyi deneyecem çünkü onboard ekran kartı ile çalışabiliyor bakalım ne olacak?!

• üstünde yüklü gelen nortonla devam mı ediyorsunuz arkadaşlar.şöyle kasmayacak bir antivirüs programı bakıyorum.sizin tercihleriniz nelerdir.
  • Norton çok zorluyordu ve pilide hızlı yiyor sanırım. Birde çok fazla engelleme yapıyor nette gezerken. Onun yerine Nod32 kurdum. Oldukça rahatladı sistem. Nod32 en çok kullanılan anivirüslerden biri. Resmi siteden indirip kurun. Daha sonra google nod321 yazın oradan gereken diğer işlemi bulabilirsiniz. Nod32 haricinde spydoctor kurmanızı tavsiye ederim. Programı sadece casus yazılım taraması için çalıştırıyorum. Normalde kapalı tutuyorum. Performans etkilememesi için sadece nod32 açık.

İnternet Expolerer güncellemedim. Çünkü güvenli gelmiyor bana. Bilgisayarıma bulaşan virüslerin çoğu oradan bulaşıyordu. En iyisi Firefox kurmak. Hem daha hızlı hemde güvenli. Temaları ve ad block (reklamları engeller) , web mail (mail adresine otomatik girer),wot(güvensiz sitede uyarır) eklentileriyle hem güvenlik hemde çabukluk sağlıyor. İnternet Exp. ihtiyacı bir yana yanından bile geçmez oldum.

Divx oynatıcı olarak BS player Pro. codec paketleriyle birlikte yükleniyor. Onuda tavsiye ederim.

Birde XP Plus yükledim. Çok güzel temalar,ekran koruyucular ve oyunlarla daha da klas oluyor netbook.

• cevap için teşekkürler.özellikle nod32 tavsiyeniz ve google'dan verdiğiniz adres için.bende kendi notebook'umda nod32 kullanıyorum ama son zamanlarda update edememiştim.sayenizde onuda sorunsuz hallettim:)
  • Rica ederim işe yaradıysa.
    Benim gibi net üzerinden müzik dinleyen varsa Fenomen Radyo widget kullanabilirler. Çok işime yarıyor şarkı seçimleri ve çeşitliliği fena değil.

Hoşuna giden web radyoya, Radyo Fenomen widgetını bilgisayarına yükleyerek kolayca ulaş.
    Widget ne işe yarar?
    Widget, sık kullanılan fonksiyonlara veya bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmanı sağlayan küçük bir masaüstü uygulamasıdır.
    Radyo Fenomen widgetı, tek bir tıkla Radyo Fenomen’in tüm web radyolarını dinlemeni sağlar: (Radyo Fenomen, Fenomen Turk, Fenomen Dans, Fenomen 90's, Fenomen R'NB, Fenomen Pop, Fenomen Yeni, Fenomen Latin, Fenomen Stüdyo)...

Buradan indirebilirsiniz:http://www.radyofenomen.com/Feno_Widget.asp

• quote:

Orijinalden alıntı: baho92

Yok ya ezmeyin netbookkumuzu ben gayet oyun yükleyip oynuyorum Baknz: Freedom Fighters , Age OF 2

bende age of 2 yükledim ancak
    oyun açılıyor bölüm filan seciyorum tam başlaycak
    "Age of Empires II bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz."
    diye bir uyarı cıkıyor ve kapanıyor...
    uyumlulukta xp yok galiba siz nasıl aştınız bu sorunu...nasıl çalışacak bu oyun bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.